Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

m@rz

Dobrá podívaná. Hodně akce, perfektní prostředí, hudba. Nenáročný film na klidný večer (u piva :) ) ()

GILLWANDER

Zaujímavá športová dráma bez vážnejšieho deja, s príjemným hereckým obsadením. Dávam len tri hviezdy, lebo gíčový záver mi nebol veľmi po chuti... 70% ()

Carlossss

Tak tady je důkaz, že pokračování špatného béčka se nemusí zákonitě rovnat pojmu Nastavovaná sračka. Pro mě čtyři hvězdičky a musím se vám přiznat, že mě hodně svrbí prst, když najedu na hvězdiček pět. Je to o fous. Každopádně jestli máte rádi choreograficky propracované souboje, libujete si v neškodných klišé z let osmdesátých a nebo jenom jestli občas máte potřebu vypnout myšlení a podívat se na nějaký nenáročný film, pusťte si Undisputed II: Last Man Standing. Udělá vám radost. ()

BoredSeal

Béčko, které má v bitkách výbornou kameru, vynikající střih zvuku i obrazu a šílenou kondici Scotta Adkinse. Řekl bych, že jsem snad ani líp natočené bojové scény ve filmu nikdy neviděl. Líbí se mi, jak jsou oba ústřední charaktery arogantní, dodává to zábavě správnou šťávu. Film samozřejmě po akčním rozjezdu táhne ke dnu zákonitost bojových béček a nudná část tréninku a polepšení hlavního namachrovaného hrdiny do úrovně Mirka Dušína. ()

Chen

Je velká škoda, že v současné chvíli není Undisputed II dostupný v naší distribuci. Zatímco jsme neustále bombardováni céčkovými škváry, které se snaží tvářit jako akční filmy, tento velmi slušně zvládný titul v policích videopůjčoven nenajdete. Pokud pominu příběh plný klišé a notnou dávku sentimentality ke konci, pak jde o zajímavé vězeňské drama s vynikajícími bojovými scénami. Ne nadarmo je Michael Jai White jeden z mých nejoblíbenějších akčních herců (mimochodem, má tolik černých pásů z různých bojových umění, že byste na jejich spočítání skoro potřebovali kalkulačku). ()

Martin741

Undisputted 2 konecne vymenil rezisera : namiesto tej reziserskej lamy, ktora sa vola Walter Hill v Undisputted 1 si tu na rezisersku stolicku sadol Florentine, a hned je badat zmenu k lepsiemu. Porucat sa muselo aj herecke osadenstvo jednicky Snipes /trilogia Blade/ a Rhames /Usvit Mrtvych Zacka Snydera/. Tuna mame nove akcne mlatacky /Adkins a Jai White/. Pribeh je sice nehorazne dementny, ale srdce kazdeho akcneho fanusika zaplesa pri choreograficky kvalitne zvladnutych subojoch a akcnych scenach. Konecne arenovka, ktora moze sutazit aj s vybornym Bloodsportom z 1988. A malokedy sa stane, ze dvojka je lepsia ako jednicka, Undisputted je svetla vynimka. 76 % ()

zdenotvor

Dosť biedny dej,ktorý je však vyvážený skvelými súbojmi a akciou. Boyka aj Chambers boli perfektný a nevedel som komu v boji fandiť. Trochu mi vadili nedotiahnuté vedlajšie postavy,ku ktrým som si nevedel po celú dobu vybudovať vzťah a čo si o nich myslieť,ako napríklad Chambersov spoluvezeň na drogách... Čo ma potešilo bola perfektná kamera,veľlmi dobre sa mi sledovali súboje a taktiež frustrujúce Ruské prostredie.Lepšie 3* naozaj lepšie,no ako som povedal,mám zopár výhrad. ()

Figu

Tohle je obrovskej začátek kariéry Scotta Adkinse, kde si i urval svojí nejslavnější roli coby Uri Boyka a kterou si troufám říct, už nikdy nepřekoná! Souboje jsou tak geniální!!! Opravdu nemám slov a žasnu nad každým kopancem, každou otočkou, každou bombou, kterou tenhle ruskej šampion vypustí do soupeře... V žádným případě nesmíme zapomenout na druhou hroudu Michaela Jai Whita, kterej tomu dal šmrnc a hlavně kterej se postaral o to, aby se natočil třetí příběh, kde jeho chvat na koleno Uriho hraje velikou roli! Super, super, super!!! 85% ()

Petoss1

Béčkovitosť vychádza zo všetkých kútov, ale čo na tom keď tie súboje sú perfektné. Jadro príbehu najmenej stokrát sfilmované, typické črty a očakávaný záver, to všetko tento snímok má. Možno si teraz poviete "Oplatí sa to pozrieť?", a odpoveď je, ÁNO. Skutočne, súboje sú hlavným ťahúňom filmu, možno končia rýchlo, ale ich choreografia je úžasná, strhujúca, dynamická. Bez zápasníkov by nebolo súbojov a tak M. Jai White a S. Adkins odvádzajú svoju prácu dokonale a je vydno, hlavne na ich telách že sa nadreli. Takže, nepozastavovať sa nad dejovou vložkou a nechať sa vtiahnuť do ringu. GO, FUCK, YOURSELF. 77% ()

Rocky88

Nebudu tu probírat příběh, dialogy nebo něco podobného. Je to zbytečné, páč je to jen druhořadá výplň, která spojuje jednotlivé akční složky. Stačí jen vypnout mozek a doslova se kochat údery, které jsou vám servírovány (zvláště Scott Adkins je obdivuhodný, ten chlap je ultimátní mlátička). Sice jsem byl zprvu trošku nespokojen, páč jsou jednotlivé bojové prvky stavěny hlavně na efekt, ale pak jsem si na to tak nějak zvykl (respektive jsem se nechal oblbnout). Na "vandammovky" ze slavné doby to sice nemá, ale i tak je to hustej nářez. ()

O´Neill

Naprosto úžasný snímek, který odsejpá neskutečně rychle, a nudné scény je něco, co tenhle film absolutně nezná. K tomu skvělí herci, a dostaneme výtečnou podívanou. Tak to mám rád! ()

TomikZlesa

Nebýt zbytečně rychlého, težce předvídatelného a naprosto hloupého a radoby dojemného konce, není co vytknout. Perfektní bojová řežba z vězenského prostředí. ()

bukowski83

Velmi dobrá akce plná krutých, ale maximálně vyšperkovaných soubojů, která vás nenechá vydechnout. No a na akci je tam i pár alespoň pro mě celkem silných momentů, které trochu zachraňují ochuzený děj - třeba jak jim koupil ty bundy mě docela pobavilo. Akční Béčko za 75% ()

campix

Asi jsem viděl zcela jiný film než většina uživatelů zde. Jelikož mě Neporazitelný II opravdu nijak nezaujal v žádném aspektu. Isaac Florentine točí čistě jenom sračky a i Neporazitelný mezi ně patří. Film na pomezí mezi béčkovým a céčkovým titulem, kde ho zachraňují pouze bitky a to až ty v závěrečné fázi mezi Bojkou a Icemanem. Ty ostatní jsou odporně nastříhané a mají i velmi zvláštní choreografii. Příběh naprostý brak, obsazení také brak, dialogy naprostý brak. Všechno je předvídatelné, bitky pouze ucházející. Čekal jsem rozhodně víc. Tohle je čistě televizní film, který bych i v té televizi přepnul. ()

Maty85

Rozhodně lepší než jednička a popravdě sem čekal zase jen nějaký bezhlavý mlácení od začátku do konce béčkovýho filmu, ale naštěstí todle bylo rozhodně víc než jen to. Dobrá podívaná a Michael Jai White je taky pořádnej řízek, kterej se na to hodil :-D Slušný 3* ()

Googlak

Klasická oddychovka s dvoma namakanými machrami, ... Scott Adkins je brutalny v kopoch a M.J.White je zase fajny v technike boja , ... Krásná podívana, ... dej sa tiež dá zniesť:-) ()

Šimpy

Rád bych dal víc, ale nemůžu..příběh není nijak geniální, děj aby člověk pohledal. Ale vyváží to spousta geniálně propracovaných soubojů, sympatičtí představitelé a kombinace bojových sportů...co víc od bojů chtít. ()