Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

yaqwsx

Po prvních pár dílech mě Suits desně chytli. Nedokážu přesně popsat, čím to - ze seriálu přímo číší charisma ústřední dvojce, která seriál táhne kupředu. První série na to šla chytře - celá se odvíjela pěkně, pohodově s jasnými klaďasy a záporáky. Druhá série však na postavy vrhla nové světlo a seriál udělala poutavějším. Třetí série zatím pokračuje v podobném duchu. Opravdu jedno z nejpovedenějších děl za poslední dobu. ()

Solverino

Ubohý, pubertálně zastydlý humor pro náctileté na úrovni slabého amerického sitkomu :( Na to se opravdu koukat nedá. Přehlídka plastické chirurgie a oblečení jak pro pasáky a kurvy = americká seriálová produkce. Hnus. ()

boombang

Mužnější a sevřenější podoba smrtky Ally, ale podobně nezábavná, neprůhledná a spoléhající na to, že divák-laik zbaští cokoliv. Po čtyřech chodech už další nechci. ()

hepi_

Prvá séria, ako to už u seriálov býva, skvelá - zaujímavé charaktery, prostredie. Druhá séria slabšia ale dejovo kompaktnejšia. Tretia je nudná a prekombinovaná. To čo sa človeku páči v prvej chýba v tretej a naopak_45% ()

Vykuk

Subjektivně na 2*, není to můj šálek, ty lidi tam jsou něco.. jak bych rozhodně nechtěl žít a tak nějak mě ten jejich svět odpuzuje, ale je to celkem sranda, fajn vtípky, já to mám spíš nechtěně, jako kulisu přes mou drahou polovičku, ale není to špatné. ()

jayman

Po štyroch sériách a počiatočnom nadšení (z postáv) som vytriezvel a identifikoval opakujúci sa dejový pattern, opakujúce sa alfasamcovské hlášky, opakujúce sa výrazy (za všetky merger, subpoena a deposition) a nikam sa neposúvajúce postavy. Na druhej strane, prvé - povedzme 2 - série sú skvelé. ()

Sennhie

Jedním slovem úžasné. Ti, co se zamilovali do House a jeho trefných narážek a humoru si zde přijdou na své. Já jsem si rozhodně přišel. Místo jednoho génia dostanete rovnou dva a půl (hlavní dvojice a půl jsou všichni ti ostatní). Teď už jen netrpělivě očekávám až udělají něco podobného, ale ze světa Wall Street, což by byla moje srdcovka. Lékaři, právníci, pořád to není ono. Toho se možná dočkám až odeznějí všechny ty krize, které nás sužují v posledních letech. Nicméně seriál vřele doporučuji. ()

Roumen

Tohle mi prostě v momentálním seriálovém poli chybělo, nenásilný humor a skvělé obsazení dělají z tohoto titulu vycházející hvězdu seriálového podzimu. ()

Dextwer

Suits se trefil do mého vkusu. Prostředí velké a úspěšné právnické firmy. Vtipný seriál, který má spád s kvalitními a charismatickými právniky v hlavních postavách (Mika Rosse a Harveyho Spectora) . Oddechový seriál, který si můžete v klidu pustit po práci u večeře a další den půjdete povzbuzen do práce. S tím, že všechno je možný. Zajímavosti: * Muž, který byl obviněn ze sexuálního obtěžování, byl prezidentem společnosti Devlin McGregor. Stejné fiktivní jméno společnosti se objevilo už například ve fimu Uprchlík (1993) nebo několika jiných seriálech * Úvodní titulky v plné délce se objeví poprvé až ve druhé epizodě. Počet zhlédnutých sérií: ▐ 1.série ▐ 2.série▐ 3.série▐ 4.série▐ 5.série▐ 6.série (5.díl)▐ Hodnocení: 85% ()

