Před deseti lety zavraždila skupina krvežíznivých mužů rodinu malé holčičky. Vivian se podařilo utéct do lesa a proměnit se tak, že jí lovci nebudou schopni nikdy najít. Stal se z ní vlk. Po těch letech je stále na útěku. Žije v relativně bezpečném Bukurešti. Kde přes den prodává v obchodě s čokoládou a noci tráví ve společnosti svých bližních – vlkodlaků. Jednoho večera se jí připlete do cesty Aiden, který se snaží zkoumat bukurešťské podsvětí. Oba se do sebe zamilují, ale v cestě jim stojí nejen Vivianiny zvířecí pudy, ale i Gabriel (Olivier Martinez), vůdce smečky vlkodlaků. Gabriel si vybral Vivian jako svou další nevěstu a Aiden se má stát další obětí vlkodlaků. (oficiální text distributora)

Kellyyy

První co bych chtěla zmínit, že hororem bych tento film opravdu nenazvala, jak bývá uváděno. Musím především podotknout, že mě zklamalo znázornění vlkodlaků, to, že se promění v "obyčejného" vlka mě fakt zklamalo. Bohužel i herecké obsazení není moc dobré a o efektech nemluvě! Děj by byl chvilkami dobrý, nejlepší na tom je místo kde se to odehrává (tuším, že převážně v Rumunsku) -kvůli tomu to možná stojí za shlédnutí. ()

Yak

Trochu jiný pohled na vlkodlaky, spíše než na krvelačné bestie jako takové se zaměřuje na boj hlavní hrdinky se svou vlastní odlišností, s nemožností uniknout smečce a životu, který pro ni byl naplánován. Potěšilo prostředí Bukureště a můj oblíbenec Hugh Dancy, ale žádné zázraky od toho nečekejte. Zkrátka nevýrazná nadpřirozená romance, která neurazí ani nenadchne. ()