hany83

Váhám mezi 3 a 4 hvězdičkami, vytáhnu to nakonec nahoru - jednak v rámci žánru je to pořád ještě jeden z lepších filmů a díky E.Wallachovi si tu hvězdu navíc zaslouží.-) Pobavily mě i trailery z hrdinčina života. ()

blezg odpad!

Tragédie. Nejhorší film, který jsem kdy dokoukal, na pětkrát minimálně. Neříkám, že to byla chyba dokoukat, alespoň jsem se ujistil, že když potím krev po deseti minutách, už se to nezmění. Podruhé jsem tu chybu udělal u propadáku Memento. U muže, který plakal jsem tu chybu nezopakoval, napotřetí jsem to konečně vzdal. Když si vybavím zážitek z filmu Holliday, mám nutkání zdemolovat barák, převrátit auto, zapálit sousedovic psa a podříznout sousedovic smrk. A kdyby mě přitom chtěl někdo zastavit, umlátil bych ho papučí s medvídkem. Zuřím. Neštěstí má jméno HOLLIDAY! ()

najby

Cameron Diaz neskutečně přehrává, Kate Winslet vypadá jak nakopnutý štěně, Jack Black postrádá svůj humor... no, vlastně se mi tam líbil jenom Jude Law a představa, že jedu na prázdniny taky do takovýho luxusu. ()

jiricek86 odpad!

Tomuhle filmu vytýkám naprostou nevěrohodnost hlavních postav, motivace postav, charaktery postav, postrádám příběh, nějaký smyslupný vývoj děje tu zcela chybí, a co ve filmu fakt nesnášim jsou nelogičnosti v jednání postav ( i v rámci jedný scény! ) že si hl. hrdinka protiřečí skoro ve všem, co jí z pusy vypadne během jednoho monologu. O nějakém filmovém nápadu nemůže být ani řeč. Viděl jsem akorát přemíru filmových klišé a nesmyslných hudbou podbarvených emocí. Tenhle film není potřeba vůbec vidět. Nic mi to nedalo, jen čas přemejšlením, jak ty nesmysly asi do sebe maj zapadat? ()

spacowa

4x ANO na obsazení do hlavních rolí :) každému herci zvlášť jeho role naprosto sedne a dohromady tvoří báječné kvarteto pro báječný film plný vtipiných i dojemných situací. well done! ()

Arehanah

Výborná romantická komedie. Herecký koncert Eliho Wallacha, Kate Winslet a Jacka Blacka + nádherná, zasněžená, vánoční Anglie. ()

davella

Příjemná romantická oddechovka, která vás pohltí a občas dost emočně potrápí. Hvězdné obsazení, děj plyne bez zádrhelů a nenudíte se. Rozhodně doporučuji pro doplnění klidného večera se sklenkou vína nebo s rodinou. ()

Vala

Shlédla jsem to hlavně kvůli Jacku Blackovi,ale je to velmi milý film.Že bych ho musela vidět víckrát se říct nedá,ale nenudil. Akorát musím poznamenat,že film se zabývá hlavně dějovou linkou s Cameron Diaz a pro dějovou linku s Kate Winslet už tolik prostoru nezbývá a to myslím filmu trochu ubírá na kvalitě...Ale jinak spokojenost. ()

lolokolo

Přestože se jedná o romantickou komedii (čemuž se vůbec nebráním), je toto velmi povedený snímek. Jude Law, Jack Black a Kate Winslet hrají výborně a Cameron Diaz taky není špatná. Role jim seděly všem. Děj zvolna plyne, že si ani nevšimnete, že jsou dvě hodiny filmu pryč a blíží se konec. Určitě stojí za vidění i víckrát. ()

Jason13

Poslední dobou mám štěstí, že když si pustim romantiku tak to není jenom nějakej ubrečenej blábol. Tohle mě bavilo. Velká pochvala za scénu s Jackem Blackem ve videopůjčovně (+ cameo Dustina Hoffmana - super). ()

LencaN

Zvláštní překlady psaného textu v pc...scéna vyndávání smítka z oka - romantický záměr, říct :"Máte něco v oku, počkejte, pomůžu vám", mám sama co dělat, když se mi něco dostane do oka, natož aby mi v něm vrtal někdo cizí :D...okouzlující Jude Law...roztomilé udivení Kate Winslet při rozkoukávání se v hnízdečku Cameron Diaz :) ...zbytek komentáře opět doplním později ()

Amaranta

Poprvé jsem na Prázdninách asi byla v kině, už ani nevím, ale druhé zhlédnutí značně a překvapivě ponížilo první. Nemohla jsem uvěřit, jak jsou zápletky a chování postav okoukané. Dívat se dalo jedině na Lawa (méně pak na jeho roli). ()

Nicole32

Nechápem porovnávanie s láskou nebeskou - podľa mňa sú to dva rozdielne filmy. Nevadí. Prázdniny sú veľmi sympatický, herecky podarený aj keď predvídateľlný kúsok. Dokonca ani Jude Law mi tu až tak neprekážal a ja mám naňho poriadnu averziu. Osobne ma viac bavil párik Kate Winslet a Jack Black. Iste je tu plno klišé ale má to tak roztomilú atmosféru, že mi to nevadilo. Príjemná (zbytočne dlhá) oddychovka, ktorá poteší nielen na sviatky. ()

Veeria

Snímek, u kterého se budete smát, u některých scén budete dojati a na konci odejdete s pocitem, že někde ten pravý na vás čeká.... ()

kolodej1

pěkný romantický film, výborně obsazený, na který se rád občas podívám, Jako komedie je to dost krotké, spíše úsměvné než vtipné, ale je to příjemný film s nepřehlédnutelnou poklonou filmové branži. Ale to mi nevadilo. Ke sledování je optimální čas o Vánocích, to bude působit dvojnásob, ostatně i děj filmu se odehrává o svátcích. Stojí za vidění ()

Devilskitten

Neskutečně odpočinkový film. Vždy když se chci příjemně pobavit u kvalitní romantické komedie, tak je to tato. Můžu tento film vidět x-krát a stále mě vždy příjemně pobaví. Děj je neotřelý, zajímavý, s kapkou správného humoru, doplněný o příjemnou hudbu, která skvěle dokresluje atmosféru filmu a v neposlední řadě také výborní herci. Toto vždy bude jeden z mých nejoblíbenějších filmů. 5* ()

gipper

Romantika jako blázen, ale co by ne, když jsou ty Vánoce.. Lehký drama se šťastným koncem. Jak já jsem jim ten happy end přála :) Cameron Diaz je kočka a Jude Law jako brácha by taky nebyl vůbec k zahození. Dějová linka nebyla až tak náročná na sledování, což mi uplně vyhovovalo. A myšlenka vyměnit si na pár týdnů barák s někým z jinýho kontinentu je poměrně zajímavej nápad. Trochu šílenej, ale budiž. Klíďo bych měla na 14 dní na zahradě megabazén ;) ()