Krev jako čokoláda

Pomsta vlkolakov

Drama / Horor / Romantický / Fantasy

USA, 2007, 98 min

• Wacoslav1

Ou to byl zas b(l)iják... 2* jenom za relativně pěknou hlavní hrdinku. Jinak ztracenej čas.25%(23.12.2015)

• SOLOM.

Takhle jsem se už dlouho u odpadního vlkodlačího filmu nezasmál. Romantická zápletka se občas prolínala s krvavým masakrem nebohých obětí ( ovšem bez krve), vlkodlaci skákali jak opice a jejich proměna byla naprosto trapná. Ona většina speciálních efektů v tomhle snímku má hodně mizernou kvalitu a amatéřina z nich srčí ze všech stran. Jediné co se mi fakt líbilo byla hlavní herečka. Když už byl celý film o hovnu, tak tam mohli dát alespoň víc erotiky, když už tu měli pěknou ženskou. Jenom kvůli ní dám 30%.(12.11.2009)

• Campbell

Heh, pokládat psy Husky jako vlkodlaky je celme blbost. Navíc nejhorší proměna co jsem kdy viděl. Prostě kravina, o ničem. Takže se dá i polemizovat o tom že můj hafánek je vlkodlak.(18.11.2010)

Miluju tyhlecty becka, kopirovani Underworldu jak vysity, ale co :D Uz jen nejakyho toho Draculu v pozadi a mohl by prisvistet Van Helsing.(6.10.2007)

• tron

Totálna nízkorozpočtová zúfalosť, kde vlkolakov "hrajú" obyčajné vlky! Strašné. Žiadny zmysel pre humor a z hereckých výkonov stojí za jedinú zmienku tupý model Olivier Martinez (S.W.A.T.- JEDNOTKA RÝCHLEHO NASADENIA), čo hovorí za veľa. K tomu fádna výprava, otrasné počítačové efekty, nezaujímavý scenár, logické nezmysly a definitívnou ranou tohto vlkolačieho romantického hororu je, ako málo je o vlkolakoch. Kebyže na túto nechutnú a odpornú blbú inscenáciu nejdem do kina opitý v opitej spoločnosti, asi sa zabijem. Kino Považan 2007(30.9.2007)

• - Natáčení probíhalo v Bukurešti. (Terva)

• - Role Vivian byla původně nabídnuta Jennifer Love Hewitt. (beyli)

• - Snímek byl volně natočen na motivy stejnojmenného románu Annette Curtis Klauseové. (Terva)