PTuranyi

Príbeh štvrtého pokračovania Votrelca má už od začiatku Bčkovú úroveň. Nápad vydávať vzkriesenie klonovaním za genetické kríženie je rovnaká hlúposť ako záverečné vysatie mutovaného votrelca do vesmíru cez malú dierku. Rovnako počas deja sa vyskytujú logické lapsusy typu žieravá krv votrelcov funguje len keď sa to hodí. Reči o poškodení plášťa kozmickej lode čoskoro upadajú do zabudnutia atď. Kladom je herecký výkon Sigourney hoci už je to iná Ripleyová. ()

Lilith03

Předešlý díl byl v mnoha ohledech hodně zpackaný a tvůrci měli co napravovat. To co dokázali je opravdu úžasné, protože příběh se ubírá opravdu fajn směrem, dost mě tady Ripleyová baví a oživení podle mě byla opravdu skvělá volba. Ostatní postavy za mě fajn, žádný plochý charakter a prostě fajn podívaná. ()

JesterKruger

Podle mě by celá Vetřelčí série měla skončit druhým dílem, a dále by se natáčely pouze prequely typu Prometheus, a Covenant. Trojka byla prostě průměrná. Nebyla vyloženě špatná, ale dějově nebyla až tak převratná, a efekty byli hodně slabé v porovnání s jedničkou a dvojkou. Ale pojďme se vyjádřit k tomuto dílu. I když jsem řekl, že pokračování dvojky bych nechtěl, tak tenhle film je naprosto výborný. Perfektně nakopal zadek třetímu dílu. Tohle je správná volba pro pokračování této kultovní série. Celý tento film má super efekty, děj je poutavý, prostě, já tento díl Vetřelce mám rád. Sice to není tak mistrovské jako první dva snímky o vetřelcích, ale stále se jedná o výborný snímek. Moc nechápu, proč tento díl má slabší hodnocení než trojka, ale ok. ()

F2003F

Najslabší diel, ale zároveň ani nijak nesklame. Samotné vzkriesenie neni na 100% vysvetlené keďže sa naposledy celá rozpustila a spomínali len nejaké trápne vzorky krvy čiže film ide celú dobu v duchu nezmyslov scenáru tak aby sa to hodilo v danej chvíli svojmu účelu. Ripley má konečne priestor byť nad vecou a nikoho nepresviedčať o pravde, to jej aj svedčí. Ostatné postavy (Perlman!) vrátane nej strieľajú hlášky judnu za druhou a tak to vyznieva miestami parodicky, čo robí lepší dojem po troch extra vážnych dieloch. Že Alien nemá žiadny zlý sequel poteší. ()

Grimaldi

Budu zcela upřímný, rozlučka Sigourney Weaver s vetřelci se moc nepovedla. To ostatně ani třetí film, ale kdyby s ním série skončila, udělali by tvůrci líp. Chápu snahu příběh někam posouvat, ale způsob jaký zde byl zvolen byl pro mě mírně řečeno nešťastný. To jak se Ripleyová chová, jak to celé skončí, jak zde vetřelci fungují, vše bylo jedno velké WTF. A k tomu zbytek herců taky žádná výhra. Dan Hedaya by vůbec nikdy neměl hrát žádnou byť jen trochu vážnou roli, nikdo mu jí neuvěří. Ještě větší nepochopení pak mám pro Winonu Ryder. Asi na konci devadesátek byla chvíli hvězdou, ale já po jejím zdejším slabém výkonu jaksi nespatřuji jediný důvod se podívat na od ní něco jiného abych zjistil proč. Smutný konec pro jednu úžasnou filmovou vizi. ()

xcomex

...kdyz nechal David Fincher ve tretim dile Riplyovou zemrit, nelibilo se to lidem z produkce -dosti to omezovalo moznosti dalsiho vydelku na teto serii. jak patrno, kdyz jde o penize i smrt jde stranou...skoda slov a predevsim skoda casu straveneho pri tomto pocinu... ()

Canniosh

Vzkříšení je určitě nejslabším dílem tetralogie o vetřelcích, nicméně i tak je nutné jedním dechem dodat, že se vůbec nejedná o špatný film. Atmosféra je vynikající, efekty ještě lepší a příběh je vymyšlen taktéž brilantně. Problém je v tom, že se podle mně jedná už o přespříliš překombinované možnosti, čímž mám na mysli hlavně narození onoho člověkovetřelce. Takovéto mutace si vetřelec určitě nezasloužil. Taktéž mi připadlo hodně zvláštní, že byť bylo vetřelce v předchozích třech dílech opravdu těžké zabít (byl prakticky nesmrtelný), v tomto díle ho usmrtí "pitomá kulka". Tyto skutečnosti mi vadily natolik, že nelze hodnotit lépe než 3* (bez nich bych dal 5* bez jakéhokoliv přemýšlení). ()

Vital

Určitě nejslabší díl, pro mě proto,že Ripley je vlastně napůl vetřelec,a proto jí neublíží ani nic jiného,takže tu není takovéto správné napětí strachu.Ale stále to má stejnou základní desku,takže je to i tak dobrý. ()

Prochy

Po jednotke, najlepšia časť zo série. Z tých pár základných tónov uplne nová pesnička. Technicky perfekné, akciou vysoko nad dvojkou, nechýbal humor. Postava Riplyovej v tejto časti najzaujímavejšia. Teším sa na ďaľšie pokračovanie. ()

jiziczek

Je to celé nějaké už pomotané... z matky se stal otec, z Riplyové skorovetřelec... Ale jo, semtam je k vidění zajímavá scéna, záběr apod. Ale už toho vetřelce, chudáčka, víc neždímejte! Protože všeho moc škodí. ()

J.Bourne89

Tady už chybí jen nějaký ten Bruce Willis, který by s cigaretou v hubě všechny vetřelce pokosil. Ještě navrh mohl být členem party nějaký komiksový hrdina. A vůbec přívlastek ,,Komiksový" k tomuto paskvilu fakt sedne. Mé největší zklamání, co jsem u filmu zažil. Od AvP jsem už braky čekal. Přesto mám tento film, ač to vypadá zvrátile, moc rád.... ()

zurivymlok

Po naprosto originálních a skvěle napsaných a natočených dílech přišlo toto dílo se scénářem plným klíšé. Občas na mě film dokonce působil i úchylně. Tříminutové podvodní dobrodružství bylo také velice přehnané. Hlavní hrdinové mají z toho pobytu ve vesmíru asi větší plíce než já. Napětí se tentokrát nekonalo. Také by mě zajímalo, kolik lidí pozabíjeli tím, že lod navedli ke srážce s naší planetou??? Mutant Ripleyové a Vetřelce bezdůvodně zabíjejí vlastní matku se taky moc nepovedl. Vzhledem k pohybu a vzhledu to byl spíše nějaký evoluční zmetek. No a prokládání scénáře naprosto přiblblými hláškami, to už na mě bylo trochu moc. Člověk by řekl, že to být horší nemůže. Ale spletl jsem se, protože jsem udělal tu chybu a podíval jsem na Vetřelec vs. Predátor. Díky této zkušenosti jsem nucen tomuto braku dát alespoň dvě hvězdičky. Ale jednoznačně nejhorší díl série. ()

wrzec

Inovátorsky pojatý Vetřelec není úplně špatný, ale postrádal jsem celou dobu většího napětí. Francouzský režisér se nebál jít do něčeho nového a to mu chválím, zřetelný Jeunetuv rukopis srší z každé scény, bohužel ale místy působí až moc komicky (nevím jestli chtěně). Co se ale povedlo je výběr herců (Jeunetuv dvorní herec Pinon, Ron Perlman ad.) ()

Tomulka

Hned jak jsem se dozvěděl, že bude tento díl tak jsem byl celkem dobře pobaven. Kdyby serie skončila dvojkou bylo by to geniální, pak trojka dejme tomu, ale zhodit obět Riplyové tím, že ji naklonují z nějákého vzorku 200 let starého no nevím. Prvotní sklamání u mně celkem opadlo u prvních záběrů Ryplyové číslo 8 její role byla velmi dobře zahraná Sigourney si jí pěkně užila a opravdu mně velmi pobavila. Možná jěště scény pod vodou byly good. Největší potenciál dílu inteligentní vetřelci a hlavně matka naprosto nevyužité. Nazval bych tento film povedeným akčním sci-fi snímkem. Chybí mi v tom drama a moc chybí. ()

jakes

Preco take slabe hodnotenie ? Je jasne, ze po troch pokracovaniach uz nasa priserka nikoho neprekvapi, cize tajomno sa straca. Ale stale je to situovane do bezutesnej tmavej buducnosti, ma to skvele postavy ( Ron Perlman, Winona, Michael Wincott, Brad Dourif), Ripleyova dostava uplne novy rozmer ( je este drsnejsia nez Chuck Norris) a natocene je to na jednotku !!! ... cize za 4 ale hodnotim za 5, lebo tento film si zasluzi cervenu farbu. ()