Krev jako čokoláda

Pomsta vlkolakov

Drama / Horor / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

• Chrustyn

Nůůůda. Takhle by asi okomentoval film Homer Simpson a to zcela zaslouženě jelikož neexistuje jiné slovo, které by tento film lépe vystihlo. Příběhově se film trochu přibližuje průměrnému "Underworldu" ale i ten vypadá vedle tohoto díla jako trhák. Ve filmu se nic neděje, herci jsou příšerní o tricích nemluvím a o příběhu už vůbec ne. Ruce pryč a ušetříte si 90 minut života, které jsem já bohužel promrhal sledováním týhle kýčovitý romantiky se špetkou hororu.(18.7.2008)

Krev jako čokoláda - film s lákavým názvem i obsahem - se ke mně dostal tím úplně nejlepším způsobem, tedy náhodou, takže jsem se vyhnula přehnaným očekáváním. Onen romantický příběh lásky mezi obyčejným smrtelníkem a slečnou-vlkodlakem, který se z toho vyklubal, byl nakonec moc sympatický. Srovnávat s Underworldem nemůžu, jelikož jsem ještě neměla tu čest, ale ať už tohle je vykrádačka, nebo ne, mě to moc bavilo. Nebýt toho kýčovitého závěru, možná bych šla s hodnocením i výš, takhle jsou z toho jen hvězdy tři, s ohledem na úsměv Hugha Dancyho hodně silné;-)(23.5.2009)

• Dannysek4U

Snaha zobrazit vlkodlaky jako upiry? Boha, proc? Co tim chtel kdo ziskat? A proc zvolil tak ubohej dej a ubohou formu? Jasne, hlavni rostenka je kus a rozkosne se mraci, ale zbytek? Boha, co to bylo? Jako ze tajemno a mystika? Underworld byl aspoň akční, ale tohle prázdno? Pejsek a kocicky tocili bijak? A co to neustaly zadelany poskakovani? Moc otazek naraz, prilis malo duvodu to videt... P.S. - ale jednu vec musim vychvalit - to gesto poroby pred hlavnim vlkem, ta poklona a odhaleni sije, to se mi moc libilo(21.4.2007)

• Terva

Hudba : Reinhold Heil a Johnny Klimek Skladatelé : Reinhold Heil, Johnny Klimek a Various Artistis. http://www.youtube.com/watch?v=MgVWEuM-_6w To je jediné, co se mi na filmu líbilo.(28.4.2011)

Pěkný a celkem romantický a hlavně nový pohled na vlkodlaky.(24.8.2008)

• - Natáčení probíhalo v Bukurešti. (Terva)

• - Snímek byl volně natočen na motivy stejnojmenného románu Annette Curtis Klauseové. (Terva)

• - Role Vivian byla původně nabídnuta Jennifer Love Hewitt. (beyli)