Slídilové

• slovenský

Sliediči

Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 1992, 126 min

James Earl Jones to nakonec spolehlivě rozseknul. Robert Redford je v podobných příbězích jako ryba ve vodě. 75%(25.6.2013)

Film ke kterému se ráda vracím. Chce se na něj koukat s nadhledem a pak se prima pobavíte.(19.5.2014)

Martin Bishop vede tým počítačových expertů, kteří kteří mají slabost pro nakukování do cizích počítačů. Každý z nich už měl problémy se zákonem a tak svůj koníček raději vyměnili v počestnou živnost. Dělají si radost tím, že se nabourávají do informačních systémů klientů, odhalují nedostatky v jejich zabezpečení a ještě si za to nechávají platit. Jednoho dne se však stanou terčem vydírání dvou informovaných pánů, kteří jsou ochotni zajistit vymazání jejich problematické minulosti za dodaný stroj matematického génia Janeka. Ukradená věcička však umí nebezpečné věci, zákazníci nejsou vládními agenty a život sehraných slídilů zavisí i na tom, s jakou rutinou dokáže slepec řídit dodávku.(19.10.2009)

• swamp

Tenhle film byl pro mě zklamáním! Čekal jsem mix filmů jako The Sting, Mission: Impossible nebo Ocean's eleven..toho mixu jsem se vlastně dočkal, ale dopadlo to tak, jako když pejsek s kočičkou dělali dort! :) Film má přes 2 hodiny a celou dobu jsem čekal až se rozjede..bohužel čekání trvalo právě ty 2 hodiny a rozjezd nikde! :((4.9.2005)

Skvělá kombinace humoru a napětí. Robert Redford jako majitel firmy na testování bezpečnostních systémů je zatahnut společně se svými společníky do tajné loupeže a proto musí vzít spravedlnost do svých rukou. Redfordovi zdatně sekundují Sidney Poitier, David Strathairn, Dan Aykroyd či Ben Kingsley. Příjemný snímek na zimní večery....(27.1.2008)

• - Matka (Dan Aykroyd) nosí ve filmu tričko z nápisem "Aleka's Attic", což je skupina Rivera Phoenixe.

• - Natáčanie filmu prebiehalo v Los Angeles v Universal Studios Courthouse Square. (dyfur)

• - Film byl v roce 1993 nominován na cenu Edgara Allana Poa. Vyhrál však snímek Hráč (1992). (Terva)