Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

mata77

Áno, seriál je o kapitalistických korporáciách a dejovo mierne povedané, stereotypný. Ale postava Harveyho Spectora mi tak veľmi pripomína MD. Housea! Proste ma okúzlil svojou glamour fasádou a inteligentným humorom, takže nedokážem prestať sledovať jeden diel za druhým. Keby bol seriál okorenený s trošku vačšieho napatia, bolo by to snáď dokonalé. Preto musím podradiť a z hodnotenia trochu ubrať. Prvá séria 90%. ()

Charlinka

Tento seriál má šmrnc a styl. Nevím jak jinak to podat. Obyčejně mě seriály z právnického prostředí moc nebaví, ale tento mě dostal. Dokonce jsem si původně myslela, že je od HBO. Well done USA Network. Doporučuji se ale dívat na seriál v originále, protože v češtině ztrácí svou sassiness (nenapadá mě k tomuto slovu žádný správný český ekvivalent). ()

Thovt

viděl jsem jenom jeden díl a víc asi vidět nechci, přesto se nebojím hodnotit - hromada seriálů získává body právě tím, že je hodnotěj jenom lidi, který u nich byly ochotný strávit mnoho hodin jejich sledováním. takže: pokud by pilot měl bejt lákadlem, tak tady to moc nevyšlo. postavy schématický s předvídatelným vývojem, děj svojí právničinou znudí rychlostí blesku. možná jsou další díly lepší, nehodlám ale věnovat svůj čas tomu, abych to zjišťoval ()

S3MIR

Kym som si nepustil pilotnu cast, tak som vzhladom na to,ze pravnicke prostredie velmi nemusim, velke ocakavania nemal. Uz v nej si ma ale cela seria ziskala a s dalsimi epizodami moj dobry pocit len rastol. Sledovat, ako sa buduce vzajomna dovera a vnimanie ustrednej dvojice ma neskutocne bavilo. Navyse se tu ukazuje, ze aj vo vysoko oblekovom prostredi moze byt velmi efektny hlaskovy a narazkovy humor.A ked je navyse tak dobre prepleteny s presvedcivymi hercami a silovymi scenami, kde kazdu chvilu niekto inteligentne vybabre s tym druhym, tak tu zrazu mame velice slusny serial. ()

darth_swan

Mezi tou spoustou seriálů, které se na nás v poslední době ze všech stran valí, je Suits rozhodně nejvíc osvěžující. S jistotou se tak (i kvůli osobní vazbě na právnické prostředí) dostal na druhé místo mých nejoblíbenějších seriálů. Byť je to seriál o právnících, své diváky si musí najít i mezi neprávníky. Oba dva hlavní hrdinové se nejen hodně dobře oblékají, ale hlavně dobře hlásí a celkově to jejich spojení funguje na jedničku. A ženské herečky? Takhle nějak si představuju právnický dress code :-) Jako advokátovi byl mým vzorem vždycky Kevin Lomax (Ďáblův advokát), ale Harvey Specter si mě prostě získal... Seriál má za sebou dvě série, dnes začala třetí. Obě dvě doposud odvysílané série jsou každá v něčem jiná, takže se seriál nepřejídá, naopak je vidět, že tvůrci si dávají záležet, aby série neupadala, ale naopak přinášela pořád něco nového. // Nejoblíbenější postava: Donna (hned po Harveym). // Co mě zaujalo: Harveyho šatník. ()

mArtinko5MB

Hoci je téme seriálu úplne mimo môj odbor, nenormálne ma chytil jedinečným spracovaním, výberom postáv a ich charaktermi. Gabriel Macht je nie celkom známy herec, popravde som ho doposiaľ ani nepoznal. Rola mu však perfektne sedí a vplýva na mňa neuveriteľnou sebadôverou. Každá postava má istým spôsobom silnú charizmu a je radosť sledovať jednotlivé interakcie medzi nimi. O tom svedčí aj fakt, že som druhú sériu pozrel za jeden deň (Od rána do večera). // Čo dodať k tretej sérii? Skvelý seriál aj naďalej, neuveriteľne pútavý a skvele zahraný. Neviem sa dočkať ďalšej série. // Tak je to konečne tu, 4. séria začala :D // Po spončení poslednej časti aktuálnej série(4.) sánka dole O_o. Toto je jeden z mála seriálov, ktoré sú schopné zvyšovať kvalitu, či už rozvoja postáv alebo dejovej zápletky. Za mňa plný počet v poslednej sérii. 1. séria: 90%, 2. séria: 90%, 3. séria: 95%, 4. séria: 100%. 5. seria: 90% ()

simon111

Po dvou sériích a začátku třetí, musím konstatovat, že se jedná o stále se opakující mýdlovou operu. Nuda, nuda, nuda, pěkný oblek, nuda... S právem to nemá nic společného. Takový Dallas bez rodiny a v moderních kulisách. ()

Reiner

Zajímavý počin, který zaujme. Nevystudovaný právník, podvodník ve službách zákona? Zvláštní nápad. A není vůbec špatný! Sice některé části jsou spíše o moci, než o jejich práci. Ale rozhodně to stojí za to vidět a sledovat :)) ()

lulu37

Absolútna pecka so sexi Gabrielom Machtom. Kravaťáci neuväzujú, ale posúvajú hranice právnických seriálov. ()

lobo87

I. Séria: Výborný seriál z právnického prostredia. Po boome lekárskych seriálov či kriminálok je to príjemná zmena. Obsadenie skvelé, ústredným duom počnúc, krásnou Rachel končiac. Jednotlivé epizódy majú svoje tempo, gradáciu i momenty prekvapenia. Osobne mi tento koncept pripomína Dr. Housea (žena-šéfka, arogantný a geniálny hlavný hrdina atď...), ale to mi vôbec nevadí. Teším sa na ďalšie série... 80% II. Séria: Seriál podľa mňa trošku stratil na atraktívnosti, ktorú prinášali nové prípady a zamotáva sa v sieti intríg, fúzií a vzťahov. Napriek tomu nadštandard... 75% III. Séria: Tretia séria je prakticky rovnaká ako druhá. Ubúda právnickych prípadov, pribúda intríg a problémov v medziľudských vzťahoch... 75% ()

gotham

Super, super, super !!! Mám za sebou první sérii a jsem nadšen, narozdíl od jiného právnického seriálu Franklin a Bash tohle má grády, není to trapné a zejména hlavní 2 protagonisté jsou naprosto úchvatní. Ženy si zamilují Harveyho, muži Rachel nebo Donnu, všichni se smějí Louisovi a všichni fandí Mikovi. Skvělé postavy, skvělí herci, prostě velká zábava. Jen ta šéfová mi přijde taková nezajímavá. 90% ()

vodkasesemte

pochybuju, že si to udrží tempo jako pilotní díl, ale kdykoli se naskytne možnost, vypínám Modern Warfare a přesouvám se do polohy ležícího střelce! ()

prazakj

Stále nejlepší seriál, který jsem kdy sledoval. Líbí se mi dějové zvraty, herecké výkony a způsob natáčení, kde důležitými prvky jsou skvělé kostýmy od nejznámějších návrhářů, styl hlavních herců (díky kterým by v České republice polovina mladých kluků nemusela vypadat jak vyhulenci s čepicí, jezdící na skateboardech a povalující se s pivem nebo levným vínem v parku a ta druhá půlka mladých slečen by konečně mohla vypadat jako opravdové dámy) a spojené s napětím, kdy se někdo ozve, že zná tajemství hlavního hrdiny. Vše zasazeno do právnického prostředí a dějová linka skrývání tajemství a otevírání tajemství jiných je středobodem právnického světa. Chytrý mozek Mika a ego Harveyho navíc dělá skvělé kombo, které je dostatečně silné proti protivníkům. Samozřejmě i ti můžou být někdy překvapeni silou protivníkům u soudu. Poslední částí je zajímavé, že podle financí na těchto postech se někdy člověk musí vzdát všeho ostatního. Většinou času na sebe a rodinu, případně na vztahy. Člověk pracuje od rána do večera a musí vždy být připraven. Jde o to, bojovat a ukázat, že jsem chytřejší než druhá strana. ()

Marci1993

Je to skvělý seriál, který přesvědčí k sledování hned prvním dílem. Jediné špatné na takhle dobrým seriálu je, že někdy skončí.. Ale to fakt předbíhám, teda doufám.. ()

vejfukCZ

Můžu dá šest hvězd??! Prosíím! Můžu??!! Pokud bych mohl ukázat mimozemšťanům nějaký druh umění, byli by to Kravaťáci. Bože to skvělej seroš.. ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku