Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona (TV film)

Jack Hunter and the Quest for Akhenaten's Tomb

Jack Hunter: Kliatba Achnatonovej hrobky

Dobrodružný / Akční

USA, 2008, 94 min

U druhého filmu Jacka Huntera se nedá napsat nic jiného než u filmu prvního. Slušný dobrodružný televizní film na způsob Indiana Jonese. Při sledování nepřemýšlet a jenom koukat a bavit se.(23.10.2009)

• Paity

Neustálá snaha filmařů s malým rozpočtem vzkřísit něco na způsob Indyho mě udivuje. Stále stejná písnička a stále stejný odpad.(9.7.2013)

Líbilo se mi to, dokonce více jak 1.díl. Má to i svá překvapení se kterými nepočítáte(6.11.2009)

Prime pokracovani predchoziho filmu Ztraceny poklad Ugaritu a zhruba asi tak na stejne urovni plati to co pro predchozi film nic svetobornyho proste solidni koukatelnej prumer(14.7.2013)

• ludva10

Nevím, nevím. Začátek vypadal nadějně, bohužel se děj nikam neposouval, vše se stále tak nějak opakovalo a ten konec, to by člověk skoro brečel... Škoda.(5.7.2015)

• - Ve scéně, kdy Jack (Ivan Sergei) běží ke skále, ze které chce skočit do řeky, má rukávy vyhrnuté. V záběru, kdy skáče dolů, je má na rukou a po dopadu je má opět vyhrnuté. (JackBurda)