Blazis34

Život na hodně vysoké úrovni v podáních dvou právníků, kteří si jsou podobní, ale zároveň velice odlišní. Seriál z právnického prostředí plného kravaťáků má něco do sebe ačkoliv mě si nezískal tak nějak, abych se těšil na další epizodu jako malej kluk, jako například u Prison Breaku, Spartacuse atd. Chybí mi tam hlavní děj, větší návaznost dílu na díl následující či větší drama. Jinak je film naplněm inteligentním humorem a spousty vtipných scének. Musím pochválit i dva hlavní protagonisty, kterým jsou role ušity na míru. 65% - tři hvězdy. Druhá série se nesla v neshodách jak uvnitř firmy, tak mimo ní. Určitě mi přišla zajímavější než ta první. Mikeovo tajemství zná už více lidí než on sám a uvidíme co nám nabídne třetí série. Jinak Harvey si stále drží svoji tvář od první do poslední minuty každé epizody a těším se, jak se vyřeší velký případ mezi jejich firmou a Hardmanen, který nám uťal konec druhé série. Té dávám 70%. Třetí série nabídla zajímavé vztahy uvnitř firmy, né úplné čisté případy a Mikeovo osobní problémy. V závěru se rozhodl Mike pro přesun do jiné firmy aby chránil sám sebe i vztah s Rachel. Třetí série byla zajímavá dávám ji 70% a jsem zvědavý na další postup a jaká bude pozice Mikea. Čtvrtá série obsahovala lepší i horší díly. Do popředí se dostal negativně i Lius a na konci série Mike požádal Rachel o ruku, což se mi líbilo. Případy okolo firmy i mimo ní se zúžovali a uvidíme, co nám přinese série pátá - té 4. dávám 65%. Pátá série mě po té čtvrté zase bavila více. Spory spíše uvnitř firmy, mezilidské vztahy Mikea s Rachel či Louise s Harveym byly zajímavé a nebraly si moc servítky a vše ostatní bylo na vysoké úrovni. Poslední díl byl nesmírně zajímavé, velkolepé ukončení a otázka, jak to bude s Mikem se nabízí ve všech pádech plus co bude Harvey dělat. Na to nám odpoví další díly, těším se. Za čtvrtou sérii dávám 80%. Pátá série se točila hlavně kolem Mikea, kterého se jeho vlastní přátelé snažili dostat z onoho obvinění. Nejhorší na tom je to, že je obvinění je spravedlivé, a tak Harvey a spol. se snaží ze všeho vymotat po svém a přelstít tak otravnou žalující. Skoro každý díl měl něco do sebe a vůbec bych neřekl, že se seriál zhoršuje. Za mě, jde nahoru. Pátá řada toho byla velkým důkazem a i konec mě překvapil. Myslel jsem, že se z toho Mike vyvleče, ale nepodařilo se, tak uvidíme, co se z toho vyvrbí v řadě šesté. Páté sérii dávám 80%. Šestá séria začala tím, že se Mike ocitl ve vězení. Líbily se mi nápady, jak ho dostat ven a jak se to nakonec podařilo. I léčka na vězně a ostatní záporáky. Skvělé, jak (nejen) Harvey a Mike najdou skulinku v případu, či jak nařknout druhou stranu. Rachel a Jessica se sblížili při úspěšném procesu o zproštění viny nevinného člověka, Luise málem našel svoji lásku a z Michaela se poprvé v seriálu stal právoplatný právník. Jsem rád, že se toho v této sérii hodně vyřešilo a do sedmé série půjdeme zvědavý, co se bude dít s firmou bez Jessicy dále. Další skvělá série za námi, této dávám 75%. Sedmá série byla také velice zajímavá, plná kontroverzních zápletek. V seriálu ukončil působení Mike s Rachel a všichni víme proč. Této sérii dávám 75%. Osmá série se motala kolem žaloby na firmu i Harveyho. Na scéně se objevil opět Hardman, hodně prostoru dostaly i další postavy (Samantha či přítel Donny). Vše skončila koncem Roberta. Osmičce dávám 70%. Devátá série se nesla ve vnitřním boji mezi firmou a Faye. Ačkoliv série postrádála větší tempo i hlubší zápletky, moc se mi líbil skvělý poslední díl, který nám Suits uzavřel. Devítce dávám 70%. Celkově se jednalo o velice chytrý seriál a jsem rád, že jsem s ním žil skoro 10 let. () (méně) (více)

gemkio_cz

Pilotní díl tohoto skvostné seriálu jsem si obstaral už před cca půl rokem, ale nějak upadl v zapomnění a teprve včera (20.7.2012) jsem si ho pustil s tím, že se kouknu na pilot a půjdu spát. Stalo se to, co se mi u seriálu už dlouho nestalo (naposledy u TBBT) seriál mě natolik zaujal a přišpendlil do křesla, že jsem se díval na jeden díl za druhým a skončil jsem v 5 ráno s porcí 8 dílů v řadě. Tento seriál zatím nemá chybu (po 1. sérii), je to dokonalé moderní dramedy z právnického prostředí. Seriál má své tempo, žádné zbytečné epizody, či hluchá míst (na rozdíl od jiných "moderních" seriálů) tu nejsou. Ústřední duo Mike a Harvy funguje dokonale. Nemůžu se dočkat až si pustím 2. řadu. Jediné čeho teď lituji je, že seriál ležel na mém HDD tak dlouho bez povšimnutí. (1. série 100%) EDIT: 2. řada má ještě větší tempo než ta 1. opravdu dramatické zápletky a podle mě tu není žádný slabší díl. Doufám že seriál si udrží úroveň a tempo jakým se zatím prezentuje. (2. série 100%-hodnoceno po letní části - 10 dílech) ()

Lastsurvivor

Ano tento seriál má skvělé lidi v hlavních rolích, příběhy nejsou nudné, a má přesně vyváženou porci nadhledu, ale to co ho dělá opravdu vyjímečným je to, že nemá žádné epizody jen proto aby byly a ve všech se jede naplno a hlavně úžasné obsazení vedlejších herců, je to totiž jeden z mála seriálů, kde bych nevyměnil ani jednu jedinou postavu, ať už je její role sebemenší. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku