Reklama

Reklama

Vlastimil Harapes

Vlastimil Harapes

nar. 24.07.1946 (76 let)
Chomutov, Československo

Biografie (1)

Významný představitel baletního umění, choreograf, ale i tvůrce činoherní, filmový či televizní, Vlastimil Harapes, se narodil 24. července 1946 v Chomutově. V roce 1965 dokončil státní konzervatoř a od roku 1971 působil jako sólový tanečník v baletním souboru pražského Národního divadla. Později hostoval mj. v Maďarsku, Rumunsku, Španělsku, Rakousku, v letech 1977 - 1983 byl stálým hostem Deutsche Oper am Rhein Düsseldorf/Duisburg (balety Bajadéra, Labutí jezero,… (více)

Zajímavosti (6)

Galerie (30)

Reklama

Herec

Filmy
2014

Dědictví aneb Kurvaseneříká

2010

Jseš mrtvej, tak nebreč (TV film)

2006

Jak se krotí krokodýli

2004

Bolero

2001

Politik a herečka (TV film)

1994

Bizet's Dream (TV film)

1993

Hudobné rozprávky (TV film)

1989

Peter Pan (TV film)

1986

Operace mé dcery

Reklama

Reklama

1985

Kouzelný krámek (TV film)

1984

Achilles (TV film)

 

Anynka a čert (TV film)

1983

Faunovo velmi pozdní odpoledne

 

Pulcinella (TV film)

1982

Paganini (TV film)

1979

Zastretý farebný svet (TV film)

1978

Jak dostat tatínka do polepšovny (TV film)

 

Melodie bílého klavíru (TV film)

 

Panna a netvor

1977

Dary hadího krále (TV film)

 

Jak vytrhnout velrybě stoličku (TV film)

1976

Den pro mou lásku

 

Konečně si rozumíme

1973

Ch. Gounod: Faust a Markéta (TV film)

1971

Romeo a Julie (TV film)

1968

Královský omyl

 

Lev a jeho brýle (TV film)

 

Vo modrým ptáčku (TV film)

1967

Marketa Lazarová

1965

Odcházeti s podzimem (TV film)

1964

Starci na chmelu

Seriály
2019

Čechovi

 

Epizoda 10 (E10)

 

Epizoda 9 (E09)

 

Epizoda 8 (E08)

  více epizod (7)
2017

Kapitán Exner

 

Poslední pád mistra Materny – 2. část (E04)

 

Poslední pád mistra Materny – 1. část (E03)

2015

Místo zločinu Plzeň

 

Smrt v rybníku (E02)

2013

Gympl s (r)učením omezeným

 

Hříšný tanec (S02E06)

2008

Comeback

 

Taneční (S01E15)

2007

Ordinácia v ružovej záhrade

2004

Rodinná pouta

1991

Wolfgang A. Mozart

1970

F. L. Věk

 

Divadlo (E05)

Dokumentární
2020

Kde se rodí tanečníci (TV film)

 

Kostýmy: Irena Greifová (TV film)

 

Tereza Podařilová, čas primabaleríny (TV film) - a.z.

2017

13. komnata (seriál)

 

13. komnata Zory Ully Keslerové (S13E25)

2015

Backstage: La Bayadère (TV film)

2014

Legenda "Bíba" Brodská (TV film)

 

Neobyčejné životy (seriál)

 

Vlastimil Harapes (S06E04)

2013

Neobyčejné životy (seriál)

 

Hana Zagorová (S05E11)

 

Příběhy slavných (seriál)

 

Konec starých časů (S13E07)

2010

Když sochy z mostu ožívají (TV film)

2008

13. komnata (seriál)

 

13. komnata Jaroslava Čejky (S04E07)

2007

13. komnata (seriál)

 

13. komnata Ivany Pavlové - Hoblové (S03E14)

 

Příběhy slavných (seriál)

 

Naška, slečna z dobré rodiny (S08E13)

2005

Báječná léta se psem (TV film)

2004

Příběhy slavných (seriál)

 

Osudové opojení Františka Vláčila (S05E09)

1978

Lučištníci a lukostřelci

1970

Úsměvy a slzí třpyt (TV film)

Hudební videoklipy
2002

Tata Bojs - Attention aux hommes

Koncerty
2020

Semafor „60“

Divadelní záznam
2011

Popelka - kouzelný muzikál na ledě

Krátkometrážní
2019

Milosrdná lež (studentský film)

1989

Běžec (TV film)

1968

Stvar srca

Host

Pořady
2020

Ceny Thálie 2020 8x8

 

Kabinet Dr. Honzáka

2018

Ceny Thálie 2017

2017

Ceny Thálie 2016

2016

A tančím dál ...

2015

Ceny Thálie 2014

2014

Ceny Thálie 2013

2013

60 pečetí

 

Barrandovská abeceda

Reklama

Reklama

 

Ceny Thálie 2012

 

Copak bych vám lhal?

2012

Vtip za stovku!

2011

Barrandovský videostop

 

Dobré ráno s Jedničkou

 

Pokondr live

 

Trumfy Miroslava Donutila

 

Uchem jehly

2010

Prostřeno!

 

TOP STAR

 

TOP STAR Extra

2009

Ceny Thálie 2008

2008

Galashow s latinou

 

TOP STAR magazín

2007

Ceny Thálie 2006

 

Takí sme boli

2006

Ceny Thálie 2005

 

Hviezdy na ľade

 

Před půlnocí

 

StarDance ...kolem dokola

 

StarDance aneb když hvězdy tančí

 

Čétéčko

2005

Vypadáš skvěle!

 

Všechnopárty

 

Za oponou

2004

Tenkrát na východě

2001

Barvy života

2000

Krásný ztráty

1999

Banánové rybičky

 

My rádi jíme

 

Zlatá mříž

1998

DO-RE-MI

 

Dobré ráno

 

Nikdo není dokonalý

1997

Miss desetiletí

 

Novoty

 

Úsměvy

1995

GENUS

 

Horoskopičiny

 

Tak neváhej a toč – speciál!

1994

Český bodyguard

1990

Ples ČST: Smím prosit

 

Sázka na talent aneb Bohouš má návštěvu

1989

Taneční revue aneb flitry, šminky, piškoty

1988

Než zacinká rolnička

 

Z pěti přání

1987

Ve víru tance a zpěvu

1985

Autogramiáda

 

Silvestrovské symposium

1984

ABECEDA

 

Láska, píseň věčně zpívaná

1983

Den otevřených dveří aneb Čí jsou hory? Kavčí!

 

Dva z jednoho města

1982

Sejdeme se Na výsluní

1980

Dluhy Hany Zagorové

1979

Haló, tady Orchestr a balet ČST

1977

Dnes uvádí...

1976

Koncert pro krasohled, náměstí a černobílé fotografie

Ovládací panel

Reklama

Reklama