Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

Lucindajet

Současná závislost. Ani nevím proč to tak žeru, ale žeru a mám chuť chodit v kostýmku a bydlet na manhattnu (kdo by nechtěl, že). A s druhou sérii žeru nejen ty dva ale i Louise. Je to vlastně taková hodná veverka, ňuf. Taky se tu objevuje sestra Howardovi máti a Colombova švagrová, Louisova sekretářka Norma, tu mám ráda. ()

Ledkodlaq

Je zde několik frází, které zazní v každém dílu. Nejčastější 'I don't care what I said' a 'you shit the bed'. Nikoho tedy nezajímá, co sami řekli, serou si do postele, nikdo nedrží dané slovo, všichni se paktují, kují pikle, podvádí, každým dílem a celým seriálem se nese hlavní téma, porovnávání ptáků a eg. Všichni jsou magoři, jen Louis se chová nejblíž normalitě, a to je magor az na půdu. Rachel mě irituje od druhé série, škoda, že vypadla až v osmé, mohlo to bez ní být lepší. Možná je tohle prostě Amerika a tenhle způsob chování a jednání je běžný, no pro průměrného rezervovaného Čecha je to banda emotivních trosek. ()

Rendiss

Skvělí herci, skvělej diskrétní humor. Čekání na druhou serii mě nebude bavit a to už vůbec ne po tom, jak skončila ta první! Super 90% ()

jasiska

Veľmi kvalitná záležitosť. Inteligentné zápletky aj dialógy, zaujímavé viacrozmerné postavy, parádne obsadenie a štýlová hudba. Neni o čom:-) ()

tokyno

Po shlédnutí pilotu jednoznačně plný počet hvězdiček. Uvidíme, jestli stejný názor budu mít i poté, co sjedu celou první sérii. EDIT 21.1.2013 : Po shlédnutí první série stále plný počet hvězdiček. ()

MadChick

První série ohromí příjemným humorem a sympatickou sestavou. Druhá série k tomu přidá konzistentní děj a s tím související napětí.... prostě a jednoduše paráda. 1.Serie 75% 2.Serie 90% :) ()

J*A*M*A*L

Pro studenty práv a právníky asi nejlepší seriál.Pro jiné lidi dost slušný seriál který pobaví i dostane do člověka pár informací a i mnoho dalších věcí.Takže trošku poučné i zábavné a dobré.85% ()

Sasanka20

Po první sérii bych pět hvězdiček rozhodně nedal. Seriál se totiž až moc dlouho zahřívá a do správné provozní teploty se dostává až na začátku té druhé. Musím ale říct, že teď (po skončení druhé série) nasadili tvůrci laťku ohromně vysoko a já jsem opravdu dost zvědavý, s čím na nás vyrukují v nadcházejících epizodách. ()

vander19

Kravaťákov som si po prvej sérií pomyslelne uviedol do svojho TOP15 seriálové rebríčka. Po druhej serií sa stávam jeho verným fanúšikom. Gabriel Macht ma dostal svojou bystrosťou a vynaliezavosťou a Patrick J. Adams zase svojou inteligenciou a úprimnosťou. Musím sa priznať, že do doby tohto seriálu som Machta moc neregistroval. Teraz si ho začínam viac všímať v jeho predošlých dielach a to len vďaka Suits. Dokonca som týmto seriálom nakazil aj ľudí v práci a väčne otravujú - kedy budú ďalšie časti???? ()

Hadriel

O seriálu jsem v podstatě vůbec neslyšel a neviděl nic. Až jednou jsem na něj natrefil na Prima Cool kde jsem stihl asi třetinu dílu a řekl jsem si, že to by to nemuselo být špatný. První série zhlédnutá jedním dechem během prodloužené soboty ukázala, že je to návyková zábava. Zvlášť když už od mala (kdy všichni chtěli být popeláři, fotbalisti a kosmonauti) chtěl jsem a stále chci být právníkem (a proto studuji úplně něco jiného, abych se jím nikdy nestal..). Spojení levnějších kanadských interiérů s pár Newyorskými exteriéry a arial záběry je slepené výborně, takže to vlastně ani není poznat. Kamera mi sedí. Klasicky arial New Yorku a záběry z ulic, to je moje. Herecká sebranka je fajn a uvěřitelná. Skvělý soundtrack, který téměř v každém díle překvapí naprostou peckou. Třetí série zkouknutá, fajne. Těším se na čtvrtou, už 12.6. jaj. Před ní si zopáknu celé tři série, ať to mám čerstvé. + Nejoblíbenější postavy, nejvíc Harvey, pak dál v závěsu Donna, Mike a srdcař Luis. + New York. + Právnické prostředí které nenudí. + Vidět své celoživotní sny plynout před očima. + Harvey a jeho styl. ()

Petullka.66

Parádní seriál, u kterého jsem si přišla jako závislák. První série byla fajne, ale teprve potom jsem si díly vychutnávala opravdu naplno. Maratón 42 dílů za 8 dní (S02E01-S04E10), to snad mluví samo za sebe. :D Za mě plný počet, i když je jasné, že nějaké díly jsou slabší. Úvodní znělku jsem si tak zamilovala, že ten song mám v oblíbených, damn. "See the money wanna stay, for your meal, get another piece of pie, for your wife..." PS: You just got LITT UP! ()

Sakalm

Stačí, když si přečtete komentář od uživatele Fr .... Ten to popsal nejlíp jak mohl. Za mě dávám 90%, právnika bych sice dělat nemohl, ale o to jinak se to sleduje, je to famózní. ()

Oňďo

l 1. séria » 90% l l 2. séria » 100% l l 3. séria » 100% l l 4. séria » 90% l l 5. séria » 100% l l 6. séria » 90% l l 7. séria » 75% l ()

Mikino00

Jedná se o jedinečnou kombinaci právnických situací, vtipnosti a vztahů mezi postavami, ta ale neobstojí bez sympatických silných postav, kterými se zde nešetří, ať už ústřední dvojice Mike a Harvey nebo božská Donna a samozřejmě krásná Rachel. Nahláškovaný děj s kritickými situacemi, to je důvod proč každý pátek ráno vstávám a hned zapínám nový díl, abych viděl co nového se děje v Pearson and Hardman. Druhá série totiž pokračuje ve vysokém tempu. Doplňuji komentář po konci čtvrté řady a také snižuji hodnocení. Bohužel seriál se svými neustále recyklovanými případy táhnoucími se napříč sériemi stal v tomto ohledu nezajímavým. Jediné co stále drží mou pozornost i kvalitu jsou postavy, koncem čtvrté série i konečně posuny ve jejich vzájemných vztazích. Je ale trochu smutné, že seriál vlastně táhnou (ať už hláškami, vtipem, výrazností) jen Louis a Donna. Je to v háji pátá řada dokola omílá staré případy a vlastně už tam ani o právo nejde, řeší se jen vztahy a situace z toho vzniklé, seriál už prostě nemá co nabídnout. Navíc letní finále propáslo šanci seriál se ctí zakončit a vrhlo se směrem, který mě nezajímá. Nevysílat tohle v okurkové letní sezóně, tak dávám o seriálu ruce pryč. Končím pátá řada je tragická. Nadhodí se závažný případ recyklovaný z dřívějška a postupně ovlivňuje všechny postavy. Přitom se nic nestane. Mohutně jsem přetáčel, protože vynechat dva díly znamenalo o nic nepřijít. Kouzlo je dávno pryč a závěr s Mikem bohužel patetický a přihlouplý. ()

geimz

Sľubný rozjazd so sympatickými postavami, ktorý bohužiaľ tak trochu zazdí prevažná neatraktivita právnych prípadov pre diváka, ktoré sa síce ku koncu série zlepšujú, začiatok a predovšetkým stred však má, čo sa kvality týka, kolísajúcu tendenciu a seriál tak naplno vyhráva len v osobnostnej rovine a vo vypointovaných dialógoch. 1. séria : 80 % Zlepšenie vo všetkých ohľadoch, cez nové prípady, osobnostnú rovinu, či konečne hlavnú dejovú linku, ktorá sa tiahne celou sériou spolu s množstvom vyhrotených situácií, kvalitnými dramatickými momentami a hláškami. Suits je na veľmi dobrej ceste. 2. séria : 90% ()

ADIO45

Vítejte ve světě, kde platí právo duševně silnějšího a výřečnějšího. Ve světě schůzek a jednání, správních rad a smluv. ()

spageta

Dějové zvraty, neotřelý humor, božské prostředí Manhattanu... a ti chlapi v oblecích.... vrrr! Nemám k tomu co dodat, prostě to má šmrnc:-) ()

chessbeer

Nejlepší seriál za posledních zhruba tisíc let. Po dvou velkolepých sériích přežívám pouze díky nezměrné konzumaci alkoholu a vědomí, že každou vteřinou jsem zase blíže k sérii další. Právnické prostředí plné machinací a intrik by samo o sobě nemuselo vytvořit takovéto veledílo, ale skvělé hlavní postavy (a nejen ty hlavní)a neuvěřitelně zajímavý a plnozvratový příběh dodávají seriálu kouzlo a udrží diváka u obrazovek až do konce – celé série. Geniální Mike, borec všech borců Harvey, vševědoucí Donna, neuvěřitelná k***a (kočka pro nechápavé) Rachel, zákeřný Louis, nesympatická černá vedoucí firmy Jessica (malý sci-fi prvek se dá odpustit) a jiní – to vše tvoří jedinečný celek. 10* ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku