poster

Krev jako čokoláda

 • USA

  Blood and Chocolate

 • Slovensko

  Krv ako čokoláda

 • Slovensko

  Pomsta vlkolakov

Drama / Horor / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  *

  No ani chytlavý název filmu filmu nepomohl.Takovýchto filmů jsme už viděli spousty a muselo by to být něco extra, aby jsme si to zapamatovali. Já už jsem zapoměl, téměř po dvou dnech, takže k ději nemám co říct. Jen asi, že to byla ztráta času.(6.9.2007)

 • Payushka
  ***

  Miluju tyhlecty becka, kopirovani Underworldu jak vysity, ale co :D Uz jen nejakyho toho Draculu v pozadi a mohl by prisvistet Van Helsing.(6.10.2007)

 • Slarque
  **

  Romantická pohádka pro gotická děvčátka. Nejdříve zabijeme tu sexy kočku (spolužačku), co na ní můžou všichni kluci nechat oči. Ale samozřejmě nechceme, aby nás děsila nějaká brutalita, takže to zabití radši neukážeme. Pak si dáme lov na dealera. Odpad se má přece likvidovat, že? A musíme ukázat, že člověk se ve vlka může proměnit pouze ve výskoku... Občas neuvěřitelně kýčovité záběry (hlavní hrdinka se ve výskoku proměňuje ve vlčici, zatímco kolem ní krouží kamera) těsně hraničí s parodií. Chvílemi se to dá brát jako špatně střihaný akční film, ale z hororu jsem tu nezaznamenal nic (30%).(28.3.2010)

 • Flipnic
  odpad!

  Po dlouhé dpbě jsem si chtěl vyzkoušet něco fakt extrémního ... :-D A trefil sem se přesně .. Těžko sem hledal něco, něco málo, za co bych tomu dal aspoň 1*, ale fakt nenašel ... snad hezcí pejsci možná (vlka sem tam neviděl ..). Ale prostě když to nejde, tak to nejde ... :)(18.2.2015)

 • klerik
  **

  Tak Pomsta vlkodlakov... ehm. Už názov prezradí, že pôjde o béčko. Ale pri zrovnaní so sériou UNDERWORLD či SÚMRAK to vôbec nie je až taký bordel, ako by sa mohlo zdať. (O príšernosti VLCI ani nehovoriac.) Nie je to síce bohvieako natočené, ale nenudí to, účinne využíva kvantum horových a romantických klišé. Akčné finále je možno trochu premrštené, ale ak sa vám pačia "filmy pre mladých" ako je napr. COVENANT (Síly temna) budete možno aj úplne spokojný...(21.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace