Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Erik7595 odpad!

Odpad všetkých odpadov... Toto je fakt sila, nedokázal som to dopozerať ani do úplného konca. Asi 2 dobré gagy sa našli, inak je to trápnosť. Cítil som sa trápne a mal som pocit zníženia inteligencie aspoň o tretinu. Skôr by som povedal, že tvorcovia neboli úplne v poriadku :) Nedopozerané do konca, fakt hrôza. 5% ()

melloun odpad!

Téměř vše co je ve filmu se dá označit za mínus. Za malé plus se snad dájí označit křivky Carmen Electry a boj ve stylu GTA. Takhle hroznou parodii jsem už dlouho neviděl a to tenhle filmový žánr mám docela rád, ale vtipy musí být alespoň trochu vtipné. ()

Hadati odpad!

Musel jsem si to pustit po částech, abych byl schopný to strávit a doufal jsem, že mě tam něco rozesměje. Nestalo se. Kde jsou ty časy, kdy lidé uměli točit kvalitní parodie? Producenti si evidentně uvědomují, jaké shity to vyrábí, když jedné z postav filmu sami dají hlášku "je to jen laciná předělávka". Jen by tam měli dodat "trapná a nepovedená". Kevin Sorbo je na tom asi hodně špatně, když byl ochotný hrát v takovém paskvilu. ()

pirko7

Tato parodie perfektně kopíruje svůj vybraný film. Věřím že se nebude líbit všem věkovým kategoriim, a tak se přikláním, že její zařazení je pro méně náročné diváky na detaily. Pro svoje výstřední vtipy se bude líbit hodně teenagerům a lidem co se chtějí pouze pobavit a nehledají ve filmu nějakou logiku. Pokud Vás na ní ale láká Kevin Sorbo (herkules), tak se moc neradujte, protože tento herec se v záběrech moc neohřeje. Mám zde ještě pár velkých záporů, mezi ně patří: Nechutné prskání, plyvání a jiné odrazující nechutný hlouposti, co si jen koledují o srazení hodnocení. Viděl jsem hodně parodii tohohle typu, a mohu si troufnout říci, že tahle byla ze všech aspoň prozatím nejlepší. ()

El-Barto odpad!

Jedna z nejhorších a nejnechutnějších parodií, které byli kdy natočeny. Možná by se našlo pár humorných míst, ale jinak je to vážně trapná katastrofa, kterou ještě k tomu sráží až nečekaně špatný Herkules Kevin Sorbo. ()

Aluminium

Malo to pár humorných okamihov, ale fekálny humor mi nie je moc blízky, tak som sa väčšinu času nudila. Jedna hviezda za Kevina Sorba. ()

HouseMK odpad!

Bohužel ani pár scén s potenciálem vtipu (za ruce se držící a hopsající Sparťani se s písní "I will survive" na rtech vydávají do Teplé branky) nestačí přebít hromadu hnusu, nechutností a trapných sexismů, které tuto parodii posílají ke dnu té slavné bezedné díry (drtiče odpadků). ()

Pidzey odpad!

Nejenže to je nechutná zhovadilost, ono to ještě furt dokola opakuje stejné rádoby vtipy. Za tu dobu co jsem viděl, což byla asi tak půlka, se tam hned 3x nebo víckrát objevila jakási porota "amerikan idiot". Eh pardon, idol. Děs Už scéna s kopáváním do propasti byla prostě trapná, zbytečně dlouhá a nevtipná. A to nemluvím o rádoby humoru postaveném na nesmyslech (tučňák) nebo vyvěrání různých tekutin z různých částí těla (Shrek na začátku) Scéna s bojem, byla taky jednoduše přemrštěná a tím pádem strašně trapná. Já mám ten problém, že když vidím něco opravdu příšerného, tak jen tupě koukám na TV a nechápu cože se to tam děje. A to byl případ právě téhle sračky. Ani kočkoidní Carmen, ani sebeparodující Kevin tohle nezachrání. Snesu toho hodně, ale tohle už je za hranicí veškerého vkusu. Tohle se může líbit snad jen (bez urážky) primitivům. ()

Bozvav

Naprostá ptákovina té nejhorší možné úrovně, ale já se většinou dobře bavila. Jistě, chvílemi to bylo přes čáru nechutné, ale jako celek - parodie v americkém stylu jsem úplný debil. Hodně podobné Scary Movie, ale slabší Taková jednohubka k žehlení. Spíše obdivuji herce jako Sorboa a Electru, že do toho vůbec šli. Za mne půl *. ()

Crowen

Byl jsem, dá se říct, ještě docela příjemně překvapen. Čekal jsem úplnou a naprostou hovadinu a nakonec to je jen hovadina. Musím se ovšem zmínit, že tam byly některý šluky opravdu hustý, chvílema jsem se řezal smíchem a za to jsou taky ty 2*. Jedna za to, že si dělaj srandu z Paris Hilton a druhá Kevinu Sorbovi, který ještě stále nepřekonal svou životní roli a to tu, kdy říká barmanovi "Tohle není Jim Beam". ()

PDcz

1* hvězdička Věděli jsme do čeho jdeme, přežili jsme to. Na odpad to nebylo, párkrát jsme se usmáli a znám větší sra***, teda srandovní filmy. [X] Minus 4 hvězdičky 9/10 filmu bylo o ničem a většina vtípků byla spíše trapná. [X] Bože, spas naše duše!! ()

Sydonai odpad!

Mrzí mě že jim na to lidi pořád lezou,oni vydělavaji a dělaj ještě horší filmy než předtím. Jediné parodie,které za to stály ,byly Scary movie 1,2,3. Toť vše. Jinak Date movie,Epic movie,Meet the spartans...hrůza..!! ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)