• klerik
  ***

  Fajne vystihnutá atmosféra školy. Pre dnešok trochu smiešne, ale velmi slušný teenagerský film o PC maniakoch...(9.3.2006)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,563,728Tržby Celosvetovo $-(14.6.2009)

 • YURAyura
  odpad!

  Kdysi jsem si rikal, z te kozate treba neco bude, ale bohuzel staj Jill Kelly neodchytila dost zavcasu, takze se s jejim "umenim" budeme muset jeste delsi cas setkvat na sirokouhlych platnech kin(21.6.2005)

 • Džejkop
  ***

  Dobrý soundtrack, ten je na tom všem nejlepší. Ovšem samotný film mi taky nevadil, sám nemohu posoudit jak se chovají hackeři ve skutečnosti, takže nebudu říkat, že tam byly nesmysly. A vzhledem k tomu, že dneska jsou počítače a vše kolem ncih, úplně o něčem jiném, bylo by to i nefér. Beru to spíš jako film o mladých lidech, kteří se, zajímavým a adrenalinovým způsobem, snaží zahnat nudu. Matthew Lilliard je správnej pošuk, to se musí nechat. Jinak co se tyká Angie, tak jí slušejí víc dlouhé vlasy, než tyhle divně krátce střižené.(8.8.2007)

 • Pluhy
  ***

  Hackersko ajtácko nerdovskejch filmů je tak žalostně málo, že tenhle musím hodnotit pozitivně. Ve filmu je sice spoustu "ale", skvěle to ale kompenzuje uhrančivá Angelina Jolie. Její naprosto nejlepší role!(14.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace