Slídilové

• slovenský

Sliediči

Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 1992, 126 min

Poměrně standardní thriller, se kterým strávíte jedno slušně zábavné odpoledne, ale myslím, že vám to bude stačit...Tenhle film neurazí a jediný trvalejší dojem, který jsem si z něj odnesl je, že ždímat téma studené války se dá pořád.(23.3.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $51,432,691Tržby Celosvetovo $105,232,691║ veľmi dobré obsadenie ale nie úplne využité, príbeh by chcel o trošičku viac prepracovať a aby to malo väčšie grády, lebo prvá polovica filmu sa skoro nikam výdatne neposúva /60%/(24.2.2006)

Kvalitni scenar, presvedcivy R.Redford a dobre vygradovany dej - presto ale tomu neco chybi a obcas to skripe az beda.(21.9.2003)

Robert Redford jako majitel firmy na testování bezpečnostních opatření odhaluje geniální dekodér počítačového zabezpečení. Napínavý a vtipný scénář doplněný celou sbírkou výborných hereckých výkonů.(3.3.2003)

• Turiec

Keď prižmúrim oči nad niektorými "zjednodušeniami" a hackerskými megaschopnosťami hlavných predstaviteľov, stále zostáva otrasný záver, pri ktorom som oči otváral. Toto by som nebol ochotný autorom odpustiť ani ako recesiu. S ťažkosťami dve hviezdičky.(25.1.2005)