Zoolander No. 2

• USA Zoolander No. 2 (více)
USA, 2016, 102 min (Special Edition: 108 min)

Režie:

Ben Stiller

Kamera:

Dan Mindel

Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell, Penélope Cruz, Kristen Wiig, Milla Jovovich, Justin Theroux, Benedict Cumberbatch, Justin Bieber, Jon Daly (více)

Uběhlo deset let a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kámošovi Hanselovi (Owen Wilson) už ve světě modelingu dávno pšenka nekvete. Pro něj jsou odepsaní a mrtví. Mrtvé (ale v pravém slova smyslu) začínají být i vybrané hudební celebrity, jejichž násilné konce spojuje jeden zvláštní detail – každého z nich našla policie s grimasou kopírující jeden z unikátních pohledů Dereka Zoolandera. Když takhle dopadne i Justin Bieber, rozhodne se hlavní a velmi sexy vypadající vyšetřovatelka (Penélope Cruz) pro velmi odvážný, leč také naprosto zoufalý pokus. Angažuje Dereka a Hansela a ti mají coby tajní agenti infiltrovat svět těch nejblyštivějších celebrit a najít v něm vraha dřív, než bys řekl Gaga. Aby jejich mise byla ještě o něco složitější, z vězení se právě dostal zlosyn Mugatu (Will Ferrell), který se za mřížemi doučil vše, co má umět správný záporák, a navíc tam pro Hansela a Dereka uchystal velmi brutální pomstu. Přehlídková mola budou už zase hořet. (CinemArt)

miistr

Nevím jak na ten film nahlížet, protože v některých momentech je neskutečně pitomý a debilní a v dalších chvílích jsem se prostě řezal smíchy. Takže dám jenom 3 hvězdičky za ty hlušší místa. ()

Lucyl89motyl odpad!

Takovej potencial a takhle to po...t! Film je nabitej hvezdama a mohl stavet na uspesnem prvnim dile, ale tohle je opravdu prehnane a je to velika skoda. ()

blondboss

Ben Stiller hrá vo všeobecnosti veľa trápnych úloh, ale rola Zoolandera je hádam jeho najtrápnejšia, a to sa naplno prejavilo práve v tejto druhej časti. Podľa mňa sa to už ani nemalo točiť, nakoľko ten humor je naozaj príšerný a divák v podstate ani netuší, o čom ten príbeh vlastne je. Neviem, napísať scenár bez zmyslu je asi trošku zbytočné, ale hlavne, že peniažky tečú. Dve hviezdy za skvelého Kiefera Sutherlanda a za božskú prvú scénu, kde Biebera popravia. 40 % ()

Nemooo

Oproti prvnímu Zoolanderovi značně pohoršení. Pokus o vtipy se zcela nevyvedl, 2hvězdičky přesto dávám za zpracování a občas vtipné narážky, které nebyly pod hladinou průměrnosti. ()

mr.twizta

Zaverecny song dokonale vystihuje cely film - jde totiz o remix bez spetky ducha a prinosu, proste jen vezmeme osvedcenou ideu, hodime ji nalesteny kabatek a pridame aktualni propriety. Tatam je originalita jednicky, ktera se nebala hrabnout do minulosti, stejne jako hluboko do kapsy absurdity. Zoolander 2 misto toho pobavi vicemene pouze nescetnymi camey, ustredni duo totiz az na jednu dve dialogove prestrelky jede totalni blato. Kudos aspon Kristen Wiig, ktera je zamaskovana k nepoznani. A Penelope je furt hot jak cyp! ()

rekurseman

Zamiloval jsem se! Ano, už při prvních 15 minutách tohoto filmu jsem cítil jisté pnutí u srdce a musel jsem se stále dívat na Penelope Cruz, na konci filmu, byla má závist vůči Derecku Zoolanderovi nekonečná. Film je skvělý, hodně povedený remake, hned od první chvíle se člověk směje, hvězdné obsazení, zastřelení Biebera (bomba :D), vtipné hlášky, vtipné pohyby, dělání si srandy z dnešní generace hipsterů....prostě MEGA. Někteří tvůrci komediálních filmů by se měli povinně dívat a učit se, jak se dělá komedie, a ani TROŠKU jsem se nenudil. 5/5 ()

Rhod

Miestami to bolo aj vtipné, ale keď si zoberiete ten film ako celok, tak vám toho vyjde, že je to riadna kravina, aj keď pomaly každú chvíľu sa objaví nový ďalší herec, pričom sa niektorým čudujem, že sa na takú hlúposť dali. A ešte ten začiatok ... hneď som to mal chuť vypnúť ak prvé, čo vo filme uvidím, je Justin Bieber :/ Jedine čo ma zaujalo, bola Penélope Cruz a farebné prevedenie, ktoré mi aj v izbe vzbudzovalo dojem, ako keby som bol na disco. Inak to nestojí za nič a celkom nuda. ()

Dawydov

Dalo se to vydržet, občas se nějaký vtípek povedl, styl humoru je podobně absurdní jako poprvé, ale je toho bohužel málo. Celkově spíš nuda. Zatímco jedničku jsem si pustil opakovaně, tohle už vidět nepotřebuju. Je to slátanina, kterou může mít člověk rád snad jen z nostalgie k prvnímu dílu. Velmi slabé tři hvězdy. ()

Nominant

Príde mi to ako úplná "zlátanina" všetkého možného. Použitých veľa známych osobností veľmi nepomohlo tomuto filmu a ani Penelope to nezachránila svojim telom. Dávam 2* ()

lacerta odpad!

Nechápu, proč se do takový kraviny nechali ukecat herci jako je Penelope Cruz, John Malkovich a další. Málokdy se mi stane, že bych film nedokoukala aspoň jako kulisu, ale tohle se fakt nedalo. ()

tomino28

Jednička Zoolandera byla ujetá a to samé se děje i u dvojky. Největší a zásadní rozdíl je ve vtipnosti obou dílů. Zatímco jednička mi přišla zábavná a ujetá tím "správným" způsobem, dvojka bohužel až moc často balancuje na hraně trapnosti a zábavných momentů je jako šafránu. Pokud se chcete s Derekem Zoolanderem smát, pusťte si raději znova první díl. ()

Fuksinka

Zatímco u jedničky jsem se celkem nudila a párkrát usmála, tady jsem se usmívala skoro celej film. Usmívala , ne smála. O ději nemá smysl mluvit, ale pár scének bylo hodně dobrých (Bieber, Cumberbatch, Sting). ()

Jamall

No tě prsty. Jednička se ještě držela při zemi, měla i normální postavy jako kontrast k ústřednímu duu idiotů, ale tady už jsou idioti všichni. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo, ale rozhodně víc jsem místo smíchu jen zíral s otevřenou pusou, co si Stiller po diváka přichystal. Ujetý, divný, spíš parodie než komedie, pořád se nemůžu rozhodnout, jak hodnotit, ono by se tomu dalo z fleku dát od jedné do čtyř hvězd, zatím tři. ()

JoeSO

Ano, film je naprostá hovadina. Ale po dlouhé době jsem se alespoň pořádně nasmál. Takže přízemní humor a pro někoho nuda, ale pro mně celkem v pohodě film. ()

XI-XAO

Nevím, čím to je, ale zase si mě ten Derek získal. Pokračování tohohle kultu sice nesahá prvnímu dílu ani po blýskavou přezku na kotníčkových polobotkách, nicméně když se Derek podívá do kamery a nahodí jeden z nepřeberné škály jeho dech beroucích pohledů, vždycky mě to rozesměje. Tenhle film je prostě natolik stupidní, že vlastně dokonale vystihuje poselství ze světa vrcholového modelingu a nejvyšších módních sfér, včetně všech těch absurdních zvráceností, pózerství a debilnosti. Navíc dokázal Ben Stiller překecat tolik celebrit, aby se na takové ptákovině podíleli, že už to samo o sobě zaslouží poklonu. ()

Zemřel herec Jerry Stiller

Zemřel herec Jerry Stiller

11.05.2020

Ve věku 92 let dnes ve Spojených státech zemřel komediální herec Jerry Stiller. Zprávu na svém twitterovém účtu zveřejnil jeho syn, hollywoodský herec a režisér Ben Stiller. Podle příspěvku zemřel… (více)

Zlaté maliny 2016

Zlaté maliny 2016

25.02.2017

Známe letošní vítěze Zlatých malin. Nejhorším snímkem se stal dokument Hillary's America: The Secret History of the Democratic Party, který si odnesl i další tři Zlaté maliny za nejhorší režii,… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Kdy bude mít premiéru Zoolander 2?

Kdy bude mít premiéru Zoolander 2?

11.03.2015

Derek Zoolander je manekýnská ikona. Když se tedy včera večer objevil na pařížském týdnu módy, byl z toho docela poprask. On a jeho kamarád Jeníček ale nedorazili jen tak pro zábavu. Promovali tam… (více)