Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

brasek odpad!

Friedberg a Seltzer nie sú normálni. Ďalší blud z ich dielne... Nuž, ale pokiaľ ich bludy budú zarábať... tak ich budú točiť aj ďalej. ()

Xpat

Tyt filmy berte opravdu pouze s nadhledem a hodnoťte je jenom s filmy ze stejného žánru. Tudíž toto je průměr, ale pěkný :) ()

KKOALA odpad!

Tak tohle vážně NE!!! Dvojici Friedberg a Seltzer já můžu, ale myslím, že tahle parodie je věnována trochu jiným lidem...Dokonce jsem dokoukal takovej SHIT jako je Disaster Movie,ale tady na to jsem NEMĚL sílu...Po cca 15 minutách jsem to vypnul a byl zcela rozhořčen,že něco takového mohlo vůbec opustit místnost střižny!!!! ()

Scaevola

Tenhle trapas si zaslouží jedinou hvězdu za odvážnou a stoicky zahranou sebeparodii Kevina Sorba - "Kevine, jako kapitán jsi skvělej, ale jako herec nestojíš za nic!" Škoda, že žánr parodií upadá... ()

Eniaswow

Nebylo to lehké přežít sledování tohoto dálka ve zdraví. Některé momenty jen špatné, jiné až odpudivě trapné. ()

awastrman

Co scéna, to příliv smíchu u nás doma a i když vím, že se zde jedná o laciný humor, tak mi to vůbec nevadí, protože právě to od komedie s názvem Meet the Spartans očekávám a všechny hodnocení zde uvedené jako odpad! absolutně nechápu protože toto není film k zamyšlení, ale pouze k pobavení během nudného letního večera. Nic víc nic mín,i proto dávám 85% a to ne z důvodu vynikajícího scénáře, či vynikajících hereckých výkonů (ani jedno zde hledat nemůžete ;-) )ale pouze z důvodů, že film splnil moje očekávání a to bylo pobavit mě a mé přátele při jeho sledování. ()

wray odpad!

s tymito dvoma rezisermi to zacalo pomerne nadejne. Najprv Scary Movie - (to som bol este maly nenarocny divak :), prijemne spravena parodia. Potom o 10 rokov som si "musel" pozriet Disaster Movie, po vsetkych tych "najhorsi film na svete" recenziach a - Disaster Movie sa mi tiez celkom pozdaval :) Urcite by som to nenazval "najhorsim". Tak som si teda povedal ze som asi ten typ divaka ktoremu tato dvojka reziserov nevadi a sup na Vampires Suck. Vampires Suck ma k hodnoteniu "najhorsi" uz blizsie. Bolo to ozaj asi to najhorsie co som za poslednych par rokov videl. Ale tak - nech nekrivdim, skusim este jednu "parodiu". Spartanov. Prekvapenie sa bohuzial nekonalo - stale velmi zle :/ A ked tak nad tym premyslam, ak sa nic vaznejsie nestane - na dalsie filmy od Friedberg, Seltzera sa tiez nechystam. Naspat k Spartanom - troma slovami - Nie, Urcite nie. ()

TheMe

Berme to tak, že pořád existují mraky horších filmů, než jedna ne úplně zcela povedená parodie, která však dokáže místy i pobavit. ()

annash odpad!

Tak tenhle druh humoru je mi opravdu hodně vzdálený. Ne, nedá se to snést ani na té nejvysmátější párty, kde je popcornu a chlastu víc než dost. Ztracených 83 minut plných naprosto nesmyslných náznaků na věci moderní kultury a podstrkování divákovi těch nejnižších sraček, jaké snad lze vymyslet. Byla jsem v pokušení odkliknout jednu hvězdu za úlevu, když konečně přišly vymodlené závěrečné titulky, ale... za to se asi hvězdy nedávají, co? ()

FlegyCZ

Na poprvé to působilo jako obdoba Scary movie, ale je to mnohem, mnohem horší. Jediný způsob jak si tenhle film užít je pořádně se zhulit, protože pak vám přijde vtipné uplně všechno a máte pocit že režisér odpálil ještě silnější model než vy. ()

deathmoon odpad!

Nemám rada paródie, a preto si ich dobrovoľne sama ani nezapínam. No niekedy sa prihodí,že film vyberie niekto iný a ja sa nakoniec nejako prispôsobím. Ale tomuto filmu sa prispôsobiť nedalo. Už prvých 5 minút mi spôsobovalo fyzickú bolesť a mala som silné nutkanie na zvracanie. Ako som už spomenula, nemám rada paródie, no tento film je čistá úrážka paródie, Už nikdy viac.. ()

josefklimes odpad!

*Rozpočet: $30 miliónů* *Tržby USA: $38,233,676* *Tržby celosvětově: $84,646,831* ... "Tvoje máma je tak vymaštěná, že dokoukala Tohle je Sparta! na první pokus a ještě se u toho bavila." Bohužel mně se to nepovedlo. *0/10* ... 5 nominací na RAZZIE AWARD: Nejhorší Film, Nejhorší Vedlejší Herečka (Carmen Electra), Nejhorší Prequel, Remake, Rip - Off nebo Sequel, Nejhorší Režisér (Jason Friedberg, Aaron Seltzer), Nejhorší Scénář (Jason Friedberg, Aaron Seltzer) ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)