Krev jako čokoláda

Krv ako čokoláda

Pomsta vlkolakov

Drama / Horor / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

Trailer na jednom DVD mě na tento film navnadil... kéž by zůstalo jen u něj! Kdyby to mělo: Lepší režii, kvalitnější obsazení a o něco málo dobré efekty, mohl to být super film. Takhle jen mizivý průměr.(3.1.2008)

• FFilipCZ

Vlčí Tvajlajt.(22.7.2014)

Že to tomu Dancymu strašně slušelo :o) Ale teď vážně, i když jsem na to koukala kvůli němu a slintala jsem, když se usmál, líbilo by se mi to i tak. Romantika vs. Vlkodlaci :o) Vlkadlaci, kteří nejsou počítačově zmršeni, ale „hrají“ je vlci, nebo předpokládám, že nádherní českoslovenští vlčáci (http://arqeva.tym.cz/wp-content/uploads/2008/11/valkyra_z_molu_es_brno2008.jpg )Takže nádherný herec a nádherní psi, překonají slabší scénář, kdy se dějová linie raději zabývá lovestory než příběhem o vlkodlacích samotných. Na jednu stranu škoda, ale na druhou stranu jsem si mohla představovat, že ta vlčí dívka jsem já :o)(12.8.2011)

Miluju tyhlecty becka, kopirovani Underworldu jak vysity, ale co :D Uz jen nejakyho toho Draculu v pozadi a mohl by prisvistet Van Helsing.(6.10.2007)

• tom88

Podpriemerný vlkodlačí hororík, ktorý vlastne nie je ani hororom. Podpriemerné je takmer všetko od deju, hercov, trikov, réžie, nápadov až po premeny na vlkov. Bola to jedná veľká nuda s pár lepšími miestami, ktoré aj tak potešia iba minimálne. Čakal som a čakal kým sa to rozbehne, no rozbeh nezačal. Film si už zrejme nikdy nepozriem, bo by to bolo väčšie utrpenie ako na prvý krát. 35%(11.11.2008)

• - Snímek byl volně natočen na motivy stejnojmenného románu Annette Curtis Klauseové. (Terva)

• - Role Vivian byla původně nabídnuta Jennifer Love Hewitt. (beyli)

• - Natáčení probíhalo v Bukurešti. (Terva)