Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

ratpile

CGI nonstop orgie, a prakticky nic víc. Což zamrzí, především vzhledem k přítomnosti Neesona a Fiennese. Jejich smiřování bylo i na 5 minutách stopáže zábavnější než 90 minut soubojů s antickou monstr partou. Tahle totální rezignace na příběh může fungovat možná u nějakého akčního génia - to ale Liebesman rozhodně není. ()

konysua

Naprostý obrat oproti hnusu, který předcházel tomuto po všech stránkách lepšímu dílu. Už u traileru jsem se zarazil nad vlasovou úpravou Persea, ale nakonec mi nezbývalo nic, než se s tím smířit a občas se pousmát. Navíc jeho syn vypadá nějak nedonošeně, rozhodně ne jako syn poloboha. Snad z toho vyroste. Ze začátku jsem si říkal, a jej už to začíná zase špatně, ale začalo to nabírat obrátky i podařené spolubojovníky. Argenor mě překvapil jako první. Charismatický, vtipný a z letmého pohledu to vypadalo, že má i dredy. A jako poslední je tu kráska Andromeda, která sice vládne panenskou krásou, ale bojové pokřiky jí moc nejdou. No a to je z naší party opravdu vše. Ano, je tam několik přizdisráčů, kteří létají sem a tam, když si do nich zrovna někdo bouchne. Nikdo se neobtěžoval s jejich jmény, protože proč taky, že? Je fakt, že z božského obsazení (jak hereckého tak filmově božského) Liam Neeson a Ralph Fiennes se dalo vytěžit víc, ale evidentně neměli prostor pro improvizaci a vlastní myšlenku. Áres mě zklamal, čekal jsem výraznější postavu z které čiší chuť po válce a na které to jde i fyzicky vidět. Celkem by se na to hodil Benicio Del Toro, ale co už. Bill Nighy, jako Hefaista, velice mile překvapil. Vtip jenom dopomohl kvalitě snímku. Při rozhovoru s Andromedou, kdy jí řekl, že vypadá jako jeho žena Afrodité a že jí chce něco ukázat, už už jsem si rozepínal puntek. Možná příště. Rád bych viděl milostný akt Krona, otce Poseidona a Dia, s jejich matkou Rheiou, která byla taky jeho vlastní sestrou. Jelikož má Kron asi tak půl kiláku na výšku a je tvořen lávou, zapsal by se tento počin bezpochyby do guinessovi knihy rekordů. Kron by mohl makat pro Brazzers, určitě by se našlo hodně fetišistů co by na to koukalo. 8/10 ()

Olafsson

Kronos jako ohnivá koule? A jak asi zplodil ty syny.. To musela být pořádná vulva která pojmula jeho ohnivý penis.. A navíc s azbestu, ohnivzdorná... Sračka, která si zaslouží dvě hvězdy za efekty a za ty dvoutrupé válečníky... Ještě že jsem na to nešel do kina, škoda peněz... Eduard Petiška se obrací v hrobě a já jako věrný fanda jeho Starých řeckých bájí jen koulím očima... ()

Jeremiasz

chtelo by se rict, ze jednicku prekonava o 200%, pak mozna trochu vystrizlivite a uvedomite si, ze jednicka se hodnoti nize, protoze je to mizerny remake, dvojku neni tak moc s cim srovnavat. Pribeh snad jeste horsi nez u jednicky, protoze je zcela vyplodem fantazie(coz nutne nemusi byt naskodu, nicmene tady je) a v zasade je to souboj titanu v blede modrem. Jenze co naplat, ono to proste pobavi, je to takova oddychovka na sobotni odpoledne a kdyz uplne vypnete mozek, celkem vam to utece. Neni to UPLNE blby, jen blby. ()

miki68cz

Akce od začátku do konce, paráda, jen trochu jednoduchý a tak trochu jako když už to tu jednou bylo. Herecké výkony dobré, efekty super, muzika pěkná, film má drajv, rytmus a šťávu. Odpočinkový kus, povedlo se, DOPORUČUJI vřele. ()

jafuska

Další pokračování filmu Souboj titánů, nechci tady srovnávat první díl, protože to nejde, ale pokud mohu hodnotit a tak mohu jen zkonstatovat, že tento díl byl ještě lepší, než první, daleko větší a efektivnější triky, a takto si představuji filmy na pokračování, a je škoda, že máme zde tak nízké hodnocení, nezaslouží si to ()

Eilem

5/10 Od prveho dielu sme sa nedockali nijakeho zlepsenia. Akcia ktorej jej rychlost v tomto pripade velmi skodi. Akosi pozlipane akcne sceny bez pirpravy a putavejsieho deja nasukane v rychlosti za sebou. Aku taku VELKOST ten film ma ale to skor len svojim menom. ()

Bobris

Ne, tohle prostě ne. Kolikrát ještě budu muset trpět vynikající herce jako Neeson a Fiennes v takovejch sračkách. A Rosamund Pike u mě teda pekělně klesla, protože mě srala. Hnus, nikdy víc. ()

Astinas

Pěkná podívaná, rozhodně lepší než první díl. Tady už nějakým způsobem je dějová linie uspořádána a není nic tolik uspěchaného, jako v prvním díle. Sam už nevypadá jako mariňák, ale jako obstojný hrdina. Efekty jsou moc povedené a celkově scény s mečem jsou udělané s takovým nábojem, že člověk má chuť jít si ukovat vlastní meč a jít dělat hrdinské skutky. Těch 99 minut jsem se nenudil spíš naopak, i když jsem musel občas přimhouřit oko nad některými věcmi, které však byly pouhými detaily pro znalce Řeckých bájí a Antiky celkově. Možná bych dal i 4*, ale pořád nemůžu a musím to znovu zmínit. Kdo kdy do prdele viděl černýho Pegase? Usekat ruce za to ! Jinak platí stále jedno pravidlo a to, že je to akční, dobrodružný, tudíž v podstatě jde jen o jedno a to o skvělé heroické bojové scény a to se povedlo. Nebo ne? I když uznávám, že Kronos mohl být menší a dělat větší paseku, než jen mávat rukama, jak na prvního Máje... ()

kubas369

Epičtější a o to stupidnější film než Souboj Titánů je jen škoda že zrovna tohle musel natočit další cáklej megaloman bez jakéhokoliv smyslu pro příběh. Protože tohle bych hrozně rád měl rád bohužel to ale nejde protože je to neuvěřitelně tupý a já u toho usínal. ()

Havala

Neplatí zde pravidlo, že pokračování je horší než předchozí díl. Původní koncept se zde ještě rozšiřuje, pořádná akce, efekty, zvuk nádhera, vše je umocněno super hereckým obsazením, snad bych Hněv viděl o malinko výše než je novodobý Clash of the Titans. Ten všichni měli tendenci (včetně mě) srovnávat s původní verzí, ale toto je svým způsobem originál, něco nového, zároveň ale dobře působí jako pokračování. Celkový dojem je jako z velkofilmu i když stopáž je hodinu čtyřicet. Marně jsem zde hledal nějaká hluchá místa či prostoje v ději, to vůbec, vše svižně ubíhá a vy se bavíte z dobře sestříhaného akčního filmu. Scenérie vypadají úchvatně, působí velkolepým celistvým dojmem, ne jen náznak jakéhosi prostřední kde se to odehrává, opravdu máte pocit že se v tom ději pohybujete. V dnešní době digitalizace působí moderní kousky nějakým stigmatem oné digitální dokonalosti a umělosti, tady to prakticky nepozoruju. Dějově se nejedá taky o úplný propadák, mě to aspoň bavilo, vždy se těším na další a další scény. Pár výhrad mám k závěru, to zničení Chronose by mohlo být efektnější, i závěrečným boj Dia a Hádese proti Chronosovi. Klidně se rád časem mrknu ještě jednou. ()

DJ Kritik

Toto je neskutočné naivný film plný hlúpostí a úplne bez akejkoľvek dejovej línie. Zbytočne premárnený čas pozeraní. Ešte viac tvorbou tohto filmu. ()

Kubi21

Musím přiznat, že je to o kousek lepší než původní, ale hodnocení mu dám stejné. Bohužel mne ta barevnost míchaná s akčními a rádoby antickými scénami nijak nebere. Co se týče příběhu, tak jsem jen kroutil hlavou, ale to bylo podobné i u Války Bohů, ale tam to bylo zábavnou formou a skvělým vizuálem přebito. Tady vizuál stojí za prd a zábava se taky nedostavila. Kladem jsou určitě herci. Musím přiznat, že při společných scénách dua ze Schindlerova seznamu jsem se bavil, ale to bylo asi tak vše. Ještě jeden klad to má. A to rozumnou stopáž. Jak píši tento komentář, tak si uvědomuji, že Hněv je určitě lepší než Souboj a asi bych to měl vyjádřit na hodnocení. Dobrá Persee, řekni Diovi, ať už mne nebičuje těmi blesky. Dávám ti tři. ()

sniperjozef odpad!

Není nic horšího než když vás film nebaví. A přesně tohle se mi stalo u tohohle, s prominutím, HNUSU! Občas kulisy jak z ruského porno filmu, akce nudná, předvídatelná. K tomu všemu ještě neskutečná nevyváženost postav. Celkem bych to s chutí přirovnal k Souboji titánů(2010), u kterých jsem málem také vyzvracel obsah mého žaludku! Jenže u souboje titánů to bylo málem, u tohohle hnusu jsem se doopravdy poblil... Ještě bych rád podotknul, že Sam Worthington se sem, s tím jeho sladkým ksychtíkem, absolutně nehodil. Jdu si nechat uklidnit žaludek nějakou lahůdkou, po které si nebudu vyčítat, že jsem zbytečně ztratil 99min života! ()

pekas

Pěkná akce, na můj vkus taková moc digitální. Trochu mi to připomíná Transformers. Potěšilo mě spíš duo Neeson/Fiennes, které ale nemělo dostatek prostoru. Celý děj jel jen tak po povrchu a akce to sama neutáhla. Jednička se mi líbila víc i přes to, že to byl remake legendárního filmu Souboj Titánů (koukám, že ho přehodnotím a přidám). Slaboučká čtyřka. 61% ()

DooM94

65% klasická dvojka... všeho tam bylo přeci jenom víc.... i scénář už byl o malinko lepší.... ale bylo to zase jenom na to samí brdo, stále se tam jenom mlátilo... ano vypadalo to hezky.... ale nic víc.... chtělo by to asi i malinko hlubší myšlenku, ale ANO dá se na to koukat, Worthington je dobrý herec a mám ho i rád jako herce, jenže na tuhle roli by to chtělo asi malinko většího vazouna, když má rýsovat titány :DDD ()

thomasnikrs

Dějově slabé, žádný z hlavních hrdinů neměl šanci se nějak vyjímečně projevit a také se ani neprojevil. Bohové umírají jako lidé.. Na tu slabotu to mělo i světlé stránky.. tak tři hvězdičky asi nadstandartně... ()

Mikel LetsGo

Pokud chcete bezmozkovou akční podívanou s historickým nádechem, tak jste na správné adrese. Pokud chcete ušlechtilí oduševnělí epos, tak se děte bodnout..kdo by se pak na takovej dokument koukal? Dnes už intelektuálové do kin nechodí a tenhle film postrádá vše co by takový člověk očekával..smysluplné dialogy, výborné herecké výkony, kvalitní příběh atd. Proto tak příjemně uběhne a pokud ho berete s rezervou tak ani moc nepoškodí mozek.. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)