Turnaj zabijáků

• Velká Británie The Tournament (více)

Jednou za sedm let se v náhodně vybraném městě koná „Turnaj zabijáků“: souboj na život a na smrt mezi třiceti špičkovými nájemnými vrahy z různých koutů světa. Poslední, kdo přežije, získá 10 miliónů dolarů. Titul jedničky ve svém oboru navíc otvírá cestu k prestižním zakázkám. Nepřetržitý přenos z jejich klání sleduje skrytou kamerou skupinka miliardářů, kteří si vsadili na vítěze. V drsném akčním thrilleru předvádí světová zabijácká elita to nejlepší ze všech možných disciplín. Turnaj zabijáků je nejen příběhem lásky, zrady a pomsty favoritů krvavého zápasu o přežití, ale také vykoupení. To když si konečně uvědomí, jakou má život cenu... (TV Nova)

m@rz

Jednoduché v celé podstatě. Solidní nápad (hodně čerpá z Condemned nebo Running man). Provedení je horší. Hudba dobrá, herecké výkony taky. Plno akce a násilí. U takového filmu není nic moc víc, co si přád. ()

Dexter1

Ďalšie poctivé B-čko, ktoré som mal možnosť v poslednej dobe vzhliadnuť(pred tým Ninja Assasin). Logické kixy, nadupaná akcia, obstojný soundtrack a pohodičkové obsadenie. Sem-tam som sa nudil ale nemôžem očakávať zázraky. Teším sa na ďalšiu novú direct-to-dvd akciu. ()

Skip

Třicet nájemných zabijáků se vydá do ulic, aby se vzájemně zlikvidovali a vítěz bere 10 milionů dolarů. To vše je organizováno partou bohatých a znuděných lidí, kteří potřebují nějakou tu show, aby se moc nenudili. Podívaná je to poněkud krvavá, docela akční a ne úplně blbá, takže si své diváky najde. Já to zhlédl spíš na okraji zájmu. Tak nějak to kolem mě proletělo a to bylo vše. ()

Dubro

Nie je Mann ako Mann a nie je Scott ako Scott, ale tento Angličanko Scott Mann uštrikoval pomerne uchádzajúce béčko so slušne natočenými akčnými scénkami a prekvapivo dobrým castingom. Akurát Róbertko Carlyle, čoby vygrcaná fazuľa a kňaz alkoholik v jednej osobe, akosi miestami nemiestne až dementne prehrával. Ako správny fanúšik akčného béčka, piva Corgoň a cigariet Marlboro som sa bavil a popri tom na pár minút zabudol, že nám vládne boľševik a tlupa bezcharakterných hyén. Sedem desatín. ()

Gereth

Proč tam proboha cpali toho kněze? Sice i bez něj by to bylo obyčejné last man standing béčko bez větší logiky s tuctovou zápletkou a učebnicovou kostrou příběhu, ale bylo by to poctivé béčko. Takové, které by si na nic nehrálo a jednoduše chodilo od jedné vyvražďovací scéně k druhé (Jakože některé byly opravdu parádní). Takhle mají nejvíce prostoru postavy, které stejně nikdo nemá rád a pořádní drsňáci buď hned umírají anebo se jim vždycky věnuje pouze krátký průstřih, abychom věděli, že se s nimi ještě stále má počítat. Proč se vždycky tvůrci tohoto typu filmu do něj snaží vervomocí narvat něco navíc? Však vědí, co točí. // 50% ()

kinderman

Proč by se špičky oboru nechávaly takhle nesmyslně masakrovat pro pobavení několika zhovadilců? Jak to, že celou dobu nikomu nebylo jasné, že dva účastníci se od sebe prakticky nehnou? A jak to, že Francouze vidět být nemohlo, ale když to bylo potřeba, najednou o něm zázračně věděli? A víte, co, mně je to fuk, protože ty „bergmanovské“ přesahy jsou k popukání a tohle je role, ve které jsem Kelly Hu vždycky chtěl vidět. ()

Chen

Stejně jako mnozí tady jsem nedočkavě vyhlížel tenhle nezávislý filmík, hned potom, co jsem uviděl skvělé promo video. A osobně si myslím, že se čeká vyplatilo. Pokud vezmu v úhavu to, jaké problémy byly se vznikem, jak omezený byl rozpočet, a že Scott Mann není zkušený režisér, tak to dopadlo na výbornou. Do rukou už se mi dostaly mnohem horší filmy, které byly od větších profíků a s mnohem vyšším rozpočtem. A navíc, Kelly Hu a Scott Adkins proti sobě? Tomu se nedá odolat :D ()

M.i.k.e

povedené akční béčko,které beze zbytku plní svůj účel jednorázové zábavy.Ta hodinka a půl vám rychle uteče a díky dobře zvládnutým akčním scénam Turnaji prominete i těch pár přehnaností a nelogičností... ()

honajz2

Ten námět je sice podaný úplně dementně a nelogicky a fungování turnaje je dost nepromyšlené, a to až tak, že se ani na moment nedá věřit tomu, že by za tím stála nějaká hrozně inteligentní skupina, když se vše dá tak jednoduše obechcat. I na akčňák je to příliš hloupé. Dost mi to zkazilo dojmy, ale zase musím přiznat, že mě to celkem bavilo sledovat, postavy mě zaujaly, akční scény mi přišly slušné (a bylo jich dost) a taky to propojilo snad všechny motivy, které ten film rozehrál. Plus jsem rád, že to neskončilo SPOILER jen něčí výhrou a turnaj jede dál, ale že došlo i ke střetu s těmi, kteří ho organizují. KONEC SPOILERU. A vůbec, já tyhle "vyřazovačky" prostě můžu a tuhle mě aspoň bavilo sledovat když už nic jiného, takže ty slabé tři dát musím. Slabé 3* ()

MrPierc

Tento film patří mezi PVS = Pěkně Vostrá Svině. Film neoplývá nějakou skrytou myšlenkou, ale to vůbec nevadí, protože tady nejde o duševno, ale o masakr. Sice moc peněz na film nebylo ( nebo to alespoň není vidět ), ale spád filmu to všechno zahalí a i vtipné scénky se najdou. Filmu není co vytknout, protože velké ambice nemá = chce jen pobavit ! ()

Jimmi

Mal som moznost sledovat vo vacsom pocte ludi...a dost dobr sme as zabavali. Pravdaze scenar bol predvidatelny ale komu by sa tento namet podaril natocit tak aby to predvidatelne nebolo? A tiez tam bolo dost veci pritiahnutych za vlasy ale aj to "promineme" ..hlavne ze je sranda. Postavy a ich roznorodost sa mi pacili a moj favorit bol (polo)sialeny Ian somerhalder a pravdaze rusky bojovnik tiez nebol na zahodenie. Celkovo som dostal to co som od tohoto filmu cakal a preto hodnotim ako hodnotim ()

O´Neill

Heh. Nedá se říct, že by to byla bůhvi jaka pecka, ale jedno se musí uznat - Robert Carlyle hrát opravdu umí. To co dokázal v Úsvitu mrtvých, a co dokazuje v Universe, dokázal i tady. Opravdu špičkový herec, na kterém je tento film stavěný. ()

Petoss1

Béčko, ktoré sedí ako riť na šerbeľ. Príbeh je tupý, plný "cool" záberov na zabijákov a okrem jedného zaujímavého podpálenia ksichtu tu nieje nič vynimočné. No trošku sa mýlim, výnimočna je tu svojou krásou Kelly Hu a keď už nebolo čo, tak som si vychutnal aspoň ju. 45% ()

bourec

Tak v tomhle filmu jsou fakt cool bitky,ale taky spousta klišé,pak úplně příšernej Carlyle,kterýho už tak nemůžu v žádnym filmu vystát,,a některý scény přitažený za vlasy.Konec byl naopak v pohodě,ale jinak těžkej průměr.50%. ()

Elyssea

Logika vyletěla oknem a zbyla přitroublá ale vesměs zábavná akční jízda, které vládne vyšinutý Somerhalder. Tolik zmrzačených končetin už jsem dlouho neviděla. ()

TomikZlesa

Film naprosto postrádá logiku a skrývá snad všechny aspekty demence který v akčním filmu lze vidět, neprůstřelný stoly, neprůstřelný policejní auto, který ma v další scéně diry ze všech stran, nevyužitýho hlavního tahouna filmu (Adkins), přestřelky 1 vs. 1 ze tří metrů a samozřejmě se netrefjej, na místa činu nejezdí policie..atd. bla bla bla. Od začátku je jasný kdo je favoritem a kdo vyhraje, i když celkem zajímavou cestou. Další mínus je ptravnej kněz atupá vražedkyně, který jde o kejhák a jěště se ptá "omg proč se nebráníš". Na druhou stranu je film nabitej svižnou krvavou akcí, když se nestřílí, tak se to mlátí. Celkem vzato sem byl překvapenej jako např. u Punishera, nebo Hitmana, jenže dva předešlí postrádaly dávku demence, který je v Tournamentu na tuny. ()

campix

Tak takhle nějak budou vypadat reality show za nějakých pár let :D. Hodinka a půl našláplá akcí, která nenudí. Závěr kazí pokus o hlubší dějovou zápletku, která u takto přímočarých filmů není třeba, tak i strašný,hrozný a úděsný Carlyle. ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných