Turnaj zabijáků

• Velká Británie The Tournament (více)

Jednou za sedm let se v náhodně vybraném městě koná „Turnaj zabijáků“: souboj na život a na smrt mezi třiceti špičkovými nájemnými vrahy z různých koutů světa. Poslední, kdo přežije, získá 10 miliónů dolarů. Titul jedničky ve svém oboru navíc otvírá cestu k prestižním zakázkám. Nepřetržitý přenos z jejich klání sleduje skrytou kamerou skupinka miliardářů, kteří si vsadili na vítěze. V drsném akčním thrilleru předvádí světová zabijácká elita to nejlepší ze všech možných disciplín. Turnaj zabijáků je nejen příběhem lásky, zrady a pomsty favoritů krvavého zápasu o přežití, ale také vykoupení. To když si konečně uvědomí, jakou má život cenu... (TV Nova)

FARGO

Příště se to chce vykašlat na morality, zápletku a nechat ty lidi běhat a zabíjet se po městě, protože to bylo jediné dobře zvládnuté. ()

MkSallam

Dost špatný. Divím se, jak se mohlo tolik povědomých tváří upsat člověku co pořádně nedokáže natočit jedinou bitku tak aby byla aspoň trochu přehledná. Děj je ultra-mega-fakt-příšerně-dementní až to bolí, zvraty tušíte s předstihem tří akčních scén a dvě ze tří postav na plakátu jsou tááákhle špatný (Carlyle úděsný, Kelly Hu nudná a nevýrazná, Rhames na pomezí, hodně velký plus byly jeho "tough" nástupy) Jedinými pozitivy se tak stává pouze pár scének které působí jako reklama na: 1) Foucana - předvádí tu další ochutnávku svého parkourového umění a stojí to za to, budete se divit že podle něj nevznikla žádná hra, s dvěma ouchačkama je těžkej borec, 2) Adkinse - nepředvede toho moc, ale dost mě to navnadilo na jeho další filmy, zejména rychlé double údery, navíc je z jeho bitky poznat že by nebýt scénáristů rozsekal tu blbku na maděru, 3)Somerhaldera - Boone je tu za psychopata a jeho zářezy rozhodně platí za ty zábavné. Pokud vám poslední tři jména něco říkají, klidně Tournament zkuste. Pokud ale ne, vyhněte se mu obloukem, je to totiž příšerná sračka.... ()

tokyno

Perfektní béčková adrenalinová akce! Tenhle film mě vážně překvapil. Celou dobu se tam něco dělo, ani minuta bez akční scény. A přesně tohle mám rád. Ikdyž scénář pokulhával, všechny ty výbuchy a přestřelky mi to vynahradili. Skvělé postavy zabijáků, které mě protáhly celým filmem. Hlavně postava, kterou hrála Kelly Hu se mi velmi líbila. ()

The_Second

Sice dávám průměrný 3 hvězdy, přemýšlej jsem i o 2, ale Tournament ani zdaleka nesplnil očekávání. Scénář je dost stupidní a klidně bych vyškrtl všechny scény s těma milionářema a s těma chlápkama od kamer...takže polovinu filmu. ()

TERRORDROME

Zabijáci súťažia o 10 tekvíc, respektíve melónov a aby ich niekto z nich získal musí odkráglovať všetkých ostatných. Zápletka je jednoduchá ako mozgové pochody pornoherca nadžgatého Viagrou a tak sa môže rozpútať veľmi podarený masaker plný krvi a explodujúcich ľudských tiel roztrhaných na franforce. Kelly Hu konečne raz dostala poriadnu rolu a už iba neobsmŕda okolo ako obvykle. Dokonca sa v kostole pobije so samotným Scottom Adkinsom. Čo sa týka pomstiteľa Vinga Rhamesa, nikto nepochybuje že je to kurevsky impozantný motherfucker, ale taktiež ťažko uveriť že by tento ťažkopádny poltonový kolos s 6 ranovým koltom mal nejaké šance proti zástupu mrtštných psychopatov s automatmi. Ale, budiž, charizmatický rozhodne je a to je dôležité. Jedným z hlavných atrakcií filmu je prítomnosť afrofrancúzskeho parkouristu Sebastiena Foucana ktorý s absolútnou ľahkosťou stvára akrobatické kúsky rádu WTF a zabiť sa dá jedine tak, že do neho vrazí kamión zatiaľ čo visí za nohy z autobusu. No a potom je tu ožranský kňaz Robert Carlyle ktorý sa síce do takej roly typovo hodí, ale jeho prítomnosť v tomto filme je prinajmenšom dosť diskutabilná. No nevadí, streľba, výbuchy, brutalita a čierny humor sú to jediné na čom tu záleží a ak niekto čaká čosi viac, bude nevyhnutne sklamaný. Ja dávam oba odstrelené palce hore a fontánka krvi potvrdzuje moje slová. ()

Lefty86

Po začátku, který mě uvrhl v očekávání zajímavého akčního kousku, mě začal dost nudit ani nevím čím, prostě se tam nic moc nedělo, děj byl i dost předvídatelný. Na film jsem narazil díky Scottu Adkinsovi a kvůli němu jsem si ho také pustil, leč přišlo zklamání protože jeho potenciál byl nevyužitý, hrál tam všeho všudy 5 minut a ukázal jednu bitku s Kelly Hu. Kopírováno od Zabij nebo budeš zabit s Austinem. ()

woodsman

velmy dobry turnaj zabijakov franzuz bol dobry ale mal zabit ju cinanku akoze zabuje mu tehotnu zenu a pohode nic nechapem ()

Zombi

Hodně příjemné akční béčko, které těží z námětu docela dost, pěkně odsejpá a s ničím se nese... Je to hezky brutální a krvavé, akce slušná, i když je škoda Adkinse zlikvidovaného velmi brzy, zase to vynahradil efektním nástupem na bitku v kostele, jen se jako zarostlý ruský žoldák nedá moc poznat. Kelly Hu příjemná, ale Carlyle mi tam neseděl. Logiku tu nehledejte, ale ta kolikrát není ani v áčkových projektech. Po hodnoceních tady na CSFD jsem čekal průser, ale byl jsem příjemně překvapen. 4 hvězdy ve své béčkové škatulce. ()

Tomin88

Tak tohle je béčko jak vyšitý. Mít to schopnějšího režiséra a scénaristu mohlo to dopadnout o hodně lip. Někdy se ty dialogy nedali ani poslouchat. Škoda nevyužitého Scotta Adkinse- ten chlap je fakt dost hustej. Je to výborná záplata na nudný dny. Ale nic jiného než krvavé béčko s céčkovejma dialogama od toho nečejte. ()

Luukec

I přes to že je ten film totální Béčko, má hrozný scénář a je lehce předvídatelný, tak má hodně dobrej nápad a rozhodně stojí za shlédnutí. Zabijáků v turnaji podle mě mělo být ale tak maximálně 10 a tvůrci měli trochu promakat souboje, takhle stejně jenom odpadávali jeden po druhým a film to dělalo lehce nezajimavým.. Jinak ale kromě konce který byl vyloženě hollywoodský nejde filmu až tak moc co vytknout.. ()

krusty2

Tak toto je urcite lepsie ako neaky uchylny Cranck.Je tu sice citit malo financii ,ale bavilo ma to. Najma akcne sceny su v pohode.Som zvedavy co bude s Mannom dalej,lebo pre mna to je novy M.Bay. ()

BlaXxer odpad!

The Tournament je jeden primitívny NEakčný bordel. Väčšina tích "najlepších zabijakov sveta" bola kopa ho***n, iný zase trapný šaškovia mávajúci s flintami. Keď to nestrieľa tak aspon niečo strieka alebo lietajú mozgy vo veľkom štýle. Sem tam nejaky kopanec od Hu alebo Adkinsa a otravný farár k tomu. Scenár zrejme písal nejaky postihnutý dobrodruh keď vykonával veľkú potrebu... Čakal som nejaku béčkovú akciu na večer pri tých 60 %, no zostalo len veľké WTF! ()

Deywid

Až na pár skvelých momentov a bohovského Iana Somerhaldera pomerne ľahko zabudnuteľné béčko....škoda...z toho námetu sa dal vyťažiť jeden z najlepších akčných filmov vôbec.... ()

(Z)denny odpad!

Jednoduchá pravidla zabijáckého turnaje nabízí jednoduchý scénář tohoto snímku plného spousty herců s jednoduchými výrazy ve tváři. I když, někteří když předvádí umírání, tak se tváří, jako by trpěli zácpou.. ()

Kratoc

Námět je tedy úděsný! Panebože, snad by nebylo tak složité vymyslet nějakou uvěřitelnější zápletku, takhle film vypadá jako sled akčních scén, které jsou bez ladu a skladu vrstveny za sebou, scénář vůbec neřeší nějaké logické chyby, divákovi musí prostě stačit, že se tam střílí, vybuchuje a mlátí. Do toho R. Carlyle, který hraje naprosto úděsně (vlastně asi hraje kvalitativně tak, aby to odpovídalo celému filmu). Skoro mám chuť to poslat do koše, ale tu jednu hvězdičku dávám za pár vydařených záběrů. ()

wampire23

Pod 4* ísť rozhodne nemôžem. Neočakával som od tohto filmu takmer nič a dostal som veľkým priehrštím. Takto si predstavujem kvalitné B-čko, ktoré sa s ničím nemazná a servíruje nám jednu akciu za druhou, pritom žiadna z akcií nie je podpriemerná. K tomu moji obľúbenci Robert Carlyle a Ving Rhames. A ako čerešnička na torte je tu psychopat Ian Somerhalder, ktorý bol mojím najväčším obľúbencom. Bodaj by všetky B-čka mali aspoň takúto kvalitu. ()

LukyNike

Jakože úplně největší slátanina. To byla taková blbost, až to bylo dobré. Má to rychlý spád, děj, plno akce (trochu přehnané a totálně nerealistické). Negativum je, že to mohl být opravdu dobrý film, kdyby to nesprznili. Nápad byl, nevyšlo. Tři hvězdy je za to, že mě to opravdu bavilo a dokonce jsem se na to podíval i podruhé. ()

cskomando

Primitivní scénář(děj) x střih a kamera zachycují co se dá i v soubojích, vizuelně celkem dobře provedeno (krev lítá skoro z každého těla a to tenhle film nemusel být ani hororem) dále tu máme akce, po chvilce zase akce.. a nakonec zase akce. Konečně něco, kde se pořád jen stupidně nekecá a jede se naplno tak to má být, když už to má bejt pokus o akčňák ať už je to béčkové provedení nebo né. Slušně udělané.. ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných