Pekelná kuchyně

(pořad)
  • USA Hell's Kitchen (více)
TV spot

Gordon Ramsay si vybírá pro svoji restauraci nejlepšího z dvanácti nastávajících šéfkuchařů. Kdo zvítězí? (oficiální text distributora)

Peregrina

mě příjde, že všichni ti Ramsayho kuchtíci pracují pod strašným tlakem. Oni se fakt snaží, ve všech řadách hells kitchen, ale on na ně jen řve,asi musí být kuchař pánbůh, aby zvládl takhle strašný tlak..pořád na ně jen řve, že musí komunikkovat...ale ona ta komunikace fakt nejde, když si chce člověk obhájit svůj úsek např. masa....Ramsayho mám ráda, ale přiznám se, že je strašně náročnej..a divím se, že ten jeho výmaz mozku ti lidé vydrží. ()

Awesomer

Žijeme v době, kdy se to bezpáteřními kreatúrami s charakterem pevným asi jako rozmočená kostka cukru, okolo nás jen hemží.. Takže vážně nechápu proč se mám dívat na partu ambiciózních ( jak já to slovo nemám rád ) kreatúr, jak snaží potopit jeden druhého a tetelí se blahy, když někdo z jejich "týmu" vyletí. A nepřijde mi ani zábavné, koukat na to, jak je ten arogantní hulvát doslova a do písmene ponižuje. Jako kuchaře ho respektuju, ale prezentovat se takhle v médiích... To je ubohé. Stačí si někdy zapnout TV Paprika, kde pravidelně vaří maďarští kuchaři. Jsou to minimálně stejně zdatní borci jako pan Ramsey a nemusí na nikoho řvát ani ze sebe chrlit tunu vulgarismů. A to jsem člověk, který nejde pro hrubé nadávky daleko. A je mi naprosto jasné, jak vysoký asi bude inteligenční koeficient příznivců nejen tohoto pořadu, ale reality shows obecně... ()

padlar

Další reality show, kde si účastníci nechávají "srát na hlavu" od jednoho uřvaného pošuka. Pár dílů mi stačilo. Už nikdy víc. ()

Wexis

No.. vůbec bych to nepřirovnávala k Ano, šéfe.. je to úplně o něčem jiném. Tam si hledá šéfkuchaře pro svou restauraci, tak se vůbec nedivím, že je takový jaký je.. Člověk, ktereho si vybere ho bude reprezentovat, navíc bude mít pohádkový plat! Takže musí být na ně tvrdý.. Nightmares in kitchen k tomu bych prirovnala Ano, sefe.. Jinak hellś kitchen je super! Už máme rozdívanou 10.tou řadu! :-) ()

Abet

Netreba mať prehnané očakávania,predsa len ide o reality show. No faktom ostáva,že určite uprednostním súťaž kuchárov o vysnívané miesto šéfkuchára ako skupinu ľudí s exhibicionistickými sklonmi, nízkym iQ a žiadnou sebaúctou súťažiť o prachy. Každopádne ako zvuk do pozadia sa mi to celkom osvedčilo. 3/10 ()