Frank Martin, bývalý příslušník speciálních jednotek vycvičený k zabíjení, si jde do podzemních garáží pro auto. U okénka se zastaví krásná dívka a žádá o pomoc s pneumatikou. Je komplicem skupiny zlodějů aut. Frank se s nimi ovšem rychle vypořádá a jede vyzvednout malého Jacka do školy… Frank krátkodobě pracuje jako řidič u vysoce postaveného příslušníka protidrogové policie v Miami Jeffersona Billingse. S malým Jackem se rychle spřátelil, což oceňuje i jeho půvabná matka Audrey. Otec, který se po roce vrátil domů, se zajímá jen o svou práci: právě se chystá významná konference šéfů světových protidrogových centrál. A právě v této souvislosti byl najat i jistý Gianni Chellini, který má za úkol unést malého Jacka… Má se to stát během návštěvy lékaře, kam Frank chlapce veze. Gianni a jeho kumpáni doktora i sestru zabili a vydávají se za ně. Chystají se chlapci píchnout injekci s nově vynalezeným virem, který po čtyřech hodinách aktivace začne působit. Navíc se nakazí každý, na koho chlapec později dýchne. Cílem gangsterů ale není chlapec, nýbrž jeho otec: právě Billings má být synem nakažen a následně nakazit všechny účastníky konference. To ovšem zatím Frank ještě neví… (TV Prima)

Izi

Vlastně nic nového oproti jedničce, která se mi líbila. Ale právě proto už mě tento film, krom žhavé hlavní záporačky, neměl, čím zaujmout. Dějová linie byla otřesná a navíc když v tomto díle opět začal se svými pravidly tak už mě to rozesmálo, než abych to ocenil jako dobrý nápad. Jinak naprostý souhlas s komentem od Civala. ()

r6AndrEw

Ne, opravdu nemohu tenhle druh filmů brát s nadhledem. Kdybych chtěl vidět supermana, podivám se na supermana. Ale já to vidět nechci.. Větší píškovinu aby člověk pohledal.. ()

Danny71

Tak už to většinou bývá že dvojka nedosáhne kvality svého prvního bratříčka, ale myslím že stále není tak špatné.. Jan zamrzí takové scény které ve skutečnosti nejdo provést napříkla skok auta z parkoviště na barák... Chtělo by to se nevytrhávat tak z reality.. Lola ve filmu taky není nejhezčí a jelikož se do filmu úplně vcítím tak si mé sympatie nezískala vůbec. Ale i přesto hodnotím kladně 9... ()

Beginek87

Tak počkat ..... já nechápu, jak film, který je o 3 roky mladší než jeho první díl může být o tolik horší .... ale o tolik .... Tam snad nebylo lepšího vůbec nic. Vlastně nejlepší na celém tom filmu bylo to Audi, jinak to byl hnůj od začátku do konce. Ovšem co musím vypíchnout, to je scéna s jeřábem. To by si snad zasloužilo i slowmotion a pohledy z různých úhlů. Stathama mám sice rád, ale i když v tomhle filmu byl to druhé nejlepší, hned za Audi, tak stál taky za hovno. Dal jsem tomu původně 2 hvězdy, asi z nostalgie ke Kurýrovi z r. 2002, ale teď jsem si to rozmyslel, degraduji to na jednu * ()

Hrnek

Začiatok bol ako z Norrisovho filmu, potom sa to ale zlepšilo. Dobre natočené, často extrémny strih. Bitky na úrovni, aj keď sú stále o tom istom.. Statham všetkých ľahko odrovná. Záporák bol nevýrazný a tá scénka s člnom to už bolo príliš. ()

xulux

Jednička dobrá, ale tohle se jako mělo podobat Bondovi? Trapný, škoda času na to koukat ... Nereálný věci, od zneškodnění bomby na autě, po letadlo co spadne skoro z vesmíru a po dopadu do vody je celý ... ()

Tomas129

Totální kravina. Příběh o ničem, moc uměle působící postavy, špatné CGI, policajti totální lempli, fyzika z jiné dimenze a realita taky. ()

notfilip63

To čo bola za blbosť akcia bola dobrá ale veľa veci nadávali zmysel a efekty boli hrozné. Herci nedávali najlepší vykon ale čo už. Film na 4/10. ()

pistabaci

Nuž hoci dvojky trpia neduhom slabšieho dielu a veľa ľudí to pociťuje aj tu (súdim dľa hodnotenia). Ale mne sa to páčilo, akcia stále dobrá a najmä súboj s tým černochom v dokoch alebo s tou drblou ženskou s uzinami je super. No highlight celého filmu je postup záporákovou vilou aj s ďalším súbojom s tou uzi ženskou. Avšak negatíva sú, že záporák je kokot, aj v boji stojí za kokot a tiež to, že, často sú tam extra nerealistické veci (akože nevravím, že neboli v jednotke ale tu sú až moc) Takže by som strhol hviezdu ale nestrhnem lebo, ešte je tu trojka. ()

LUIGISde

Oproti jednotke to snaď Beson nemohol ani myslieť vážne. Tragikomedia s takými akčnoparodickými prvkami že by to mohla byť kreslenka. ()