Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

dundy666

Svěží a neotřelý nápad. Hlavní hrdina neskutečnej šprťák, kterej pobral všechnu moudrost světa se vám prostě dostane pod kůži. Škoda, že díly jsou časem už trochu jednotvárné a ztrácí to na počáteční pikantnosti, ani už mi nepřijde že využívá tolik těch jeho schopností jen prostě zná na všechno odpověď. Po prvních dvou dílech bych dal hodnocení 5*, ale třeba se to dalšími sériemi ještě zlepší. ()

marusenka

pohodový seriálek na víkend. Hlavní hrdinové jsou sympaťáci a i když seriál není postavený na hláškách, rozhodně jich tam není málo. Rick Hoffman skvěle plní svou úlohu ve hře a je slizký až na půdu. :) ()

Le artist nova

Prázdné řeči, prázdná gesta, vyumělkované postavy. Nerozumím tomu, jak se tento seriál mohl zapsat do podvědomí tolika divákům a na druhou stranu mě to vlastně ani nepřekvapuje. Já však pociťuji naprostou averzi nacházím-li strojené charaktery a k tomu příběh připomínající afektovou koláž: "Hošánek", s ohromným talentem, kterého jak těžké břemeno táhne ke dnu "nejlepší přítel". Tento náš "hošánek" kvůli nemocné babičce, musí vzít kšeft s drogami, a tak náhodou se při útěku dostane na pohovor kde jak hrubým sítem propadávají nejlepší z nejlepších. Vida "hošánek" dostává vskutku prestižní postavení a jako správný génius řeší ohromné svízele. Ovšem něco tomu chybí, je to vtip a pořádná dávka cynismu, která je opravdu hitem posledních let... Tak a hotovo, máme seriál, který zaručeně vydělá... jak snadné. ()

Mara12

Chytrá dialogová smršť z právnického prostředí. PRVNÍ SÉRIE - Na plný počet to sice ještě není, ale finále první řady je fantastické a Harvey má neuvěřitelný osobní kouzlo, takže časem kdo ví. DRUHÁ SÉRIE - Geniální první díl, úžasné dějové zvraty a pěkně hutná atmosféra. Po sedmé epizodě 100% hodnocení. ()

jafuska

Seriál, který je svým způsobem tak trochu neobvyklý, než jsme zvyklý, ano z právnického prostředí, bylo už hodně natočeno , ale tento seriál je hodně zajímavý, a samotné případy také jsou na jedničku, ono je vážně těžké být právníkem, a čelit různými stresovými situacemi, které se nám přidají do cesty a navíc dva sympatáci, a proto hodnotím takto vysoko, tento seriál si to rozhodně zaslouží ()

tension182

Pre mňa seriálový TOP a nemám absolútne jedinú vec, ktorú by som Suits vytkol. Tento seriál mi dáva presne to, čo potrebujem - dávku zábavy, dávku napätia, zvratov, skvelý scenár (hlavne diálogy), skvelé postavy - a to nie len hlavná dvojica hrdinov - ale úplne všetci z Pearson & Hardmann. Čakal som s komentárom na druhú sériu a tá mi vyráža dych, nastavila latku sakramentsky vysoko. Ostáva už len dúfať, že tento seriál si udrží úroveň. ()

marek29

Naprostá nutnost pro všechny právníky, ale zároveň taky milovníky New Yorku, workoholiků majících čas po práci akorát tak na vztahy a zkrátka všechny fanoušky milostnejch zvratů v jinak neromantickým originálním seriálu :) Nemůžu si Suits vynachválit a 3. sérii hltám jedním dechem.. Kočky jako Meghan Markle a Vanessa Ray (v tomto pořadí :D ) jsou samozřejmě ozdobou celého díla, ale baby určitě letí i na kravatou vždy ověnčené hlavní mužské hrdiny kterým to mimo jiné sekne vždy a všude a zkrátka hned bych s kterýmkoliv z nich měnil a to okamžitě..! ;) ()

Kutkey

Výborné, šel jsem do toho bez velkého očekávání a byl jsem moc příjemně překvapen, dialogy vynikající a styl humoru mi přesně sedí, taky se mi líbí, že v každé epizodě je hodně zvratů. ()

dfast

Tento seriál je perfektný! Gabrielovi táto rola sedí ako riť na šerbel. Kaďý diel je strhujúci a človek sa pri ňom zapotí ba do konca zabúda aj dýchať. Osobne na ňom vidím iba dve negatíva..to prvé je, že mi Gina Torres vôbec nesedí na rolu šéfky tejto právncikej firmy a druhé najpodstatnejšie negatívum viďím v tom, ŽE SOM NENÁSYTNÝ A CHCEM VIAC VIAC A EŠTE RAZ VIAC DIELOV!!!! ()

vinc_vega

Vtipný, svieži, inteligentný seriál so sympatickými hlavnými postavami. Spolu s The Newsroom najlepší seriál v poslednom období. Dodatok: nerád to robím, ale tretia séria stratila tempo, vtip a vedľajšie línie sú, oproti predchádzajúcim dvom sériám, o triedu horšie - nezaujímavé. Znižujem na štyri! ()

drtickaa

What the heck?! Čím to je, že: 1. mám v poslednej dobe šťastie na také dobré seriály? 2. Gabriel Macht už 15 rokov nestarne? 3. aj niektoré nudné právne prípady vedia baviť? Well, obleky očividne robia svoje ;) 90% ()

N3O

Po první sezóně nemůžu jinak. Jeden z mála seriálů, kde mi nevadí převážně "povídací" styl. Tím důvodem je všemi mastmi mazaný Harvey Specter podávající si padouchy velmi elegantním způsobem. ()

pulpfilm

V první sérii je seriál zaměřen spíše na jednotlivé právní pře, ve druhém převažuje vývoj postav a jejich vztahů. Většině lidí, které znám se víc líbí první série, mě ta druhá. S každým dalším dílem se ze Suits stává drama skoro antických rozměrů, tvůrci prohlubují charaktery (třeba pomocí flashbacků), zintenzivňují napětí a přidávají nečekané zvraty. Studuju právo a vím, že k realitě má Suits asi stejně daleko jako Ally McBealová.A víte co? Je mi to fuk. Suits je hlavně drama o vztazích se zajímavými postavami, vtipem a napětím. Můj momentálně nejoblíbenější seriál. ()

Mr.Atsor

Kravaťáci jsou přímo žně pro fanoušky filmů s právní tematikou. Nedočkáte se sice moc zákonů, paragrafů, vyhlášek a všeho možného, přesto se ale dostanete do sféry geniálních právníků, kteří zachraňují největší ryby na světě. Díly jsou propleteny humornými scénkami a vše je postaveno na absurdním základu, kdy se velmi chytrý člověk bez jakékoliv školy dostane až na pozici jednoho z nejlepších právníků. Těším se na další série a dávám 5*. ()

Jihočech

Velmi vydařený seriál, o kterém jsem se dozvěděl náhodou, ale jsem rád, že jsem se na něj začal dívat. Jediný zápor je, že je tak krátký :-) ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku