poster

Krev jako čokoláda

 • USA

  Blood and Chocolate

 • Slovensko

  Krv ako čokoláda

 • Slovensko

  Pomsta vlkolakov

Drama / Horor / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  *

  No ani chytlavý název filmu filmu nepomohl.Takovýchto filmů jsme už viděli spousty a muselo by to být něco extra, aby jsme si to zapamatovali. Já už jsem zapoměl, téměř po dvou dnech, takže k ději nemám co říct. Jen asi, že to byla ztráta času.(6.9.2007)

 • MáŠa
  *

  Ten film má vizáž béčka, a svým způsobem to i béčko je. Děj se odehrává v Rumunsku, kde žije komunita lidí, kteří se umí proměňovat ve vlky. Mezi nimi je i jedna žena, která se zamiluje do obyčejného člověka. Mám vůbec povídat dál?(21.2.2008)

 • Chrustyn
  *

  Nůůůda. Takhle by asi okomentoval film Homer Simpson a to zcela zaslouženě jelikož neexistuje jiné slovo, které by tento film lépe vystihlo. Příběhově se film trochu přibližuje průměrnému "Underworldu" ale i ten vypadá vedle tohoto díla jako trhák. Ve filmu se nic neděje, herci jsou příšerní o tricích nemluvím a o příběhu už vůbec ne. Ruce pryč a ušetříte si 90 minut života, které jsem já bohužel promrhal sledováním týhle kýčovitý romantiky se špetkou hororu.(18.7.2008)

 • Petjaa
  *****

  Film působil přirozeně i když tam jsou v podstatě fantasy prvky, fantastická hudba, která sedla k ději - od filmu jsem nic nečekala, jen jsem viděla hezký trailer a mile mě překvapil. Poklona vůdci odhalením šíje dobře vystižená, sedlo to. Mimochodem - překlad filmu mi přijde naprosto scestný, nevím kdo to přeložil, ale nedává mi to smyl.(7.2.2009)

 • viperblade
  ***

  Trailer na jednom DVD mě na tento film navnadil... kéž by zůstalo jen u něj! Kdyby to mělo: Lepší režii, kvalitnější obsazení a o něco málo dobré efekty, mohl to být super film. Takhle jen mizivý průměr.(3.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace