Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Merenre

Příběh (pokud se to tak dá nazvat) je dokonale stupidní, děravější logiku scénáře a děje jsem dlouho neviděl, a když se budete soustředit na smysluplnost, pro samé WTF neuslyšíte ani jeden z imbecilních dialogů, což je možná výhoda. Přesto je film zcela jedinečný svou podmanivou vizuální stránkou a atmosférou, pro kterou má rozhodně smysl ho vidět. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. Tento film podle mého názoru nenaplnil dostatečně svůj potenciál. ()

Luciaaas2

Je to slabší než jsem čekal, ale i tak se mi Válka bohů velice líbila. Tenhle typ fantasy žánrů velice miluju, škoda, že jich je tak pramálo. ()

Mr.Lordi

Viděno v kině ve 3D. Díky tomu ta hvězda navíc, efekty byly opravdu perfektní. Co se příběhu týče, nebyl více méně žádný, který by diváka vtáhnul do děje stylem nesmím-mrknout-ať-mi-nic.neuteče. Velmi se mi zamlouvalo obsazení M.Rourke do role krutovládce Hyperiona. Herecké výkony byly celkově na vysoké úrovni, tudíž finální hodnocení 70%, ovšem jen díky 3D zážitku. ()

teseth

Po shlédnutí traileru jsem se nesmírně těšil, ale při prvním shlédnutí hodnocení zde jsem vychladl a začínal se bát průšvihu. Ten naštěstí vůbec nepřišel. Dostavila se vizuální podívaná, která mě uzemnila. Bylo vytvořeno Řecko tak jak si ho představuji. Při příchodu bohů na scénu jsem téměř zatajoval dech, protože konečně přišlo velmi dobré zvárnění samotných bohů a jejich sídla. A závěr souboje hyperionovy armády s obránci valu, který se mísil se soubojem bohů s titány byl opravdu perfektní. Jen mě mrzí, že těch bohů tam nebylo víc!! Očekávání bylo splněno a proto plnej počet! ()

KiJi

Immortals se nestanou nesmrtelnými. Velké, ale opravdu velké zklamání. Jediným kladným a skutečně povedeným prvkem filmu jsou souboje. Choreografie na úrovni 300, detaily si vychutnáte ve zpomalených záběrech. Tvůrci ve scénách nešetřili krví, místy dosti brutální. Jenže celý film je de facto sbírka pěkných obrázků; jak podotkla Ki, kdyby to byl němý film, vůbec by divák o nic nepřišel. Děj nemá kompaktní strukturu, není zde vůbec nějaký nebo něčí příběh. Veškeré motivy jednání hrdinů mají jakýsi začátek, původ, ale nedotáhnou se do konce; u mnoha záběrů se nedozvíte, proč tam jsou. Vy víte, o co tam jde, co chtějí hrdinové a záporáci, ovšem chybí tomu pointa. A máme pocit, že dialogy jsou tam jen proto, aby se ty obrazy alespoň něčím pospojovaly. Théseus, Zeus, Hyperion - jediné tyto tři postavy tak nějak žijí; ostatní jsou křoví a vata, stejně jako celý obsah (těch olympských bohů tam bylo nějak málo....). Po druhém zhlédnutí závěr poupravím: zlepšil jsem na tři hvězdičky. Výše psané platí, dříve jsem se navážel do prostředí, které vypadá uměle jako zlevného seriálu. Ale je to jakýsi minimalismus, který režisér udržuje až do konce. Buď je to náhoda, nebo skutečně záměr. Shrnuto a podtrženo – film má pěknou choreografii soubojů, minimalisticky ztvárněné prostředí a viuzální stránku, ale jinak obsahově dost prázdný. (viděno s titulky ve 2D). ()

pavont

Cakal som slabsiu tristovku a dostal som... slabsiu tristovku. Trocha z toho citit studio a 4 steny ale inak spokojnost. Hlavne v 3D. ()

james11

Tohle jsem opravdu nečekal. Když jsem viděl hodnocení 65% myslel jsem si, že je to podhodnocené a mě se to bude líbit víc než většině uživatelům, ale teď spíš uvažuji o opaku, Sám dávám 3* jenom proto, že mám pro řeckou mytologii a starověké boje slabost (je to hloupý důvod, ale u mě to hvězdičku přidal :-) Nevím, kdo s tímhle příběhem přišel, ale já si tam našel hodně věcí, co mi připadaly fakt hloupé nebo nelogické... Bojové scény mi přijdou snad úplně totožné, jako z filmu 300. Dokonce tady to vypadá i míň uvěřitelně. Tenhle film mi prostě moc nesedl a asi bych mu dokázal vytknout ještě víc věcí, ale já si vystačím s tímhle. 50% ()

Andy.222

Řekl bych, že k řecké mytologii to má ještě dále než nový Souboj titánů a to už je v mých očích co říct (mimo jiné pokud vím, bohové v řeckých pověstech byli schopní lidem kecat i do toho, co měli k obědu). Prvních 60 minut jsem se až na pár drobností docela nudil, pak film nabral spád a už to bylo o něco lepší. Je pravda, že Theseus měl jeden z nejhezčích předbojových projevů, jaký jsem v poslední době slyšel, Epirus byl docela hezká zbraň a ve srovnání s rozzářeným soubojem titánů, tohle bylo ponuré a krvavé až běda, ale... naprosto mi to nesedlo. U 300 jsem cítil ve všech scénách určitý nadhled, že všechno to přehánění a všechna ta krev tam patří. Tady mi to v některých scénách přišlo až zbytečně nechutné a naprosto jsem nechápal, proč Hyperiona neroztrhala jeho vlastní armáda. Byl to záporák jak z bondovky a hodil by se jako ukázkový sociopat v kriminálce, ale ne jako vůdce, já být jeho vojákem, zapíchnu ho ve spánku a jdu domů. To že tvůrci nechali vybít skoro celý panteón, který byl už takhle dost prořídlý (Z bojově využitelných bohů jsem tam nezahlédl Háda, Artemis; z nebojových Héru, Deméter, Dionýsa, Afroditu... kde sakra byli? Zabili je v neukázaném prologu?) mě nijak zvlášť nenadchlo ani představa titánů jako bandy napůl zvířecích černochů. Sečteno mi to přichází na hodně slabé tři hvězdy se zavřenýma očima. ()

zipS

dávam tomu 4* .. i keď popravde si to zaslúži 3 .. ale v kine som sa neskutočne bavil, a ďakujem za jedinečný zážitok. ()

kreidlp

Skvělé zpracování, dokonalá hudba, ....., ale také tolik krutosti a zla. Věřím, že pokud si někdo myslí, že tento snímek je něco jako Souboj titánů a veme na to děti do kina, tak jim zařídí noční můry do dospělosti. ()

Radoušek

Tenhle film se nepovedl. Je na něm strašně vidět, že je natočen ve studiu. Ale co mě úplně nejvíc vytočilo byl Olymp ty bohové vypadali strašně ty kostýmy musel vymýšlet úplnej magor. Postavy jsou všechny nesympatický a je mi úplně jedno jestli chcípnou nebo ne možná až na Athénu. Mickey Rourke je jedinej co aspoň něco hraje, ale má málo prostoru a jeho generálové jsou taky dobrý týpci jeden je vykastrovanej a ten druhej je wrestler s byčí hlavou (asi pokus o Minotaura). Jak jsem říkal, že Souboj Titánů byl nic moc tak tohle je totální blbost. ()

Gomez222

Aj keď sa tento film pýši marketingovým prívlastkom "od autorov 300", nespĺňa očakávania ktoré mu prináša. Príbehovo plytký monotónny dej, plný gýčov a z nich vyplývajúcich zvratov, ktoré divák vopred očakáva. Nepodarený remake Súboja titanov a lá 300. ()

Stealth2

Pokud někoho rajcuje tma a stupidní kulisy které do antiky ani náhodou nepatří , tak je to film pro něj. Blbina neuvěřitelných rozměrů patřící do....a už ani nevím kam. Tihleti indové jsou fuckt fištróni na totální píchoviny. ()

karel63

Můj první 3D film s titulky....paráda. V dobrém americkém velkofilmu musí být matka s dítětem (nakonci), orel, černoch, prapor....akorát jsem si říkal, že ve filmu nejsou žádné děti, buď si hrály úspěšně na schovávanou a nebo asi popadaly z těch útesů. Filmově pěkná podívaná. ()

Palizer

A o čom bol vlastne film ??? Ďalšia počitáčova nuda. Akurát tak ako tak sa dál pozrieť koniec filmu, kde som si konečne vychutnal aj 3D efekty. Nezdá sa vám Boh Dio akýsi mladý??? :-))) ()

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?