Turnaj zabijáků

• Velká Británie The Tournament (více)

Jednou za sedm let se v náhodně vybraném městě koná „Turnaj zabijáků“: souboj na život a na smrt mezi třiceti špičkovými nájemnými vrahy z různých koutů světa. Poslední, kdo přežije, získá 10 miliónů dolarů. Titul jedničky ve svém oboru navíc otvírá cestu k prestižním zakázkám. Nepřetržitý přenos z jejich klání sleduje skrytou kamerou skupinka miliardářů, kteří si vsadili na vítěze. V drsném akčním thrilleru předvádí světová zabijácká elita to nejlepší ze všech možných disciplín. Turnaj zabijáků je nejen příběhem lásky, zrady a pomsty favoritů krvavého zápasu o přežití, ale také vykoupení. To když si konečně uvědomí, jakou má život cenu... (TV Nova)

Romeroo

Solidní béčko, které si od začátku udržuje velmi přijatelné tempo...pár scének mě opravdu moc a moc bavilo ( benzinka, strip bar )...a pak ty cákance krve...negativních věcí by se našlou spousty, ale já zmíním jen dost nepřesvědčivý herecký výkon a ten má na svědomí Robert Carlyle alias kněz...celkem u mě 65% ***. ()

MrMir

Nevyužitý potenciál - akční scény taky nepotěší, nelogické sekvence doslova naserou. Carlyle je jako z jiného filmu a zbytek ansáblu (až na toho amíka co seká prsty) naprosto nevýrazný a zbytečný. Rhames měl být dominantou, gladiátorem, ale jako takovým je pouze ve nájezdových "cool" sekvencích. Jakmile dojde na akci, působí jako neohrabaný slon v porcelánu. ()

Elegnor

Střílečka ve stylu starejch mlátiček, předvídatelná na hodinu dopředu, často s neskutečně špatnými efekty, ale rozhodně dělaná s láskou a citem pro věc :) Kdybych to měl brát vážně, bylo by to tak na hvězdu až dvě, ale že to nedělám a kouk jsem na to jen kvůli touze vidět jednoduchou akci, můžu dát s klidným srdcem čtyři :) ()

MarsVl

Celkem pohodová akce, ale kdyby se to líp dotáhlo plus pár jiných herců, tak by to nebylo špatné, ale bohužel. 3* tomu však dám. ()

L3G1ON4R

Vysilující akčňák s aroma spálenýho masa a věcmi nasáklou krví, co silně připomíná The Condemned. Kněz jenž se omylem dostane do zápasu celosvětových špiček v zabíjení ? Trochu slabý kafe oproti zmíněnému průkopníku. Ani chviličku jsem zápletku opravdu režii a scénáristům nebaštil, natož pak bezcharismatickým hercům s jedinou vyjímkou Vinga Rhamese jenž to celé zpěčetil... ()

HEED

Je to dost velká blbost. Kdyby se to jmenovalo raději The Condemned 2 tak by se nic nestalo. Je fakt že oproti condemnedu tu bylo více akce a krve a právě za to dávám ty dvě hvězdy a taky ta parádní řežba v baru. Na druhou stranu tu nebyl prostor pro všech 30 zabijáků. Kdyby jich tam bylo jen 10 nic by se tím nezkazilo. Jde taky poznat že byl i vyšší rozpočet, to je ale asi tak vše. Na druhý den si už ani nebudete pamatovat na co že jste se to dívali. Pro mě to byla taková ztráta času. Je to přesně ten typ filmu který bych si pustil i když bych nebyl střízlivý a u kterého by mě nebylo líto ani usnout. ()

kolik27

Na tomto film již název zcela prozradí, o co ve filmu pujde. Musím říci že jsem spíše zklamaný z výsledku ... ()

blacktomas

Opět další béčkárna s celkem povedenými akčními sekvencemi, za které dávám dvě hvězdy. 30 maniaků soutěží, kterej z nich je ten nejlepší vrah na světě, ach jo. To tady fakt ještě nebylo. A k tomu jeden notor kněz, kterej se chová jako ženská v podání Roberta Carlyla (mimochodem v hrozném podání). A aby to bylo ještě zajímavější, je tu taky zápletka, ale nebojte, samozřejmě prostoduchá, jako já po silvestru. ()

pekas

Čekal jsem, že to nebude nějakej zázrak. A opravdu není. Některý bitky a parkour byly solidní, ale jinak nic pohledného. A Carlyle jako farář? Blbej nápad. 45%. ()

vieriX

je to bečko a to ví i sami tvůrci a na nic si nehrajou za sebe musím říct dobrý vypnul jsem mozek a uživám si to. ()

Solverino odpad!

Fakt hrůza, nedá se to ani dokoukat! Strašná blbost a přehlídka ztraceného času! A toho zastřelenýho psa si taky mohli odpustit! :( Hnus! ()

Pitryx

Celkem ke koukání by to bylo. Až na pár hluchých míst a drobných nesmyslů je možné tento snímek někdy podruhé shlédnout, pokud není po ruce nic jiného a přivřeme li jedno oko. Prostě takový slabší průrměr. ()

Zadri

Příjemné překvapení, které sice neboří hranice očekávaného, ale v mnoha momentech zaujme a pobaví. Večer miss, ráno zmiz. ()

jafuska

akční podívaná, ano je hodně poznat, že je to béčkový film, a právě tento žánr, kde není absolutně žádná pointa, a nesmyslný děj v podobě sázení kdo dřív umře, no nevím jestli bych ještě někdy dala tomuto filmu šanci, nejspíš ne, Pro mě neznámí herci a to je pro mě taky zásadní věc podle čeho musím hodnotit, takže pro mě ani zklamání, protože jsem vlastně ani nic dobrého od tohoto filmu nemohla čekat, ()

Bulish

Celkem povedený film... Moc děje v něm sice nenajdete, ale promakané akční scény to celkem vyrovnávají - takže nuda taky není.. Ale opravdu jediné, co lze filmu pochválit je akce, krev a honičky o život - což byl možná i záměr tvůrců.. ()

GoustDog

No jo, je to kokotina se vším, co ke kokotinám patří. Odsýpá to však svižně a akční scény jsou občas docela cool, a hlavně je jich požehnaně. Béčko je to tak ve výsledku velmi slušné, ale mohli si minimálně odpustit / upravit postavu kněze, jenž byl jako ufňukánek po celou dobu velmi otravný (jediná dobrá scéna s ním byla "zpověď na toaletě"). ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných