poster

Slídilové

 • USA

  Sneakers

 • slovenský

  Sliediči

Akční / Komedie / Krimi / Drama

USA, 1992, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  ****

  Největší vklady jsou: chytrý scénář a hvězdné herecké obsazení. Největší slabinou plynoucí čas, když zdejší tehdy dech beroucí technické finesy dne zavánějí muzeem.(22.8.2015)

 • paascha
  ****

  Pěkný, svižný spy thriller. bavil mě od začátku do konce(26.9.2007)

 • Kaka
  ***

  Dannyho parťáci devadesátých let s neskutečným hereckým tahounem v roli hlavní a několika slušnými jmény ve vedlejších úlohách. Technologie zde prezentovaná již logicky trochu zastará a snímek se tématicky nemůže vyrovnat atraktivnosti pozdějším podobně laděným filmům. Chybí zde občas lehkost a hravost, hlavní záporák mi nesedl a některé scény jsou zbytečně zdlouhavé. Na druhou stranu nechybí inteligence a cit pro dialogy. Přesto však nic převratného. Spíše jednou a dost.(1.6.2008)

 • dyfur
  *****

  ....na Slovensku to išlo vcelku úplne nenápadne v TV (neviem či to bolo uvádzané i v kinách)- bez väčšej pozornosti to "zašumelo" a...... pritom je to vynikajúci film.Doporučujem i tým,ktorí až tak R.Redforda nemusia - kde sa radím i ja.... moja zaujímavosť: Natáčanie filmu prebiehalo v Los Angeles v Universal Studios Courthouse Square. (dyfur)(4.11.2014)

 • lamps
  ****

  Nic moc jsem nečekal, a o to víc jsem byl překvapen. Film je velmi příjemná oddechovka, která ani na chvíli nenudí. Atmosféru zpestřuje několik docela vtipných situací a obsazení zkušených veteránů v čele s Redfordem, který skoro nesleze z placu, bylo rozhodně trefou do černého. Dvě hodiny utekly jako voda, černá skříňka se dostala do správných rukou a já si odškrtávám nejen velmi slušné čtyři hvězdy, ale i další jméno v kolonce prďáckých záporáků.... Ben Kingsley. :) 80%(19.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace