• Dharter
  *

  Ano. ✘(14.9.2011)

 • Terva
  ***

  Já jsem antitalent na počítače a tak jen čumim, co uměj. Úvodní sekvence " ovládnutí televizního programu " je geniální. Jak by asi vypadala televize ovládaná hackery ? Když se ve filmu poprvé oběvuje Angelina Jolie, málem jsem ji nepoznal, je tu strašně mladá. CITÁT - Jo a máme na střeše bazén, schody jsou tamhle............ Ve filmu také zazní citát Ozzyho Osbourna - Ze všech věcí, které jsem ztratil mi nejvíce shází vlastní duch......... Po počáteční přehlídce umu několika hackerů se konečně hlavní hrdinové poznávají a začne souboj. Vetřelec a Kyselina se konečně potkají. Soutěž o otroctví nebo lásku může začít. Hlavním cílem je Richard Gill, šéf instituce potírání hackerství. CITÁT - Počítače nikdy nelžou.......... Na scénu přichází ale horší protivník a situace začíná houstnout, půjde i o život. Povedený, napínavý příběh z pěknou hudbou ( Simon Boswell ) a Angelinou Jolie. CITÁT - Já mám takový pocit, jako bych byl BŮH..........(30.9.2011)

 • YURAyura
  odpad!

  Kdysi jsem si rikal, z te kozate treba neco bude, ale bohuzel staj Jill Kelly neodchytila dost zavcasu, takze se s jejim "umenim" budeme muset jeste delsi cas setkvat na sirokouhlych platnech kin(21.6.2005)

 • Gemini
  *

  No, každý, i Angelina Jolie, nějak začínala:) A Iain Softley taky:) Tohle je naprosto neslané, nemastné béčko, které by bylo nudné a zdlouhavé, i kdyby trvalo o půl hodiny míň. Po dlouhé době jsem sledováním filmu zabil čas...(23.5.2005)

 • Tomco
  ***

  vzdy som chcel byt hacker... :)(24.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace