berusche

Až na to, že jsme se zase dozvěděli, že za prachy vlastně všechno nekoupíš, což je mravní poučení, které mi snad leze už i ušima, jsem vám to teda spapala. Bylo to dojemné, prvoplánové, americké, předvídatelné víc než bych vůbec mohla doufat, ale každopádně parádně koukatelné, nevtíravé a herecky famózní. Ale, ohrané. Joo, a taky jsem chtěla dodat, že takový seznam si brzo napíšu, a budu tam mít asi tak 250 položek, takže jestli je mezi vámi někdo tak bohatej a ošklivej jako Nicholson, doplním ho krásou a inteligencí a můžem vyrazit. ()

ilemas

Asi jsem byl ve správném rozpoložení, ale i takový film se mi líbí.Výborné herecké duo Morgana Freemana a Jacka Nicholsona nemůže zklamat. Spousta zajímavých filozofických dialogů a otázek k zamyšlení. A také trocha pravdivého humoru. Jak poznáš, že už jsi starý? Nikdy nezmeškáš záchod, nepromarníš erekci a nevěříš svým prdům. Dost jsem ten film žral, i když to není moje parketa. Odpověz na dvě otázky: „ Našel jsi někdy v životě radost?... Přinesl tvůj život radost ostatním? Film, po kterém můžete přemýšlet nejen o životě, ale hlavně také o sobě. Každý se bojí umřít sám. ()

Petrasuvicka

Musím ocenit ten námět, který dokáže člověku promluvit do duše, Otevřít mu oči, jak by měl smíšlet o svém životě, kdyby se někdy ocitl v takové situaci. Líbil se mi ten cynický humor Jacka Nicholsona na smrtelné posteli. Hlavně je v tom skryté poselství pro lidi, že člověk by si měl jít za svým cílem a splnit si ho, nehledě na to, kolik to stojí, zvláš´t, když umíráte. Moc jsem se bavila a na konci jsem dokonce uronila slzu. ()

Beagle

We all kick the bucket in the end...Nicholson i Freeman jsou geniální, díry ve scénáři jsou tu ale značné a ty ani procházka před Taj Mahalem nenapraví. Takže za 3. ()

easaque

3* Když pominu zásadní premisu, že se skamarádí arogantní miliardář s vysloužilým vzdělaným automechanik, tak musím uznat, že jsem se dobře bavil a nepopírám, že je to prachsprostá oddychovka plná klišé. Ale asi pozitivní naladění se přeneslo i na mě a herecké duo Nicholson & Freeman zvedlo laťku přes 3 hvězdy. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Morloth

Pořád dokola hraná písnička nemusí být vždy špatná, i když do jejího průběhu nepřihodíte žádný nový tón ani akord. Jen je ji třeba zahrát procítěně a poctivě. The Bucket List je film plný klišé, plný rozhovorů a zvratů, které trhají jak za uši, tak za oči, některé triky jsou nepovedené a nenajdete na něm snad ani špetku originality, ale k čertu, vadí to? Charisma Nicholsona a Freemana je bezmezné, když hrají každý zvlášť, pokud se dají oba dohromady... Musím uznat, že jsem se pobavil a to dokonale, navíc jsem od filmu čekal daleko větší závěrečný patos, který se bohudík nekonal. Pěkné. ()

Joe321

Stejně jako O Schmidtovi je tohle film o snaze se vyrovnat se stářím a smrtí. Nicholson a Freeman se sejdou na lůžkách a dají dohromady list posledních tužeb, který si předsevzají uskutečnit. Co na to říct, no rád bych se přidal. Během filmu jsem se zamýšlel, co vlastně jedinečného jsem udělal nebo alespoň zažil ve svém zatím krátkém životě. Na nic jsem nepřišel, snad to příjde. Splnit si jen jednu položku jejich listu by pro mě byla paráda. Duo hraje výborně, jen scénář se potýká s pár nezáživnými místy, příjemný soundtrack. -"What the hell are you doing here?" -"Fighting for my life. You?" ()

Maddlis

Jack i Morgan podali oba zase excelentní výkon a opět potvrdili, že věk v jejich podání nehraje žádnou roli. Krásná klidná podívaná, která opravdu "zahřeje u srdce". ()

HappySmile

Dvojici Jack Nicholson a Morgan Freeman to spolu opravdu svědčí. Na diváka čeká dobře rozložené množství vtipných a dojemných scén, až člověk doufá, že si pro ně nakonec nepřijde... ()

rakovnik

Velmi dojemný film. Spojení dobrácký Freeman a ubručený Nicholson skvěle funguje. Předem bylo poměrně jasné, jak příběh dopadne, ovšem některé věci ze seznamu, jako například "políbit nejkrásnější dívku na světě" jsou překvapivé a krásně dojemné. Milý film, který vřele doporučuji. ()

MartinNDL

Tak to je přesně ten důvod, proč hollywoodský filmy běžej od osmi hodin na komerčních celoplošných televizích a mainstreamu se to líbí. A taky ten důvod, proč si někteří vyhledávají něco třeba míň známýho z Evropy nebo Asie a nebo i nezávislý Ameriky a víc než LA je zajímá Cannes, Berlín nebo Benátky. Jenže ono se na to taky koukat dá, že? ()

SallyZen

Jóo poslední dvacetiminutovka to dost zachránila. Od začátku mi to přišlo takové suché, bez lepšího nápadu a scénář byl dost chudý. Ale, ve zmíněném čase to byla paráda. Konec úžasný a hezky dojemný. Nicholson s Freemanem, to ani není nutno vyzdvihovat. 60%. ()

Hennes

Smutná komedie zaměřující se na pocity lidí, kteří vědí, že už si pro ně přijde. Herečtí velikáni Nicholson a Freeman nezklamali a snímek má mnoho "silných" momentů. Je to přirozené, když se zaobírá takovým tématem. Bohužel jsou tam i momenty z kterých je cítit vyumělkování příběhu. Není to špatné, ale pryč od toho ke komediím veselým :-). ()

Martin741

Krasny a silny film o tom, co vsetko sa da stihnut pred tym, nez si po cloveka dojde smrt. Chvalim hlavne herecke koncerty M. Freemana a J. Nicholona. Maximalne prijemna a pohodova podivana. A ja, kedze milujem herecke koncerty, si film kedykolvek a rad pozriem. 88 % ()

Malkel

Morgan Freeman a Jack Nicholson. Dvě silná herecká jména hrající v poměrně silném filmu. Leč, mnohým chybám se The Bucket List nevyhnul. O tom až později. Samotné herecké duo funguje naprosto skvěle. To by se dalo čekat od takového hvězdného obsazení. Co se postavově týče, nachází se mezi Carterem a Edwardem obrovský kontrast a funguje to na jedničku. Samotné téma rakoviny a vyrovnání se s smrtí, či "Bucket list" jsou dobře zpracovaná témata. Jenže plnění některých snů je občas tak nudně a sentimentálně zvládnuto. Pár jich vůbec nemá takový dopad na postavy či sílu, jakou bych čekal. Je celkem ironie, že film pohrávající si s myšlenkou sentimentality, k ní občas sklouzne. Jenže tyhle filmy stejně prostě emočně fungují . A pokud jste brečko, možná vám něco ukápne. Krásné **** ()

Vojťas

Tak já nevím - dávám 3,5*, které tedy zaokrouhlím na 4*, protože šlo o opravdu příjemný filmek (i když mi příjde, že epizoda seriálu CHIRURGOVÉ dokáže vybudit více emocí) ... Rozhodně ale stojí za povšimnutí! (Jinak se stejným námětem se mi více líbil snímek KLEPÁNÍ NA NEBESKOU BRÁNU)! ;o) ()

marcek

Čekal jsem spíš uhyhňanou komedii, ale vylezla z toho parádní drama-komedie, s vynikajícími oscarovými herci Nicholsonem a Freemanem. Někdy jsem se vážně mohl umlátit smíchy, ale zase někdy jsem měl co dělat abych udržel slzu. Nejlepší je scéna Skydiving! :o) ()

Tomik12345

Dávám 4* asi hlavně za ztvárnění obou protagonistů jedněmi z nejlepších starých (promiňte mi ten výraz :-)) herců. Jack s Morganem prostě válí. Ale Klepání na nebeskou bránu se to nevyrovná. Ten film byl prostě první a pokud jste ho viděli, tak musíte uznat, že tohle je poněkud slabší. Nicméně i přesto se mi film líbil. ()

Rodriguez

Nezapomenutelný film ze života. Jack Nicholson a Morgan Freeman předvedli neohodnotitelné filmové dílko, co si splnit z mládeneckých snů, než jim vyprší čas a zubatá je odvede. ()