Jmenuju se Earl

• USA My Name Is Earl (více)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Série(4) / Epizody(96)

„Znáš ten typ člověka, který dělá jen samé špatné věci, a pak se diví, že jeho život stojí za houby? To jsem byl já. Pokaždé, když se mi přihodilo něco dobrého, za rohem už čekalo něco zlého: karma. Tehdy jsem si uvědomil, že se musím změnit. A tak jsem si sepsal seznam všech špatností, co jsem kdy spáchal, a všechny chyby jednu po druhé napravím. Snažím se být lepším člověkem. Jmenuju se Earl.” Tak začíná slavný americký sitcom o drobném zlodějíčkovi a podvodníkovi z maloměsta, který sice vyhrál značné peníze v loterii, ale vítězný los ztratil, když ho srazilo auto. Podaří se mu všechno napravit? (TV Prima)

Scraffy

Mám tento seriál celkom rád. Obsadenie je tu naozaj bezchybné a naozaj každý, kto tu hrá je vybraný parádne a má tu svoje miesto. Príbehy sú napísané brilantne aj keď po čase sa to všetko začne opakovať, škoda. 3. séria je určite najslabšia zo všetkých. Ostatné série sú celkom v pohode. Škoda len, že už netočia ďalšie časti, lebo to všetko ostalo také otvorené. 4 hviezdy sú úplne adekvátne. ()

Jan.Cada1

Scénáristicky velmi šikovně podané, kdy se Earl snaží splnit celý karma seznam a to je neomezený zdroj kontentu. Tato šílená komedie si mě dostala hlavně díky nemoci, takže jsem neměl moc co dělat. Vyzkoušel jsem prvních pár dílů a ejhle, byla to docela sranda. Postupně se ze seriálu vyvinula prakticky závislost, kterou jsem celou zhlédl prakticky za dva týdny. Doporučuji všem, kteří se pobavil a moc nad snímkem nepřemýšlet. ()

Jasper

Zajímavý komediální seriál s hodně specifickým humorem, který asi nesedne každému a pohodovým soundtrackem. ()

Steggles

Earl je jednoduše geniální a hlavně novátorský sitcom. Na rozdíl od všech ostatních sitcomů nešetří na papundeklových kulisách a radši se odehrává v reálu, což mu dodává opravdovější a pro mě mnohem příjemnější look. A humor (speciálně Randy) je moje krevní skupina. ()

fordhont

Výbornej komediální seriál. Zdá se jako další "poučná" série, avšak je podávaná opravdu příjemným, origináním humorem a často vážně nutí k zamyšlení. (doporučený dabing: original) ()

Cortesz

Jeden z nejlepších a nejorignálnějších komediálních seriálů (sticomů), který má jednu jedinou chybu. A tou jedinou chybou je to, že byl předčasně ukončen. Samozřejmě má i několik dalších chyb, ale ty jsou tak zanedbatelné a zastíněné humornými scénami, gagy a i několika "vhlavněutkvijejících" hlášek, že jsou napsrosto postradatelné a ihned na ně zapomenete. Největšími výhodami je každopádně herecké obsazení, které mělo ještě větší výhodu v tom, že jim tvůrci napsali jejich postavy tak geniálně, že ikdyž jsou vesměs všichni dá se říct záporné postavy, tak jsou maximálně sympatičtí a pro mě především Crabman a Joy. Další výhodou je, že seriál není omezen jen do ateliéru, protože většina částí se odehrává v přirozeném prostředí, což se jestli se zde můžeme bavit o sitcomu, není typické. Skvělá hudba je jen třešnička na dortu tohoto skvělého sitcomu, který se sice všem nevryje pod kůži, ale mě chytil a už nepustil (sledování je hodně nakažlivé) a ikdyž ve 4. řadě seriál některými částmi už ztrácel dech, tak to na ukončení rozhodně nebylo a je to veliká škoda. ()

skalicky

po dlouhe době mě zaujal nějaký serial,obvikle na žadný nekoukam kromě dokumentu ale ohle je bomba!!! NAPROSTO NEOTREPANÝ PŘÍBEH človeka který se snaží odčinit svojí minulost!! ()

Fearoth

Super seriál... výborný je i český dabing(kdybych slyšel originál, možná bych měl jiný názor, ale tak už to bývá). Je plný humou, který je teď moderní a proto mě baví. Za pár let to asi bude zase jinak, ale teď je to prostě bomba... 5* ()

oasismanik

Náučné, vtipné, originálne, jedinečné. Mimochodom, neverte tým, ktorí tvrdia, že 3 a 4 séria sú zle, TO NIE JE PRAVDA. Ano, tretia séria je výrazne slabšia, ako ostatné, ale 4. je skvelá, ba možno až najlepšia. Pre mňa jeden z najlepších seriálov vôbec, a zrejme najlepší sitcom. Najlepšia časť: Cops, druhá séria. "Earl, myslíš, že sa sem môže ten pštros dostať?" "Môže, ale to by musel ísť až do nášho motelu, výsť po schodoch a nájsť naše dvere" ....minútu ticho...."idem pre istotu zamknúť" alebo "Daj tam nejaký Wutang Clan" . "Odkedy počúvaš hip hop?" "Ja ťa nepodvádzam" :D Milujem tento seriál, naozaj moc a moc, sympatické mestečko, sympatické postavy, vrele odporúčam aj viac krát po sebe... a najlepšia postava jednoznačne Crabman ()

Toustovač

Velice povedený, originální a zábavný seriál s pořádně švihlými charaktery (Earl, Randy, Joy, Crabman...). Škoda dramatického poklesu kvality ve třetí řadě. Naštěstí čtvrtá (a poslední, useknutá) je zase skvělá. Co se námětu týče, je parádní a vedle postav (a samozřejmě většiny herců) je rozhodně tím nejlepším na seriálu, ALE karmu bych tam fakt netahal. Zdůvodňovat si, proč být dobrým člověkem? Ale na druhou stranu, co... když to funguje:). ()

jeaq

Na tento serial ma namotal spolužiak....a som tomu rad,pretože ten serial je iny ako niektore ostatne.Je proste skvely.Jason Lee tu nema chyby,Ethan Suplee v roli jeho polodementneho ale dobrackeho brata je vyborny, k tomu ešte krasna pokojska Nadine Velazquez Jamie Presley samozrejme krabak v podani Edieho Steepelse.Teraz po dopozerani 3 serie v ktorej ma potešila Alyssa Milano by som dal vačšie hodnotenie no boohužial sa neda....jednoducho odporucam to kazdemu.10/10 ()

me_george

Seriál s výborným nápadem. Ale pozor, později jsem se na to přestal dívat, protože už mi to přišlo všechno stejné, takže hodnotím pouze část. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006