Krev jako čokoláda

Pomsta vlkolakov

Drama / Horor / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

• evilmind

Módní mainstreamová romantická krávovina, kde sice jsou vlkodlaci, ale kdyby místo nich byly třeba skejťáci, scénář by se měnil jen docela nepatrně.(7.1.2012)

• Flipnic

Po dlouhé dpbě jsem si chtěl vyzkoušet něco fakt extrémního ... :-D A trefil sem se přesně .. Těžko sem hledal něco, něco málo, za co bych tomu dal aspoň 1*, ale fakt nenašel ... snad hezcí pejsci možná (vlka sem tam neviděl ..). Ale prostě když to nejde, tak to nejde ... :)(18.2.2015)

• Falko

Bol som pripraveny na najhorsie a prezil som to, pretoze som cakal väcsiu blbost a prekvapivo ma to celkom bavilo, ale nie natolko, aby som si chcel tento film pozriet este raz. Trosicku mi to pripominalo STMIVANI (2008), akurat ze do toho bolo investovanych trosku viac penazi a v tom pripade sa dievca zalubilo do upira, tuto sa zase chlapec zalubil do dievcata, ktore sa meni na vlka. Ako horor to na mna neposobilo a netreba od tohto filmu nic ocakavat, je to v podstate slabucke a lacne... 19.05.2010 _______ Agnes Bruckner - (Vivian) +++ Hugh Dancy - (Aiden) +++ Olivier Martinez - (Gabriel) +++ Katja Riemann - (Astrid) +++ Bryan Dick - (Rafe) +++ Chris Geere - (Ulf) +++ Tom Harper - (Gregor) +++ Hudba: Reinhold Heil, Johnny Klimek +++(19.5.2010)

• Terva

Hudba : Reinhold Heil a Johnny Klimek Skladatelé : Reinhold Heil, Johnny Klimek a Various Artistis. http://www.youtube.com/watch?v=MgVWEuM-_6w To je jediné, co se mi na filmu líbilo.(28.4.2011)

• ArnoldJ

Připadal jsem si jak na hodině tělocviku ( ne že bych ho neměl rád ). Neustále tu někdo zmateně pobíhá a poskakuje, hrůza!(5.9.2009)

• - Snímek byl volně natočen na motivy stejnojmenného románu Annette Curtis Klauseové. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v Bukurešti. (Terva)

• - Role Vivian byla původně nabídnuta Jennifer Love Hewitt. (beyli)