Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

Hepy13

Touto noční New Yorskou párty ve stylu '' vyjebu se všema fízlama a mafoušema '' si Liam Neeson vylepšil skóre z nedávného Taken 3. A vůbec nezáleží na tom, že už se mu blíží čas kdy bude chodit na poštu pro důchod. ()

Flopik

Neesonovi tieto akčné filmy sedia a ja som sa opäť bavil. Herci skvelí, potešili zvučnejšie mená. Akcia dobrá aj keď v menšom rozmedzí tak bavila.Príbeh jednoduchý ale to vôbec nevadí. Potešil aj soundtrack. U mňa za 4*. ()

honelnik

Liam konecne vykrocil zo svojich zazitych postav, a tentokrat si strihol ostrielaneho, starnuceho agen...vraha, ktory sa kvoli svojej praci odcudzil rodin...ech, vlastne je to ten isty film co Liam toci uz 7 rokov . Nastie to Jaume Collet-Serra vie celkom predat, akcne sceny slapu, muzika hra, stirace stiraji a aj Ed Harris vyzera, ze ak mu osud v buducnosti prihra nejaku slubnu rolu tak vie zahrat viac ako hnijucu mumiu. Ci to bude vediet aj Liam Neeson s jeho velmi "specifickou sadou schopnosti" je uz ina otazka. Jaj a hra tam aj Holder ()

Game90

Videné v kine: Neeson nesklamal, v kine som sedel ako prikovaný celých 114 minút. Zaujímavý dej a výborný soundtrack....**** ()

warrenur

Z celej Neeson-ovej filmovej drahy, ktoru poznam, je tento kusok pre mna na druhom mieste, co sa tyka zabavy a pozitivnych dojmov. Pribeh sice jednoduchy a odvija sa pre niekoho mozno predvidatelnym smerom, avsak stale sa jedna o velmi dobry akcak, co odsypa. Potesil ma Kinnaman, ktoreho poznam z role undecover-policajta z The Killing. Perfektne sceny z evakuovaneho panelaku so zabijakom v patach potesia divacke oko. Mierny nadpriemer. 65% Mozno zvysim na stvorhviezdie, uvidime. Harris mi v urcitom momente zacal svojou rolou mierne pripominat svoje vystupy v Skale. ()

Wardan

Liam se snad v těch vychlastaných troskách vyžívá. To už je za sebou po Nonstop a A Walk Among the Tombstones třetí alkoholem a minulostí zničená postava. Tentokrát se nezachraňují letadla a cizí holky ale vlastní syn. V zásadě je to drama o vztahu otce a syna navlečená v neo noirové, lehce pulpové akční gangsterce. Problémy scénáře (jednoduchost, klišovitost, trochu předvídatelnost) jsou v rozumné míře a dají se omluvit jeho pulpovostí, takže v zásadě neruší, až na postavu Commona, její plochost a nejasné motivy problematizují finále. Dobrý rytmus, akční scény a fakt výborní herci to táhnou hodně nahoru. Díky tomu a fajnovému závěrečnému vykoupení s jen "polohappy" koncem dávám čtyři hvězdy. Neeson season úspěšně pokračuje. Jo jen tak btw telefonát hlavnímu záporákovi samozřejmě nechybí :). ()

Dlaha

John Wick: The Liam Neeson edition. Dějově skoro identické, včetně úvodní scény. Jenže zatímco Wick vynikal přehledností skvěle choreograficky nacvičených akčních scén, tady je roztřesená kamera a špatný hektický střih. Namísto zajímavých postav je zde několik plytkých a snadno předvídatelných postaviček. Největší hloubku má samozřejmě Liam, ale není to skoro ani na namočení lýtek. Kdo jste neviděli John Wick, jděte raději do něj. Opravdu se jedná o 2 identické filmy. Pouze Run All Night funguje jen jako akční jednohubka, na kterou si po odchodu z kina už nejspíš nikdy nevzpomenete. ()

jasanka

Ono tady moc není o čem psát - zkrátka naprosto klasický Liam Neeson. Pokud se vám líbily jeho předchozí filmy, budete spokojení. ()

Druury

Hlavní boom měl být boj dvou kolegů/kámošů Eda a Liama.. tvůrci měli zapracovat na jejich vzájemném vztahu a ukázat, že je téměř nemyslitelný, aby se proti sobě tito dva postavili.. žádný boom se teda nedostavil a byla to tak jen hra na honěnou mezi dvěma mafiánama o jejichž vzájemném vztahu jsme vlastně neměli ani páru. Zklamalo mě to.. 3* ()

Matli

Standardně dobrý thriller s Liamem s ne úplně typickým scénářem. Pár bodíků si zaslouží i kamera, občas pěkně udělané přelety mezi místama. 71% ()

Bozvav

Liam Neeson jako nekompromisní ochránce svého syna v akční nudě, jenž je v různých podobách předkládána divákovi velmi často. Pokud by to nebyl můj bíbenec Liam, snad bych to ani nedokoukala. V podstatě jde o hovadinu, která se snaží na diváka zapůsobit srdcebolnými výlevy, sem tam nějakou řežbou a jinak nic víc. Za mne tři silně nadhodnocené hvězdy, tedy 50%. ()

drozdy1

Pořadný a nabušený thriller přesně jako z 90. let. A to já můžu! Zápletka je sice už trošku profláklá, ale i přesto, že snímek více či méně vykrádá žanrově podobné filmy, je nám servírovaný velmi kvalitně a nuda u toho nehrozí. Skvělý výběr dvou hereckých veteránů Nessona a Harrise filmu dodává elegantní šmrnc, ale i mládé pušky v podobě Kinnamana a Holbrooka za svými ,,filmovými tatíky,, nezaostávají a taktéž podávají velmi dobré výkony. Na snímku zamrzí nejvíce dost klišoidní druhá polovina a naprosto odporné létající digitální přechody městem. Já jsem byl s další ,,Nessonovkou,, spokojený a jsem jedině rád, že i v době akčních a digitálních superhrdinských orgií se najde občas i poctivý thriller jako ze staré školy. Hodnocení: 77%. ()

petokucho

Po prijemnej Ceste nadeje s Russellom C. som sa tesil na dalsieho oblubenca Liama N., ktoremu su podobne role ako site na mieru. Okrem skveleho Neesona sledujeme aj dalsie zaujimave a dobre vykreslene postavy – Ed Harris je lahodkovy, dalej synovia, detektiv... Ide o krimi dramu, ktora vas na zaciatku vtiahne a nepusti. Zobrazuje svet mafie, policie a zabijaka Jimmyho, trpiaceho hriechmi minulosti, hladajuc vykupenie a cestu k synovi Mikeovi i jeho rodine. Po dramatickych Mikeom nezavinenych udalostiach sa jedna Vianocna noc nahle meni na nelutostny boj na zivot a smrt kde na scenu vstupuje aj dalsi elitny zabijak. Hoci sa v takejto situacii Jimmy citi ako ryba vo vode, plavat tam uz nechce, no nema na vyber. – „Ved musia byt aj nejaki dobri policajti.“ „Ti, ale s Tebou nebudu hovorit lebo si moj syn.“ – Skvela kamera nocneho New Yorku a Madison Square Garden s NHL derby Rangers vs Devils je uz len chutnou slahackou na vyborne pripravenej filmovej torte. ()

jesus666

Kandidát na najhorší akčný film s Liamom Neesonom. Podobnosť s Taken čisto náhodná, resp. žiadna. Áno, hrá tam Neeson a budú tam aj dvaja Albánci a to je asi tak všetko. Námet skvelý, ale poznáte to. Takých námetov Vás s kamarátmi po ôsmich pivách napadnú tony. Problém je však napísať k tomu aj kvalitný scenár a to je to, čo tomuto filmu chýba. Logika príbehu podobná Biblii. Napríklad obyvatelia projektu (niečo ako naše socialistické panelákové štvrte) v New Yorku ochotne o polnoci otvárajú dvom neznámym ľuďom dvere dokorán. Hlavný hrdinovia hľadajúc čierneho chlapca chodia od dverí k dverám, poschodie po poschodí. To, že by im podobná činnosť zabrala asi celú noc zrejme autora scenára a diváka po lobotómii zrejme netrápi, ale mňa áno. Americká polícia, ktorá aktuálne strieľa svojich občanov na počkanie (je pravda, že väčšinou čiernych) nechá dvoch podozrivých z vraždy policajtov pokojne utiecť, lebo sme ešte len v tretine filmu a nemôžeme nechať hlavných hrdinov rozstrielať. A takýchto blbostí a skratiek, ktoré neospravedlní ani mantra nesúdnych, že je to predsa iba film, nájdete v Nočnom bežcovi hromadu. ()

Ham.and.eggs

U nás v kině mám vždycky problém vybrat si místo k sezení. Na Nočního běžce tomu nebylo jinak. Ono vybrat si ve dvou lidech, na kterou z těch cca 500 volných sedaček si sednete, není jednoduché... Nabízí se otázka: "Je dobré sledovat Nočního běžce v kině jen ve dvou lidech?" A rovnou se nabízí odpověď: "Je to uplně u prdele, nechápu, proč se na tak debilní otázku ptáš." Naštěstí servis v kině jako vždy super - stálý obyvatel tohoto kina - bezejmenný troll - nám vycházel maximálně vstříc. Zvládl všechny své role perfektně - od otvírače dveří, přes prodejce vstupenek, natrhávače použitých vstupenek, prodejce občerstvení, hajzlbábu, lékaře při žaludečních potížích, hajzlbábu, hajzlbábu, hajzlbábu, prodejce živočišného uhlí, hajzlbábu, uvaděče, promítače, počítače a ostatní příslušenství. Trollům budiž sláva... Něco k filmu...Kamera parádní, i když spousta zbytečně rychlých střihů, šarvátky pěkný, charismatický a dobře hrající herci, celkový vizuál včetně závěrečných titulků super, finále trochu dementní, ale sumárně dobrý. ()

aslavey

Neeson běhá jednu noc, ale já to zvládl až noc druhou. Poprvé jsem regulerně usnul. Sice se mi zdálo o válce, kde mi kulky, díky kurevsky hlasitým výstřelům, ojížděly temeno, ale spal. Asi mi to tak nějak přišlo jedno, že po sobě jdou dva statní staříci kvůlivá svejm nepovedenejm ratolestem. Protože bych ty spratky nakopal oba. Podruhé už jsem to dal. A zas bych ty spratky nejradši nakopal. Ale westernovskej konec mě i bavil. Zkrátka 3 a basta. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka