Turnaj zabijáků

• Velká Británie The Tournament (více)

Jednou za sedm let se v náhodně vybraném městě koná „Turnaj zabijáků“: souboj na život a na smrt mezi třiceti špičkovými nájemnými vrahy z různých koutů světa. Poslední, kdo přežije, získá 10 miliónů dolarů. Titul jedničky ve svém oboru navíc otvírá cestu k prestižním zakázkám. Nepřetržitý přenos z jejich klání sleduje skrytou kamerou skupinka miliardářů, kteří si vsadili na vítěze. V drsném akčním thrilleru předvádí světová zabijácká elita to nejlepší ze všech možných disciplín. Turnaj zabijáků je nejen příběhem lásky, zrady a pomsty favoritů krvavého zápasu o přežití, ale také vykoupení. To když si konečně uvědomí, jakou má život cenu... (TV Nova)

Parm1

Sebastien Foucan tu předvádí opravdu parádní podívanou se vším všudy. Miluju parkur, škoda, že podobných představení je ve filmech tak málo. Do toho nám něco předvede Scott Adkins a další zabijáci a všechno korunuje Vigh Rhames se svojí bouchačkou. Film, který bych mohl vidět 10x za sebou. 90% ()

E lan

Dost slabý akční film bez nějakého nápadu či dobrých hereckých výkonů. Nestojí za to s tím trávit byť jen 95 minut. ()

loveless

Byla to blbost, ale už jsem viděla o hodně větší. Každopádně jsem nečekala, že je to tak velký béčko, aby se někdo dokázal vyškrábat z vybuchlýho náklaďáku - to už na mě bylo trochu moc přitažené za vlasy, a ty výbuchy tělíček, to nemuselo být. Otravný duchovní v podání Roberta Carlyla mi neseděl, ale Kelly Hu, Ving Rhames a hlavně Ian Somerhalder (opět jedna hvězda navíc) - dobře oni. ()

Nocturno culto

Přehnaný krvák, ve kterém si dá sraz parta hrdlořezů aby si to rozdali o spoustu peněz a titul Krále zabijáků..nechte mozek venku a sledujte rafinovaný způsoby jak odstranit konkurenta z cesty a být o krok blíž k výhře..scény v baru, autobusu, kostelech byly top ale nejlepší byl flegmatický prodavač na benzínové pumpě.. ()

AdiegoA

Takhle zahozený potenciál jsem viděl naposled u War s Li a Stathamem. Kdo se tu hozenou rukavici pokusí zvednout příště? Samozřejmě že Stallone a jeho Expendables se nepočitají, to bude jiná liga. Ale snad zase ten Adkins a třetí Neporazitelný ?! ()

playboy_05

povedený snímek s hodně protiklady...skvělý Foucan a Rhames, krásný Kelly Hu, ale na druhé straně ubrečený a šíleně nesympatický Carlyle...akční scény natočeny hodně s přehledem a s notnou dávkou násilí...prostě dobrý akčňák bez nějakých zbytečností ()

BaronX

Ale jo, já se bavil, filmek pěkně odsejpá, nejsou tam hluchá místa a i vrahouni ujdou ... navíc bonus v podobě neodolatelné Lai Lai, hmmm. Jistě do takového Running Mena to má docela daleko, ale jako oddechovka to funguje spolehlivě. ()

Zajija

Tady sem na vážkách. Ale asi je to na tři. Nečekal sem od tohodle filmu absolutně nic, pustil jsem si ho v nudné chvíli a ejhle! CHytlo mě to neuvěřitelným způsobem a byl sem překvapen. Ian Somerhalder v roli naprostého magora, ale musim smeknout opravdu dobrý zážitek a můžu být jen rád za to, že jsem se donutil kouknout se na turnaj Zabijáků ***. ()

Bombastikus

Klasické béčko, které neurazí. Svižné tempo a pěkná podívaná na Somerhaldera jako vyšinutého řezníka. Naopak podprůměrný Robert Carlyle, který film jen kazí svou postavou otravného kněze. 40% ()

TMontana

Fantastic . Tento typ námetu pomaly začína byť naozaj otravný, ale keď sa dá dokopy slušný herecký mančaft, ktorý dokáže poriadne rozprúdiť každú akčnú scénu, tak nemám nič proti. Pozitívnu odlišnosť pripisujem akurát zmene prostredia. Uzavreté bojisko už začalo byť trošku ťažkopádne a tak sa tvorcovia rozhodli umiestniť túto akčnú mastenicu do otvoreného priestoru za bežného ruchu veľkomesta. Surovosť niektorých scén hraničí s únosnosťou bežnej akčnej jednohubky, ale niečím predsa zaujať musí. ()

vetsinezobri

Je docela příjemný zjištění, že se dá pořád vymyslet akční scéna, kterou jsem ještě neviděl. Většina je samozřejmě klasika, ale pár nápadů se fakt povedlo. Vím, že je to béčko, ale Harlowe byl pěkně blbej, že mu nedošlo, jak se věci mají. To bylo uhozený i na takovej film... ()

Lavinia

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč se nájemní zabijáci budou pobíjet navzájem, "dokud jeden nevyhraje", za mrzkých pár šupů? Místo aby si šli po své práci? A ještě se u toho nechají snímat kamerou? Multi-mega-super-tupohlavost. ()

Soubi

Velmi se mi to líbilo! Ano, je to béčko, ale obsahuje to to nejlepší z béčka - akci, jednoduchou (nicméně účinnou) zápletku, solidní obsazení a slušné tempo. Když se k tomu přidá několik velmi dobrých scén (bar), skvělé souboje všemi zbraněmi na všemožnou vzdálenost a "záporňáci" - ty uvozovky tu nejsou jen tak :D - jsou to 4* jako vystřižené. Není co řešit. PS:k úplné spokojenosti mi chybělo protitankové dělo, atomová bomba a Milla Jovovich :) ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných