poster

Nebezpečná síť

 • USA

  Hackers

 • Slovensko

  Hackeri

Thriller / Krimi / Akční

USA, 1995, 107 min

 • Džejkop
  ***

  Dobrý soundtrack, ten je na tom všem nejlepší. Ovšem samotný film mi taky nevadil, sám nemohu posoudit jak se chovají hackeři ve skutečnosti, takže nebudu říkat, že tam byly nesmysly. A vzhledem k tomu, že dneska jsou počítače a vše kolem ncih, úplně o něčem jiném, bylo by to i nefér. Beru to spíš jako film o mladých lidech, kteří se, zajímavým a adrenalinovým způsobem, snaží zahnat nudu. Matthew Lilliard je správnej pošuk, to se musí nechat. Jinak co se tyká Angie, tak jí slušejí víc dlouhé vlasy, než tyhle divně krátce střižené.(8.8.2007)

 • mandes
  ***

  rozpočet : ? tržby americke : $7,563,728(13.12.2006)

 • Terva
  ***

  Já jsem antitalent na počítače a tak jen čumim, co uměj. Úvodní sekvence " ovládnutí televizního programu " je geniální. Jak by asi vypadala televize ovládaná hackery ? Když se ve filmu poprvé oběvuje Angelina Jolie, málem jsem ji nepoznal, je tu strašně mladá. CITÁT - Jo a máme na střeše bazén, schody jsou tamhle............ Ve filmu také zazní citát Ozzyho Osbourna - Ze všech věcí, které jsem ztratil mi nejvíce shází vlastní duch......... Po počáteční přehlídce umu několika hackerů se konečně hlavní hrdinové poznávají a začne souboj. Vetřelec a Kyselina se konečně potkají. Soutěž o otroctví nebo lásku může začít. Hlavním cílem je Richard Gill, šéf instituce potírání hackerství. CITÁT - Počítače nikdy nelžou.......... Na scénu přichází ale horší protivník a situace začíná houstnout, půjde i o život. Povedený, napínavý příběh z pěknou hudbou ( Simon Boswell ) a Angelinou Jolie. CITÁT - Já mám takový pocit, jako bych byl BŮH..........(30.9.2011)

 • Dharter
  *

  (14.9.2011)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,563,728Tržby Celosvetovo $-(14.6.2009)

 • - Scenárista filmu, režisér a někteří herci navštívili setkání The New York City 2600 Meeting new-yorkské společnosti hackerů, kde pozorovali reálné hackery a mluvili s nimi. (Aelita)

 • - Spoiler: Ve filmu je několik vtipně využitých odkazů na reálné či populární osobnosti postavy, například v úvodu filmu při telefonování do OTV STUDIOS se hlavní hrdina představí do telefonu jako Eddie Vedder, což je zpěvák a kytarista skupiny Pearl Jam. Hlavní padouch je na konci při zatýkání letuškou osloven jako Babbage, což je příjmení člověka, který jako první navrhl programovatelný počítač. (grovik.net)

 • - Školní scény se natáčely na střední škole Stuyvesant v New Yorku, zbytek pak v jejím okolí ve čtvrti Tribeca na Manhattanu. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace