Inspektor Tarconi a Frank společně rybaří, když Tarconi dostane hlášení o muži, který prchá v Marseille policistům v černém audi. Do Francie přilétá zločinec Johnson a začíná vydírat ministra životního prostředí. K Frankovi domů skrz stěnu vlétne prchající černé audi s mužem, vykonávajícím práci kurýra, která byla původně určena právě Frankovi. Muž je odvezen do nemocnice a Frank ve voze najde dívku. Ta ho upozorní na náramek, který měl i odvezený muž – v určité vzdálenosti od vozu má náramek explodovat. To už ale Frank muži a záchranářům nestihne říct a sanitka vybuchne... Franka po návratu do domu překvapí muž a omráčí ho. Frank se pak probudí s náramkem na ruce ve zvláštní místnosti. Přichází Johnson a Frank je pod pohrůžkou zabití nucen přijmout práci předchozího muže. Jediné, co chce, je jet vlastním vozem. Dostává upravené audi, ve kterém čeká dívka z předchozího vozu, ona a dvě tašky mají být doručeny na místo určení. Inspektor zatím začíná vyšetřovat, kam zmizel Frank, a ministr řeší svůj problém s vydíráním. Při odvozu černého audi je muž s odtahovým vozem zastřelen a z vozu je ukraden navigační systém... Frank je na cestě s dívkou Valentinou a snaží se dopátrat, co je na místě, kam míří – v Budapešti. Policisté mezitím najdou svého zastřeleného kolegu s odtahovým vozem a inspektor si přehrává videozáznam, který je ukryt ve voze. U ministra jsou muži ze společnosti Eco Corp. Vydíraný ministr má této společnosti vyjít vstříc a má podepsat proclení jejich lodí. Nechává si den na prostudování materiálů. Muži, kteří vzali z audi navigační systém, hovoří s ministrem a jsou již na cestě do Budapešti, tam kam míří i Frank... Frank sjíždí z trasy a u kamaráda Otta se chce zbavit náramků. Sem ale přijíždí skupina mužů vyslaná Johnsonem, která má Franka navrátit na trasu, ať už po dobrém, anebo po zlém... (TV Prima)

Rocky88

Příběh nestojí za řeč, Knepper nevyužit, akce příšerně sestříhaná a tím pádem nepřehledná. Jediný plus je (samozřejmě) Statham a sem tam slušná hudba. Jinak ztráta času. ()

4daPeace

Verdikt: Nejvíce sračkoidní scénař od r. 2007, potažmo od filmu Next. Nemám slov. Snad je podotknu, že jakákoliv smlouva podepsaná pod nátlakem (což byl obsah celého filmu), je z důvodu chybějící náležitosti vůle (svobody vůle z důvodu bezprávné výhružky) absolutně neplatná. Tečka. Konec filmu. Titulky. Opravdu chcete odstranit složku Kurýr 3 z harddisku? ANO! Konečně mi ta mizerná herečka s otravným přívukem zmizela ze života. ()

TomikZlesa

Opět velmi nereálný film, stějně jako dva jeho předchozí díly :), ale mě to vůbec nevadí, příběh snad jěště slabší než předchozí díly, ale opět mi to nevadí :). Na film koukám abych se u něho pobavil a u Kurýra 3 to naprosto souhlasí, tupý film zachranuje nadřeny Jason Statham svým dokonalým tělem. Na pár hluchých mít celkem dobrý film. ()

Flynn

Něco jako dvojka, jenom trochu hůře sestříhané a některé automobilové pasáže jsou spíše legrační. Docela mě dostala scénka s padouchy, kteří zastaví asi tak 20m za benzínkou aby se vyčůrali u křoví, to byli asi scénaristé hodně v prd.li :)) ale je to pořád koukatelná věc ()

Andre3000

Ať už si mysleli cokoliv, tak výsledek byl možná ještě horší, než co sem si původně představil. Trochu bojového umění, někdy taky hodně trapného, neskutečně trapné a směšné dialogy, plus snaha o velké téma. Fakt neskutečná bejkárna, prosím Stathama...už víc ne. Jediné pozitivní byl T-Bag z Prison Breaku, jinak samé negativa. ()

zette

Zpracovani se snazi byt co nejvice IN, i kdyz neprichazi s nicim novym. Scenar hranici s naprostou demenci. Na druhou stranu se da u filmu slusne pobavit ( jizda na kole za Audinou je silena ) a odpocinout. Frank Martin ma dobrou image, film ma spad, dal bych dve hvezdicky. Za song od Iggyho Popa a neskutecne sexy Natalii pridam jeste jednu. ()

campix

Budu se opět opakovat, tak jako to dělám u tisícátých pokračování nějakého filmu. Prostě už je tam strašně okatě vidět, to zacílení jen na prodeje známé značky, místo toho aby se hledělo na kvalitu. Oba první díly Kurýra mám opravdu rád a docela mě mrzí to co Olivier Megaton provedl s dalším pokračováním. Stathama jsem už opravdu přejedený po milionu stejných filmů s ním v hlavní roli a ani věci, která vždy v takovýchto filmech fungují, zde značně pokulhávají. Akce je strašně špatně sestříhaná a nerealistická. Je zde opravdu vidět že na rozpočtu se škudlilo. Jediné dvě plus mají scénáristé za nápad obojku spojeného s autem a také Robert Kneppet za ztvárnění hlavního záporáka. ()

c.tucker

Řízek Statham potřetí řídí svůj rozjetý vůz, ale tontokráte je k němu připotán nerozlučným poutem, což vede k neuvěřitelným scénám, kterou jsou ale poutavé a zábavné. Úroveń tohoto představení se od minulého dílu dosti zvedla. Akční scény jsou docela zajímavé, děj je jednoduchý bez zádrhelů a míst k přemýšlení, jak by asi každý očekával. Pihatá rusovláska je pěkný dáreček, který bych také povozil. ()

Maty85

Změna na postu režiséra oproti jedničce a dvojce rozhodně nepomohla, ba naopak. S přibývajícím dílem to jde všechno do kytek a každý další díl = minimálně jedna hvězda dolu. Akce nepřehledné, příliš mnoho romantiky atd... vše co dělalo kurýra kurýrem náhle vymizelo a změnilo se v obyčejný béčkový akčňák ( něco na úrovni filmů se Seagelem z poslední doby :-) ) Naopak přikládám velké plus díky výbornýmu záporákovi Robertu Knepperu, jenž je opravdu herec na úrovni. ()

Šimpy

Jednička byla dobrá, dvojka ještě lepší...tady bohužel tvůrci narazili. Nápadů je sice dost, ale místy je to už fakt ujetý, navíc práce kamery a hlavně střih posílají bitkařský scény do kytek. A tý ukrajince jsem nevěřil ani nos mezi očima, natož její zamilovanost do pana Transportéra. Navíc hlavní hrdina, který v předchozích dílech tak nerad porušoval pravidla a jejich porušení mu umožnilo vyvíjet charakter, tady na pravidla úplně dlabe. Celý film tak vlastně drží nad vodou pouze Jason Statham, který je prostě neuvěřitelný sympaťák, a pak jeho přítel francouzský komisař, který bohužel nemá tolik místa jako v předchozích dílech a taky méně hláškuje. Ale jako akční film k pivku dobrý.3* ()

Googlak

Skvele akčné pokračovanie nadupane skvelými súbojmi a akciuou, ... Nemá to barz nadupaný dej , ... Ale je to typický akčňák s mojím obľubencom Stathamom a už len kôli skvelej prvej časti som nedal plný počet hviezdičiek , ... Parádne som si pri tomto filme odychol :-) ()

Eviator

Průměrný akčňák s několika dobrými nápady, ale na druhou stranu mě vytočila až nezdravě zrychlená akční scéna na lesní cestě... ()

KatanaCZ

Ze všeho nejvíce mě udivuje opravdu přihlouplé story celého filmu, Statham popojíždí s autem z místa na místo jako zběsilý a vlastně bezdůvodně. Jason se jako vždy snaží a podává dobrý výkon, bohužel i scénář je trochu přiblblý, takže se dočkáme některým nic neříkajících dialogů, které jen natahují stopáž. Celkově to na jednu podívání stačí, ale čekal jsem opravdu více. ()

sir-dave

Máte deset vteřin abyste si to rozmyslel - A já Vám dám pět vteřin abyste dal pryč tu ruku 8-) Kurýr byl pro mně vždy oddychovka na DVD. Očekával jsem od toho nějakou tu akci a těšil se hlavně na Jasona a jeho nové vychytávky což se splnilo. Příběh mi už nepřišel tak propracovaný jako v předchozích dílech ale bavil jsem se, btw. žral jsem ten přízvuk te Ukrajinky :-) Pokud bude další kurýr s Jasonem a komisařem, tak určitě skouknu! ()

otík

Přesně tohle jsem očekával - absolutně žádné nasazení, jen neslaný nemastný prefabrikát z díly Luca Bessona. Film zcela bez adrenalinu, Statham je sice slušný, ale akční scény naprosto trapné, cokoli z Kurýra 1 bylo 100x líbivější a zajímavější. Rudakova příšerná, takovou ubožačku bych v životě nepolíbil, evidentně se k tomu neměl ani Jason, scénář však zvítězil na pocity. Hudba děsná, záporák trapný, scény s auty slabé. Klasický Besson. ()

czejny

Série Kurýr má hned několik pilířů, na které se může vždy postavit. Jsou jimi Jason Statham a žádná očekávání od tohoto filmu. V třetím pokračování je jeden z těchto pilířů poměrně zásadně poškozen. Ne, že bych něco od filmu očekával, jedná se samozřejmě o Stathama. Ve trojce se mu splaší hormony a začne vyvádět jako nezřízený puberťák. Jeho zásady jsou ty tam a jediné, co mu jde dobře, jsou scény v nichž si bohužel musí sundat košili a ukázat všem přítomným, že má stále vyrýsované bicáky jako za mlada. (A úchvatné je také to, že jeho košile září vždy jako právě vypraná Perwollem...z tohoto hlediska je to perfektní film pro ženské. Tzv. ženský akční film aneb svaly, krásné bílé prádlo, něžné romantické scény a plky o ničem.) Naštěstí tvůrci tento pilíř dokázali nahradit několika malými podpěrami, které ve finále nezpůsobily, že se celý snímek zhroutil. Asi tou nejhlavnější záchranou budiž hlavní padouch Robert Knepper, který byl asi nejpřesvědčivější ze všech kurýrských padouchů ever. Když se povzneseme na občas nesmyslné vyústění situací a zpomalovací pásy v podobě romantických vsuvek, vyváží to občasné efektní akční scény a nabušený soundtrack. Oddych, nic víc. ()

daEmoNickY

django 3 ............................................................. bohuzel si s "djangovou" rakvi nehrali vic (nicmene scena "vzriseni me prekvapila) ()

Radiq

Opět plakát, na kterém Jason Statham letí. Oproti jedničce a dvojce se to nějak moc nezměnilo, akorát už mi to připadalo, že už jsem to jednou/dvakrát viděl. Za zmínku stojí jedině ta Natalya Rudakova a T-Bag Robert Knepper, kterej je ale jako T-Bag mnohem lepší než v jakýmkoliv filmu. ()

tom88

To čo všetko som dokázal ešte odpustiť dvojke trojke už netolerujem. Zase je to príšerne prehnané, miestami kŕčovité. Za pár dobrých bitiek nepridám hviezdu. Statham je dobrý to je fakt, je to borec a ťahá celý film. Inak je film prázdny a jednoduchý. Nijak zvlášť dobre natočený. Akcia je pomerne efektná, ale mne rozhodne táto zbesilosť nesedí. Dojemné scény sú skôr trápne a tento štýl točenia filmu mi trocha vadí. Hlavné lákadlá ma nezlákali. 45% ()

Nájemná vrahyně Zoe Saldana

Nájemná vrahyně Zoe Saldana

19.05.2010

Chtěl bych být Luc Besson. Když mu padne do oka nějaký herec, řekne: „Hej, Roberte Marku Kamene, pojď sem, kámo, a spíchni mi zase scénář nějakého přímočarého akčňáku, abych mohl obsadit tu prima… (více)

Comeback osmdesátkových borců

Comeback osmdesátkových borců

26.11.2008

Dobrá, není to tak úplně comeback, protože hoši vlastně nikam neodešli. Celá ta léta nám zůstali věrní. Jean-Claude, Steven, Dolph. Pořád natáčejí filmy jak na běžícím pásu, ale většina z nich se… (více)

Návrat akčních bouchačů

Návrat akčních bouchačů