poster

Krev jako čokoláda

 • USA

  Blood and Chocolate

 • Slovensko

  Krv ako čokoláda

 • Slovensko

  Pomsta vlkolakov

Drama / Horor / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pufina
  ***

  Je to pořád stejné - vlk/upír a láska k člověku, stále stejná básnička. Nicméně Blood and Chocolate je i tak příjemná oddechová podívaná, za jedno zkouknutí rozhodně stojí (už kvůli Dancymu!).(1.5.2012)

 • Adam Bernau
  *

  Spíš krev a limonáda. Že nechápu název, by tolik nevadilo (ano, krev i čokoládu jsem tam viděl). S příběhem zde podaným lze naložit různým způsobem. Jedním z nich je přiblblá mafiánská limonáda, což je tento případ. Tisíckrát obšlehávaná šablona, tentokrát ve vlkodlačím podání. Nepochopitelně deviantní příslušnice druhu jako propagace mezidruhové tolerance, vůdce tisícileté smečky – mafióso v kožené bundě s hubou plnou zákona a tradice, jeho dědic jako idiotský floutek, který si troufne na holku, ale neporadí si s mladým pomilováníhodným spisovatelem. Chcete vědět, jak to bude dál? Prostě jako vždycky. Aby bylo jasno, nemám vůbec nic proti tomu, aby se sympatická vlkodlačice zamilovala do člověka a vymanila se smečce i její tradici. Ale jestliže mi o tom chce někdo vyprávět, tak ať to má nějakou váhu, prosím. Kdyby si aspoň nízké pudy příšly na své, ale i v tomto ohledu jsem byl zklamán. Film pro mne zachraňují ženské postavy: všechny čtyři jsou nějak zajímavé, za což ovšem vděčí kráse a uhrančivosti svých představitelek. (Nejvýraznější postavou celého filmu je zakousnutá červená karkulka. Blbé, že?) Hvězdička za několik působivých obrazů. Autor titulků má asi zvrhlou zábavu v co nejméně adekvátním překladu.(29.8.2011)

 • SOLOM.
  **

  Takhle jsem se už dlouho u odpadního vlkodlačího filmu nezasmál. Romantická zápletka se občas prolínala s krvavým masakrem nebohých obětí ( ovšem bez krve), vlkodlaci skákali jak opice a jejich proměna byla naprosto trapná. Ona většina speciálních efektů v tomhle snímku má hodně mizernou kvalitu a amatéřina z nich srčí ze všech stran. Jediné co se mi fakt líbilo byla hlavní herečka. Když už byl celý film o hovnu, tak tam mohli dát alespoň víc erotiky, když už tu měli pěknou ženskou. Jenom kvůli ní dám 30%.(12.11.2009)

 • Flipnic
  odpad!

  Po dlouhé dpbě jsem si chtěl vyzkoušet něco fakt extrémního ... :-D A trefil sem se přesně .. Těžko sem hledal něco, něco málo, za co bych tomu dal aspoň 1*, ale fakt nenašel ... snad hezcí pejsci možná (vlka sem tam neviděl ..). Ale prostě když to nejde, tak to nejde ... :)(18.2.2015)

 • TeeAge
  **

  Obrazo veľmi príjemné, dejovo uspávajúce. Potenciál tam určite bol - viz. riešenie výzoru vlkodlakov určite lepšie, než np. v Twilight 2... Ale ten názov filmu... pff :D(29.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace