Krev jako čokoláda

Pomsta vlkolakov

Drama / Horor / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

• Slarque

Romantická pohádka pro gotická děvčátka. Nejdříve zabijeme tu sexy kočku (spolužačku), co na ní můžou všichni kluci nechat oči. Ale samozřejmě nechceme, aby nás děsila nějaká brutalita, takže to zabití radši neukážeme. Pak si dáme lov na dealera. Odpad se má přece likvidovat, že? A musíme ukázat, že člověk se ve vlka může proměnit pouze ve výskoku... Občas neuvěřitelně kýčovité záběry (hlavní hrdinka se ve výskoku proměňuje ve vlčici, zatímco kolem ní krouží kamera) těsně hraničí s parodií. Chvílemi se to dá brát jako špatně střihaný akční film, ale z hororu jsem tu nezaznamenal nic (30%).(28.3.2010)

• Damiel

40 % - Je to takový odtučněný Underworld, však je to také od producentů UW :-) Akorát tu nejsou upíři, jen vlkodlaci a lidi. Jinak ale v podstatě stejná zápletka (vlkodlačice se zamiluje do člověka), akční vata o ničem a zoufale předvídatelná pointa.(2.4.2007)

• Jenda

naprosto nudný nezajímavý film, plný hloupostí, ale se šťastnou chvilkou při výběru herců. Proto si snad nezaslouží odpad a věřte, že důvod jsem hledal dlouho(24.7.2007)

• Morien

Musím říct, že jako film to samozřejmě není žádné terno a Underworldu jako by to z oka vypadlo, jenomže v tomhle srovnání má pro mě Blood and Chocolate několik výhod - sympatičtější cast i "coolovost" nadřazené rasy a hlavně mnohonásobně lepší proměny ve vlky a ne v žádné odporné trikové bestie.(13.8.2008)

• Slavníkovec

Nebýt sličné hlavní hrdinky a celkem zajímavého prostředí Bukureště, hrozného názvu filmu, který se spíš hodí pro letní pohádku o čokoládovích mužících, tak by se jednalo v rámci likanských a upírských válek o značný přehmat. Takhle se jedná o lehký přehmat, který vás nebude díky netradiční lovestory mezi jedinou stoupenkyní lidských práv z řad krvežíznivých vlkodlaků a potulným malířem nudit. A to jen pouze v připadě, že jste žena, máte náladu na romantický horor typu Underworld. Budete, ale přesto zklamáni, jedná se totiž o lacinou kopii obsazenou méně známými herci.(12.7.2008)

• - Snímek byl volně natočen na motivy stejnojmenného románu Annette Curtis Klauseové. (Terva)

• - Role Vivian byla původně nabídnuta Jennifer Love Hewitt. (beyli)

• - Natáčení probíhalo v Bukurešti. (Terva)