Krev jako čokoláda

Pomsta vlkolakov

Drama / Horor / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

• PROROK14

Blbosť že to pekné nie je. Strata času pozerať tento film. Vyhnite sa mu kto môžeš! Ozaj mi je ľúto že sa mi občas dostanú pod ruky takéto nezmysly, ktoré je lepšie vôbec nepozerať ako potom nadávať sám na seba. Je to hnusný, podpriemerný film, po ktorého zhliadnutí sa mi chcelo bľuc.(14.11.2008)

• Wacoslav1

Ou to byl zas b(l)iják... 2* jenom za relativně pěknou hlavní hrdinku. Jinak ztracenej čas.25%(23.12.2015)

• WoWoW

Hloupý a naivní film o lidech-vlcích, protože vlkodlak není podle mého názoru člověk co se mění z člověka na vlka. Herci, ti hrají jako když nehrají a celý ten film mi prostě přišel nemastný a neslaný, prostě blábol.(28.3.2010)

Miluju tyhlecty becka, kopirovani Underworldu jak vysity, ale co :D Uz jen nejakyho toho Draculu v pozadi a mohl by prisvistet Van Helsing.(6.10.2007)

Je to pořád stejné - vlk/upír a láska k člověku, stále stejná básnička. Nicméně Blood and Chocolate je i tak příjemná oddechová podívaná, za jedno zkouknutí rozhodně stojí (už kvůli Dancymu!).(1.5.2012)