Angelina Jolie s kratkejma vlasama? No to mi ho vyjmete. JInak prumernej, spis hloupej bijak, kterej rozhodne nevypada jako z roku 1995, ale smrdi spis osmdesatejma letama. A jestli chcete videt ANgelinu fakt ve sracce, oddejte se Cyborgovi 2(26.5.2007)

Fajne vystihnutá atmosféra školy. Pre dnešok trochu smiešne, ale velmi slušný teenagerský film o PC maniakoch...(9.3.2006)

Hackersko ajtácko nerdovskejch filmů je tak žalostně málo, že tenhle musím hodnotit pozitivně. Ve filmu je sice spoustu "ale", skvěle to ale kompenzuje uhrančivá Angelina Jolie. Její naprosto nejlepší role!(14.6.2013)

Geek movie z počítačové doby kamenné. Provedení je poplatné době vzniku, párkrát jsem si vzpomněl na diskopříběh. ANgleina mi ze začátku připadala jak chlap, a věřte-nevěřte, kvůli ní jsem si to nepustil. Jendoduchý příběh o hackeech z 90. let, kteří se dostali do maléru a společnými silami bojovali proti jendomu parchantovi. Pro koho je film určen? Pro nostalgické geeky a zvědavce, které zajímají Angelininy začátky. # příběh 5 | hudba 5 (často chyběla) | humor 2 | akce 2 | napětí 1 | pustil bych si znovu 5(4.5.2012)

• Deimos

DivX/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 7/10 Efekty 5/10/// +moje oblíbená hudba 90tých let -Angelina se mi nikdy nelibila, natož tady, zhruba po půhodině začal film nudit/// Dnes film působí hodně úsměvně, ale dokážu si představit, že v době vzniku tomu mohl někdo uvěřit. Je zde pár dobrých momentů, ale ty bohužel nevyváží pomalé tempo snímku. Někdy je to opravdu zdlouhavé. Na druhou stranu to symbolické zahořet a spálit tu je. Prostě občas to mělo jiskru./// Celkem 44%///(30.1.2008)