Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

p0uNc3r

Videl som veľa komédií, ktoré parodovali filmy rôznych žánrov, ale len málo takých, ktoré sa venovali čisto jednému filmu, Príkladom je aj táto, na (môj) prvý pohľad priemerná paródia. Ale len do okamihu, keď som si po niekoľkých mesiacoch pustil film 300. Áno, dosť nezvyčajné vidieť najprv paródiu na film, ktorý som predtým nikdy nevidel. Ani len trailer. Ak sa mám priznať, pri niektorých scénach z filmu 300 som si spomenul na obnažených sparťanov držiacich sa za ručičky a nezdržal sa smiechu, i keď v danej situácii sa nebolo čomu smiať. Nie žeby mi samotná paródia nepripadala vtipná, proste mi niektoré veci, či už postavy alebo hlášky začali dávať zmysel. Ako filmu, tak aj Meet the Spartans dávam 4*. THIS IS SPARTA!!! ()

RaxK

Opravdu střeštěná parodie. Občas až moc. Jen to zchazování do jámy je trapně zdlouhavé skoro až nudné. ()

Kritik

Je mi hanba, ale občas jsem se zasmál, ačkoliv je mi velmi nepříjemné, že parodují mně tak blízký film... ()

M.C.S. odpad!

"Tohle je Sparta!" = tohle je jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl... Strašný scénář, výprava i režie. Nepopsatelně katastroficky ztvárněný rádoby humor... více komentářů nestojí za ztrátu času... pro podporu mého názoru nutno vidět... Pro mě: 5% (za snahu). ()

fibur84

Parodie na několik filmů, "osobností" světového showbusinessu a historii samotnou. Film přesně splnil to, co jsem očekával - výborně jsem se pobavil u oddechového filmu. ()

Minas

Tohle je film na který se kouknete jen když máte v sobě dvě, tři pivečka. Jinak je to vcelku klasická blbost 20% ()

MichalHavros

20% Za scénu s GTA: San Andreas 20% Za výborné znemožnění trapné soutěže superstar Jinak se to dalo, ale žádná hitparáda to není. 2* ()

somme

Rikejte si co chcete, me to bavilo! Parodie co si na nic nehraje,dokaze zparodovat i sama sebe a hlavne cloveka pobavit. Presne takova ptakovina jednou za cas na vypnuti ideal. (Hodnoceni podle zanru. Videla jsem uz hodne podobnych filmu a tohle bylo aspon jako jedno z mala vtipny) ()

kratajirka odpad!

Já mám z celého filmy smíšené až smíchané pocity. Jediné, co si ale dokonale pamatuji, jsou elektrické kozy. Tak jestli to filmaři tak zamýšleli - poklona pánové poklona. ()

pido73

To je taka hovadina az je to cele smiešne normale by som dal jednu alebo dve ale ani neviem preco dam tri hviezdy. ()

vlcekmirek

Docela povedená přiteplená komedie, kde se člověk pobaví a zasměje. Kevin si umí udělat prdel ze sebe sama, což kvituju, Carmen je sexy a nepokazí žádnou bžundu a Sean coby Leonidas je v černých tangáčích k sežrání. Ostatně, celá 13 členná armáda byla k nakousnutí, v Modré ústřici by byli za hvězdy. ()

mp5991 odpad!

Já mám vlastně dementní parodie celkem rád, no ale čeho je moc, toho je příliš. Nevýhoda dementně vtipných filmů je, že se velice snadno stanou už pouze dementními. Tomuhle se to povedlo asi po 5 minutách. To ale nestačilo, stále ještě hrozilo, že se film časem ode dna odlepí a tak si to tvůrci ještě pojistili přehlídkou nechutností všeho druhu a úspěšně stvořili jeden z nejhorších filmů, co se kdy nějakým zázrakem zvládly proslavit. Řekl bych tak 10%, tedy na hranici 1* a odpadu, ale s ohledem na stále ještě relativně vysoké průměrné hodnocení se zpátky držet nebudu. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)