Pekelná kuchyně

(pořad)
  • USA Hell's Kitchen (více)
TV spot

Gordon Ramsay si vybírá pro svoji restauraci nejlepšího z dvanácti nastávajících šéfkuchařů. Kdo zvítězí? (oficiální text distributora)

AndrewNewman

Po úspešných Nočných morách v kuchyni prichádza tentokrát omnoho drsnejšia reality show, kde Ramsay dáva kuchárom ešte viac zabrať. Oheň a syra z úst tohto šéfkuchára majú súťažiaci na tanieroch častejšie než opečené hřebenatky! Je to zaujímavé, občas vtipné, drsné a samozrejme doslova pekelné. V každej sérii si určite nájdete svojho favorita a oproti reality show ako Big Brother a pod. je to doslova klenot! ()

*Fish*

Vynikající inside pohled do kuchyně, bohužel místy ničený až přespřílišnou americkou snahou o reality show. ()

Lenny09

Docela zajímavé jak si dokážou lidi nechat sr... na hlavu a nechaj si nadávat do ...., jen aby mohli dělat v Ramsayho restauracích šéfkuchaře. ()

werxix

Chudák Ramsay - co on musí všechno sníst aby ty restaurace mohl dát do kupy je pozoruhodné. Jsem rád, že existuje někdo takový jako je Gordon Ramsay. Jeho pořad je opravdu chutná lahůdka pro všechny kteří se chtějí podívat jak to vypadá v amerických restauracích - tzv. pod pokličkou - no upřímně řečeno, raději nechtějte to vidět ! Ale pořad je to výborný a dokonce někdy i zábavný. Je pravda že je to samé f*** a sh**, ale jinak to s těmi kuchaři prostě nejde. Za mě 4* ;) ()

unclejack

Odhliadnuc od hlúpej premrštenej znelky ide o vcelku dobrú kuchársku šou. Jedna výhoda šéfa Ramsayho tkvie v tom, že svojmu remeslu rozumí a vie to pretaviť do divácky pútavej formy. Proste šoumen za sporákom. Dalej musím uznať, že jednotlivé výzvy skutočne preveria kvalitu kuchárskych schopností jednotlivých účastníkov. Pravdou však zostáva, že povrchná americká televízia nemôže dopustiť, aby sa tu nezamiešali hlúpe ostentatívne vyhlásenia - Ja som najlepší, ja mám na to vyhrať, XYZ nemá na to robiť u Ramsayho a pod. a hromada emócií, ktoré pôsobia umelo. Príklad - ABC spraví chybu, XYZ to osamote a s prehnanou grimasou okomentuje, po dvoch minútach urobí chybu XYZ a ABC zareaguje nachlup podobne ako jej kolega pred chvíľou. A nakoniec, nemám najmenších ilúzií o tom, že drsné vystupovanie šéfa Ramseyho nebolo zakotvené v zmluve s tučným balíkom peňazí. ()

Johanita

Viděla jsem první díl a už mám plnou hlavu ječení, urážek a sprostých nadávek. Kdyby jich bylo méně, byla by to příjemnější podívaná. Takhle všechno ostatní bledne v hněvu Gordona Ramsayho. Asi je to součást konceptu. Škoda. Přiznám, že Masterchef a naše české Ano, šéfe je mi milejší... Po pár dalších dílech mi příjde, že řve hlavně pro efekt (neumím si představit, že by to všechno, co vypustí ven, myslel upřímně) a on si sám vybírá, kdo odejde, a to hned v průběhu vaření. Dost divné, že pokaždé řve na jednoho na dva lidi, co jsou pak eliminováni... ()

jjjerry

Nápad dobrý, Gordon skvělý. Ostatní už je slabší. První série super, pak trochu nuda vařit stejná jídla. Gordonovo "menu" př. hřebenatky- nechápu, jak se někdo hlásí do pořadu a není schopnej se těch 10 jídel naučit vařite ve 100% kvalitě. Vadí mně zbytečné dramatizování, přehánění jak kdyby šlo o život- jak Gordona tak u kuchařů. Nikomu nic nezavidim, a přeju jim to, ale styděl bych se za to mrhání jídlem. Ničení jídla jen tak pro šou, kvůli malýmu nedostatku. Ach ta americká konzumní společnost=/ ()

Mackro

Videl som prvé tri série. Je to zábava, aj keď trochu "nízka". Gordon Ramsay je inšpiratívna osoba, a nedá sa mu odoprieť, že veľa dokázal. A práve to Hell's Kitchen využíva. Ramsay je tu poloboh, ktorý sa nemýli a ktorý si v kuchyni vie zjednať poriadok (koľkokrát nesmierne vtipným spôsobom), hoci o varenie vlastne moc nejde. Ide o Ramsayho, ktorý je proste ideálny človek na vyvolávanie emócii. Dávam tri hviezdy, je to vlastne len zábavná blbosť. A dúfam, že niekedy vznikne projekt "Gordon Ramsay Chainsaw Massacre". ()

kreidlp

Vždycky jsem si myslel, že Gordon Ramsay je totální rapl. Stačilo ho ale trošku lépe poznat a bylo jasné, proč je takový divočák. no promiňte, ale kdyby mi přišel machr do soutěže a tvrdil mi, že je nejlepší a přitom nezvládl uvařit špagety, nebo vajíčko na měko, taky bych ho seřezal. Gordon Ramsay jim nadá. Moc se mi líbilo jeho vystoupení v Top Gearu, kde popisoval, jak omotává v Londýně kamery potravinářskou folií. Tím pádem kamera zaostří folii a né jeho auto překračující rychlost, když se vrací ze zaměstnání. ()

Phoeniyx

Gordna mám rád první 3 série byly vynikající po té už to bylo stereotypní a chvílemi velice nudné což mě mrzí. ()

Nemezzis

1 série 80% fandil jsem Elsí. 2 série 70% fandil jsem Heather od první minuty a nakonec to celé (vyhrála). Ostatní ženy v téhle sérii jsou totální .... 3 série 70% fandil jsem Rockovi. 4.série 65% bez favorita 5.série 90% fandil jsem frajírkovi Dannymu. Zatím nejlepší série. 6.série 90% fandil jsem Vanovi a Bajinka Daveovi. Výborná série. 7.série 80% fandil jsem Jay Santosovi 11. série 90% fandil jsem Jonovi Scallionovi 12. série 80% bez favorita ()

Peddro

Do posledních sérií pronikla propaganda LGBT ideologie, což je důkaz, že společnost v USA míří do pekel.... Za chvíli bude všude propagovaná fanatická, nenávistná sekta Black Lives Matter!!!! ()

cmman

Mazec a to myslím všechno. Ramsey si s ničím nedělá servítky a pošle do prd.... "kolegu",ale klidně i hosta. Mám nakoukánu první serii, uvidím, zda-li mne druhá bude bavit... ()

Daviidesek

Nejlepší kuchařská soutěž co znám. Vůbec se tam s nikým nepáře a je vidět, že tomu opravdu rozumí a né jako ty náhrašky u nás v Česku.Fakt super pořad ()