Pětice svérázných expertů vedená Martinem Bishopem si vydělává vyhledáváním chyb v bezpečnostních systémech, které pak za tučnou odměnu pomáhají postiženým firmám odstranit. Slušně rozjetý podnik se však ocitne v úzkých, když je skupina nucena přijmout nelegální zakázku Úřadu pro národní bezpečnost. Bishop nemá na výběr a práci musí vzít, protože agenti úřadu ho mají v hrsti díky počítačovému podvodu, který před lety spáchal. Donutí ho uloupit černou skříňku geniálnímu matematikovi Janekovi. Vzápětí však vyjde najevo, že skřínka je dekodérem umožňujícím proniknout do každého, i sebelépe chráněného systému a ve skutečnosti si její krádež objednala mafie. Hned po odcizení skříňky ale zjišťují, že vědec, jehož zásluhou tento vynález vznikl, zemřel. Martin Bishop a jeho kolegové si uvědomují, že jim hrozí velké nebezpečí a musí vynaložit veškeré síly, aby se jim podařilo uniknout smrti. (Nova Cinema)

andy60

Spousta hereckých osobností, více jak dvouhodinová stopáž a určitá dějová nevyváženost. Asi hodinu mně trvalo, než jsem se dostal do děje. Film dostane obrátky až ve chvíli, kdy se rozjíždí vloupačka do továrny na hračky. Oceňuju i pár vtipných momentů, ale jako celek lehký nadprůměr. ()

Sejkorka

Docela dobý retro se Stojí s pěstí a Sundancem. Občas složité chytat děj (zvláště pasáž uprostřed, kdy kontaktují "skutečnou" NSA. Ale to může být věkem (mým). Při premiéře bych určitě vnímal líp. ()

Hugho

Výborné herecké obsadenie a slušná réžia zastierajú slabší a nie príliš logický scenár  s hromadou lapsusov. Neškodný predchodca Danyho jedenástky. Dalo sa z toho vytrieskať omnoho viac, ale na tú dobu to šlo. ()

Zemřel herec Sidney Poitier

Zemřel herec Sidney Poitier