Frank Martin, bývalý příslušník speciálních jednotek vycvičený k zabíjení, si jde do podzemních garáží pro auto. U okénka se zastaví krásná dívka a žádá o pomoc s pneumatikou. Je komplicem skupiny zlodějů aut. Frank se s nimi ovšem rychle vypořádá a jede vyzvednout malého Jacka do školy… Frank krátkodobě pracuje jako řidič u vysoce postaveného příslušníka protidrogové policie v Miami Jeffersona Billingse. S malým Jackem se rychle spřátelil, což oceňuje i jeho půvabná matka Audrey. Otec, který se po roce vrátil domů, se zajímá jen o svou práci: právě se chystá významná konference šéfů světových protidrogových centrál. A právě v této souvislosti byl najat i jistý Gianni Chellini, který má za úkol unést malého Jacka… Má se to stát během návštěvy lékaře, kam Frank chlapce veze. Gianni a jeho kumpáni doktora i sestru zabili a vydávají se za ně. Chystají se chlapci píchnout injekci s nově vynalezeným virem, který po čtyřech hodinách aktivace začne působit. Navíc se nakazí každý, na koho chlapec později dýchne. Cílem gangsterů ale není chlapec, nýbrž jeho otec: právě Billings má být synem nakažen a následně nakazit všechny účastníky konference. To ovšem zatím Frank ještě neví… (TV Prima)

Petoss1

Obsahuje to samé bludy, na jednotku sa ešte dalo pozerať ale na toto ach ..... nemalo chybu ako sa zbavil tej bomby na aute. 35% ()

Attta

Kdybych nebyl chlap a nebraly mě auta, tak se snad nebudu bránit nižšímu hodnocení, protože nedotaženost může udělat i z dobrého filmu průměr, co potom může udělat s průměrným filmem. Jediné pozitivum vidím ve Stathamovi, protože jeho styl hraní a akce mi docela sedí. Osobně se mi tohle líbilo víc než jednička. ()

Elyssea

Kurýr tráví málo času v autě a příliš mnoho času s paní šéfovou, přičemž mu musí být jasné, že tady mšenka nepokvete. Fyzikální zákony letěly oknem stejně jako elementární logika (aneb jak vyvraždit celé Miami jedním kýchacím virem). Kurýr 2 je teď spíš úsměvná scifi, která stojí výhradně na Frankovi. Třetí hvězda za francouzského komisaře pomlouvajícího tousty. Stará dobrá Francie Frankovi slušela víc. ()

Rocky88

Jeden z nejdebilnějších filmů, které jsem kdy viděl. Hvězda za Stathama, který teď musí trpět, že v tom kdy hrál. ()

Džef!

smutný pokles... holka zabiják s nekonečno nábojemi ve své uzi skáče s Jasonem v audi přes parkoviště ve výšče 50 metrech... i když to k tomu patří tohle je moc ()

Wormboy

haha....tak co je vela to je vela. Myslim, ze Luc Besson pozeral velka krat Matrix,avsak tam sa dali lietajuci ludia este ako tak vysvetlit. haha...to je fakt sila, ten typek sa tu normalne uhana gulkam, haha. Dvojka sa mi pozdava vsak o nieco viac ako jednotka prave pre absolutnu sebaparodiu. Teda inak si skutocne lietajuce auto,ktore si vo vzduchu odmontuje bombu o zeriav (to uz len znie uplne skvele!) neviem vysvetlit. Kazdopadne som sa dost nasmial vdaka takymto uzasnym scenam,takze idem na 1,5/5* ()

asinus

Na jednu stranu jsem se docela pobavil, ale na druhou vidět ještě někdy něco podobného asi bych se zbláznil. Je to hodně moc mimo a nevím jestli to byl záměr, takže nemůžu jít výš. ()

Flynn

Akčnější než jednička ale tak nějak už přitažená za vlasy, je to takový koktejlový videoklip, ale pořád docela zábavná věc, některé scénky jsou tak přehnané že bych to spíše označil za komedii :o) ()

campix

Když jsem tenhle film viděl někdy v mých 12-14 letech tak jsem z něho byl unesen a viděl jsem ho tolikrát. Díky němu a také díky Cranku si u mě Jason Statham vydobyl výsostné postavení, které díky svým posledním filmům notně ztrácí. A taky jsem časem poznal že druhý Kurýr také není žádné terno, ale jenom více než slušná žánrová popkornovka. Na kterou se ale čas od času rád podívám. ()

emo

Od tohto filmu som nečakal veľa. Hlúpučkú, naivnú, ale skvelo natočenú akčnú rezbu. Aj to však boli zjavne nadmerné očakávania. Už som si zvykol na filmy, ktoré majú tendenciu podceňovať, ba až urážať intelekt diváka. Scenár tohto filmu však vychádza z premisy, že divák ani žiaden nemá... Okrem asi dvoch bitiek so slušnou choreografiou a snaživo drsného Stathama, však nemá čo ponúknuť. Radšej ruky preč... ()

fars

No, kdybych mel tohle srovnavat s vynikajici jednickou tak by to dopadlo bidne. Pokud to mam brat jako samostatny produkt, tak to jako oddechovka poslouzi docela dobre. Na jednu stranu svizna akci jizda, na druhou stranu debilni scenar a az moc prehnane efekty. Prevazne diky slusne choreografii a Jasonu Stathamovi bych se priklonil k 6/10, ale je to hodne slaba sestka. ()

Šimpy

Mnohem ujetější než jednička, která se držela zpátky a o to zábavnější. Už jen ta záporačka.:-) A kuchař! ()

c.tucker

Děj tentokráte velmi pokulhává i za jedničkou. Akční sekvencou taky trochu pohoršili a celé to moc zpočítačovělo. Scéna s bombou na autě je i na mě opravdu dosti a to zvládám opravdové šílenosti. Ale Statham si drží svůj standard a tentokráte stále oblečený v obleku je velký frajer. ()

laik_60

film prepchatý hromadnými bitkami medzi gangstermi ich ochrankou a vždy víťaziacim Stathamom. Všetkého veľa škodí, a aj tieto efekty robia film nudným. ()