Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

waits

Velmi, velmi povedené a navíc velmi užitečné pro nás všechny. Polhreich má charisma dost, je sprostý, ale vtipný, a hlavně svému řemeslu rozumí. Zábavné a poučné. Jen tak dál! PS Úroven neklesá, naopak. Poslední serie je naprosto bez chyby. Dávám pět, protože tolik společensky záslužné práce tak zábavnou metodou si to, myslím, zaslouží. Pohlreich: (obhlizi kuchyni) Me to pripada, jako kdyz jde chudej chlapecek od holice. Je ostrihanej, umytej, ale je na nem videt, ze je chudej. ()

Stanley619

Nesnáším lidi, co jenom kecaj a nic neumí, to ale rozhodně není případ Zdendy. Sice je občas nechutné vidět, v čem jsou lidi schopni provozovat restauraci, ale tak žijeme v ČR, tak co by jsme mohli čekat a právě proto tento pořad stojí za shlédnutí. Hlavně když Zdenda dává hlášky, jak Pán :D 74% ()

poet

Tých relácií o varení je v poslednej dobe už hnusne veľa ale toto je asi jediná ktorá aj dokáže zaujať a má aj určitý prínos pre spoločnosť. ()

Wancohoff

Zdeněk Pohlreich je Pán !!! ale nechapem jednu vec: videl som vsetky casti vsetky serie. ale preco ked povie posrany, srat, je to vypipane, a ked povie pici, jebat, pojebany, kokoti, tak to vypipane nieje.. to akoze u vas v Cesku fakt nechapem... odpoved prosim do posty :D ()

reich

Ano šéfe je nefalšovaná česká reality-show, která dokonce bych si dovolil tvrdit, překonává originál Ramsay's Kitchen Nightmares. Hlavním tahounem je samozřejmě nekompromisní a nesnášející nepořádek v kuchyni Zdeněk Pohlreich. Načež obrovská škoda je to, že si pořad neudržel původní formát. Po čtvrté řadě se změnil formát pořadu a každá epizoda se také točila o vztazích majitelů a jejich problémů, ale tak výrazně, že o vaření nebo nápravu restaurace ani nešlo. A i když mi chybí Ano, šéfe! Tak je dobře, že pořad skončil, už bylo vidět, že Pohlreicha to nebavilo a vyčerpávalo. 1.  série 80% 2. série 90% 3. série 90% 4. série 90% 5. série 75% 6. série 80% 7. série 70% ()

Martyr

Hlavny problem pre Zdenka je pochopit, ze priemerny cesky a slovensky konzument sa chce NAZRAT, a nie chutne najest. ()

Košoun

Skvělý pořad poukazující na problémy českých restauračních podniků s nekompromisním Zdeňkem Pohlreichem. Opravdu zajímavý a na Česko originální a dobře provedený pořad. Pohlreich je opravdu profesionál na svém místě, a ať je sebe víc sprostší, má pravdu a neřiká lidem, že jsou kreténi a nic neuměj, když to tak není. Jen mě překvapují ti provozovatelé a manažeři restaurací. Nechápu, proč tyhle lidi lezou do podnikání v takovém oboru a proč se navíc tváří, jako že problém není v nich. ()

Morico

Tenhle pořad má ty správný koule! Pohlreich naprosto neskutečně kleje a to mi vážně baví. Česká "gastronomie" už potřebovala tu prdel vážně nakopnout a tak se do toho pustil tenhle želví kojak. ()

OscarH.

Musim rict, ze jsem si tento porad velice oblibil. Zdenek Polreich je vyborny kuchar a jeste vetsi showman a jak sam rikal, chce delat show. De mu to dobre a tolik kritizovana sprosta slova v poradu jen doplnuji charakter reality show. Na druhou stranu, kdyz mu neco opravdu chutna basni o tom nekolik minut. Trosku extremne vyjadrena kritika je ale jen k prospechu veci. Kdyby vse rek, ze je prumerne, tak by to nejen nikoho nebavilo, ale ani pro hospodu by to nebylo prinosem. Kdyz ti nekdo rekne, ze "zere sracku", tak te asi zarazi, ze predce jen se to asi moc jist neda a mas chut s tim neco udelat. Po odsledovani 3 serii tohto poradu jsem zacal sledovat restaurace ve kterych jim, hodnotim to co dostanu na talir a davam si pozor i pri vyberu jidla z jidelniho listku (coz jsem predtim nedelaval). Verim, ze cesky narod zacne konecne dbat na kvalitu jidla, za ktere plati, protoze to prospeje vsem. Skoda, ze tato show skoncila, nastupujici jiz nebude tolik o prostych lidech, ale nechame se prekvapit. I kdyz u Sefa bylo maximalni hodnoceni 3 hvezdy, ja davam tomuto ojedinelemu ceskemu poradu 4* P.S.: Hodnoceni upraveno z 5ti na 4* po tom co jsem videl original poradu (Gordon Ramsay) ()

PanPes

Ač nejsem velký fanda tuzemských seriálů/pořadů o vaření/a všemožně nemožných ság , které běhají v naší televizi , tak s osobou Zdeňka Pohlreicha přišla do naší televize konečně nenucená zábava a pořad o vaření v jednom ( když ovšem pomineme teleshoping s Horstem Fuchsem ). Je to takové okýnko do českých restaurací , které doprovází peprné hlášky Zdeňka Pohlreicha - a ten , když na to dojde umí být opravdu nepříjemný návštěvník. Na druhou stranu - mnohdy se ani není čemu divit. Někdy opravdu zůstává rozum stát nad tím , jaká je úroveň českých hospod a restaurací. ()

Yarwen

Koncepce tohoto pořadu je bezpochyby skvělá, gastronomie je oblast, ve které je třeba Čechy vzdělávat. Způsob, jakým to činí Zdeněk Pohlreich, však sráží kvalitu jednotlivých snímků na hluboké dno. Jeho vulgarismus je zde stejně nepatřičný jako zbytečný. Zde se nehodnotí kvalita Gambrinusu ve špinavých špeluňkách, tady by měla být vyvíjena snaha o vyzdvihnutí gastronomie na piedestal, který si jako zdroj rozkoše pro jeden z našich smyslů zaslouží. A pokud tomu nedokáže uzpůsobit své chování, já nemohu hodnotit výše než na 30%. Škoda. ()

jasanka

Chvíli trvalo, než jsem přišla Pohlreichovi aspoň trochu na chuť. I tak mi ale vadila velká jednostrannost vkusu a chutí. Přece jen co člověk, to názor - i co se týče jídla. ()

Mr.Hudson

Těžko říct, jaký úspěch byl měl tento pořad bez Zdeňka Pohlreicha. To on je základním kamenem a úspěchem celého tohoto pořadu a tvůrci si to moc dobře uvědomují. Ze začátku mě přehnaná agresivita ze strany Pohlreich vadila, ale postupem času člověk nějak otupí a už to ani nevnímá, tím samozřejmě nechci nikoho bránit a obhajovat , ale nikdo z nás se Pohlreichovi nemůže divit, že jedná tak prudce, když kolikrát v televizi vidím taková díla, za která by se styděl i nějaký učeň. Postupem času bych dokonce řekl, že se mi Polreich jako hlavní aktér zamlouvá pořád více, říká co si myslí, snaží se o to, aby česká gastronomie měla aspoň nějakou úroveň a že je to vyjadřuje způsobem, který nemusí být každému po chuti je jeho věc. Jako milovník jídla tento pořad prostě musím milovat! ()

RedHot

Zdeněk Polreich je možná člověk, který jídlu jako kumštu opravdu rozumí, cizí gastronomické prohřešky umí objevit i napravovat a ví, o čem mluví. Co ale nesnesu, je styl, jakým se Polreich na kameru prezentuje. On totiž někdy na začátku přišel na to, že se lidem líbí, když s velkou kadencí kurvuje a dohání nebohé restauranty za sebemenší chybu k pláči, a tak se toho Prima chytla a od té doby to tak funguje, jen když to kurva drží tu zasranou sledovanost nahoře. ()

Milwa

Dlouho jsem se na na seriál nekoukala s takovým nadšením. Zdéňa nezklamal, vždy pobavil jenže i rozesmutnil, protože stav českých restaurací je většinou bohužel k pláči. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj