Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

redalert21

Musím za 5, Jensen se stává jedním z mých oblibených herců, hraje to naprosto uzasně, a jeho humor a grymasy to je radost pohledet, jen tak dal....doufam ze bude vic jak 5 rad. Za tyden 2 a pul rady myslim mluví za vše, řadím hooooooooooodně vysoko edit: s10 a stále jedeme :)))) ()

brasek

Zaujímavý a naozaj nadpriemerný seriál. Prvé dve série som zbožňoval, 3. a 4. sériu som videl, ale ako keby už dochádzali scenáristom nápady. Teším sa na 5. sériu, ktorá sa určite ukáže o rok, možno o dva... 11/2016 - znížil som hodnotenie o jednu hviezdičku. Teší ma, že seriál stále beží (aktuálne 12. séria) ale z pohľadu 11 rokov počas, ktorých sledujem príbehy Deana a Sama musím konštatovať, že seriál z celkového pohľadu stráca na grádoch. Po prvých dvoch extra kvalitných sériách sme svedkami sínusoidy čo sa týka kvality zápletky a príbehov. Jedna lepšia séria strieda menej kvalitnú a žiaľ aj v tých lepších sériách sa nájdu nejaké časti, ktoré vyzerajú ako nič nehovoriaci doplnok na vyplnenie počtu dielov. Aj keď som znížil hodnotenie, seriál si podľa mňa drží vysoký štandard. 03/2020 Seriál od 10. série po 15. sériu rapídne klesá na kvalite, epizódy nemajú kvalitný príbeh, celé je to už dosť naivné (scenáristom došli kvalitné nápady). Aktuálna 15. séria je absolútna kravina. ()

racing666

Musím říct, že je to opravdu dost dobrej seriál. Akční, hororový, vtipný... pořád se něco děje a rozhodně se u toho nenudim. ()

Ruadek

Zcela průměrný seriál, co mne bohužel nedokázal udržet ani do konce 1. série. A je mi jedno, zda se někdy v budoucích sériích kvalita zvýší. Slušná přehlídka monster, co nenahání hrůzu, dva hezouni v hlavních rolích, hlavní dějová linie která mne ani moc nezajímá - ženský seriál ( bez urážky ) , druhá liga. Bohužel. *** ()

imaginer21

Konečně hororový seriál, co nemá za úkol vyvolat teenagerskou mánii kolem milostných avantýr hlavních či nehlavních borečků. A konečně dostal Jensen Ackles pořádnou f*ckující roli, při které dokonale odkryje svůj talent. Dva bráchové se odhodlali bojovat s nestvůrami všeho typu, a to s chladným nadšením, neskrytou nemravností a za cenu čehokoliv. Temno nechybí, vtip nechybí a hlavně nechybí patřičné zvraty. Jsou tu kvanta nadpřirozena, u čehož se tvůrci nesnaží nic skrýt a předkládají je jako jasnou věc. A nejedna scénáristicky velmi zajímavá epizoda. 1. série 90 % , 2. série 75 %, 3. série 80 %, 4. série 80 %, 5. série 90 %. Podobně jako u Akt X jsou některé díly slabší, ale celkově fakt silný nadprůměr. A ještě ke všemu fakt vydařený dabing (Filip Jančík a Jan Maxián). ()

(=LIFTY=)

Po pěti řadách je to jasných pět a místo toho, aby seriál dech ztrácel, tak ho postupně nabírá. Uvidíme, co přinese šestá řada. ()

BEJB

Nuž zo začiatku fakt špička. Prvé série výborné, ale čím je ich viac tým menší mám prehľad. Kripke z toho spravil slušný guláš, raz je jeden v pekle, potom zase druhý. Proste mešuge! No a túto 6 sériu pozerám skôr z nudy a sporadicky ako zo záujmu. To nie ako to bolo kedysi. Ale napriek tomu všetkému sa mi to páči. A nemôžem nespomenúť Acklesove hlášky, tie sú neuveriteľne skvelé. ()

Scaevola

Tento seriál na mne působí rozpačitým dojmem: Oproti všem ostatním mě odpuzuje hlavní příběhová linie a naopak se těším na každou další zastávku černé Impaly, která nesouvisí s hlavním lovem. Navíc se mi zdá nepochopitelná snaha tvůrců odpravit všechny zajímavé vedlejší postavy co možná nejdříve (viz Bella, Io, Anna...), takže nemohu dát plné hodnocení. Na druhou stranu je tu spousta hlášek, popkulturních odkazů, několik opravdu dobrých epizodních příběhů a schopnost autorů dělat si legraci sami ze sebe. ()

vilusinska

Tak tenhle seriál se mi hodně zamlouval,tím jak ukázali proč synové jdou po duchách a démonech,co to zapříčinilo,proč jejich otec odešel.Jen mě mrzí že tenhle seriál dávají v tak nemožnou pozdní hodinu,nechápu proč. ()

dadule777

Ač mám ráda tajemnou tématiku s nádechem magie, tak jsem první díly nemohla moc překousnout. Dva bratři se rozhodnou na přání otce, který s nimi raději není, aby je neohrozil pronásledovat zlo. „Vůbec to pro syny nebylo nebezpečné.“ A hlavně mi vadilo takovéto „Nemáme ponětí jak nestvůru zabít, ale zkusíme třeba tohle.“ A hle, přesto že jim jde o život, vždy jim to vyjde. Čím víc jsem to však sledovala, tím víc jsem to žrala a skoro jsem na tom začala být závislá…Po rozkoukání 6. série musím říct, že jsem už dlouho neviděla tak dobrý seriál a 5. série to vše krásně ukončuje…má závislost opadla a hle ještě dali 6. Sérii…bohužel ta už mi přijde nadbytečná. ()

TheFilipJ

Po shlédnutí prvních pár dílů jsem si myslel že se na tento seriál přestanu dívat, ale řekl jsem si že se tedy podívám alespoň ještě na jeden a řeknu vám to stálo za to. Seriál se najednou z nudného a zdlouhavého změnil na seriál plný napětí a konečně dostal, ten praví děj, na který jsem čekal. Je třeba zmínit také skvělou hudbu, která provází celí seriál (Black Sabbath, Mettalica a AC/DC?) a také skvělá atmosféra a efekty. ()

Miyamoto

Seriál ze začátku naprosto dokonalý, perfektní herci, příběhy taky, no a v 1. sérii taky jedna fakt perfektní záporačka :-D 2. série jede úplně ve stopách ( a bohužel taky ve stínu) té první, nicméně se řeší hlavní příběhová linie, tak divák ty slabší chvíle skousne a je to zase OK... Od třetí série to ale padá dolů jako blázen a tvůrci už evidentně neví, co by s tím dělali (nové postavy co se objevují, pak zase umírají a stejně tak spousta nových "hlavních" linií). Takže, dříve jasných *****, teď, po začátku 7. série **** a to ještě trochu z nostalgie... ()

Tomino8787

Uvodne serie serialu boli v celku velmi pekne...prekvapili ma efekty...ktore su pre televizne serialy velmi vzacne...jadro serialu bolo v skutku dobre...scenaristi sa mali na com pohrat....ale konecne a finalne epizody tlacia do sedadla...a myslim ze bude velmi prijemne a prekvapive vyvrcholenie...aj ked nechcem predbiehat...nebudem to vyjadrovat percentualne...je to moj dojem ()

Bornd

Za ty nehorázně tupé a trapné vizualní efekty o hvězdičku míň, ale jsem teprv u prvních dílů tak se to může změnit. ()

Petulka25

Tenhle seriál sleduju už 5 let a zbožňuju ho. Jasně, s přibývajícími sériemi se hlavní dějová linie zdá trochu horší, ale to je mi jedno. Dean je úžasnej a Sama jsem přes počáteční averzi vzala taky na milost. Některé díly jsou strašidelné, některé vtipné, každý si tam najde svoje. A i v 7. sérii dokázali překvapit tvůrci novými strašidly a démony. Doufám, že v nastoleném tempu a trendu budou pokračovat i další série a kluci se budou ještě hodně dlouho prohánět svou Impalou. 100% ()

Jinka

Po prvních dílech jsem začínala být paranoidní víc než je obvyklé.. Pořád jsem si myslela, že tam někde ve stínu daleko v pokoji, na mě číhá duch, vlkodlak, mozkomor, démon...no děs. Originální a nápadité :) ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu