Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Série(9) / Epizody(134)

Kulhoso

Skvělý seriál!! Pro mě určitě nejlepší seriál z právního prostředí vůbec. Dokonalé postavy Harvey Spector a Louis Litt. A ještě nesmím zapomenout na skvělý soundtrack. A ty obleky! ()

rcorp

Zábavný seriál z právnického prostředí s těmi nejlínějšími scenáristy na světě. Zvlášť druhá série seká šablonovité zápletky jednu za druhou až to bolí, protože postavy se sice nechovají ani trochu konzistentně, ale je radost na ně koukat. A ty neustálé filmové citace? Vážně, vážně? Fanboyismus a nerdovství ve své nejhorší podobě. Taková škoda. ()

JK-Stinger

Hodně slušná návykovka. Pozvolný rozjezd první série se přiostřuje do solidní přestřelky v sérii druhé. Hltám každý díl, protože tohle duo sympatických právníků má svoje esa v rukávu neustále. Příjemné herecké obsazení rozhodně slibuje ještě dlouhou budoucnost. ()

Stanley619

Tenhle seriál neni zrovna můj šálek čaje. Ne proto, že bych byl nějakej trouba a nevěděl o co tam jde, nebo tak. Jenom mi seriál nepřijde dostatečně zajímavý. 54% ()

Dejvi21

Ano, ano, ano! Tohle je seriál, který jsem hledal. Po skončení Breaking Bad jsem zjistil, že všechny seriály, které jsem měl rozkoukané, skončily (House, Dexter...). Začal jsem hledat nový a stále nechápu, jak mi mohli Kravaťáci tak dlouho unikat z hledáčku. Postavy se mi zalíbily okamžitě, snobské prostředí a chování na mě také působilo lákavě, zápletka mě zaujala a tak jsem po pilotu pokračoval. Asi do 4. dílu jsem si seriál pustil jen když byla chuť (4 díly za 2 měsíce). A pak to přišlo, náhle jsem cítil nutkavou potřebu si po skončení jednoho dílu pustit další, a pak další atd. Seriál se mi dostal tak dokonale pod kůži, že jsem bažil po dalším dílu třeba jen kvůli jedné postavě či zvědavosti, jak se bude příběh vyvíjet dál. Zkrátka závislost na první (spíše tedy na druhý) pohled. Po pár epizodách už nebylo cesty zpět a já dokonce začal litovat, že jsem se seriálem začal tak brzy a vytrpím si zřejmě ještě mnoho nekonečných čekání na další díl. Je to vtipnější než kdejaký sitcom, je to dramatičtější než kdejaké drama, každý díl je o něčem jiném. Dokáže diváka natolik citově zainteresovat, až člověk místy přímo křičí na obrazovku radostí či vztekem. Mike je sympaťák, Harvey je jemnější House mezi právníky a Luis je záporák asi jako Severus Snape, slizký, ale člověk mu fandí, protože tuší, že má dobré srdce a ledacos mu proto odpustí. A Rachel si každý snadno zamiluje... 1. série 100% 2. série 100% 3. série 85% ()

Thomm

Za první season dám ruku do ohně, za druhou season bych byl ochotnej dát ruku třeba jen do vody a za třetí season bych si oběma rukama nejradši zakryl oči, protože co se stalo s tímhle seriálem je hrůza. Kdo chce doprdele sledovat, jak si Mike zařizuje bydlení s Rachel a proměnu Harveyho ve člověka s citama? Já teda ne. ()

Flopik

Prvá séria niečo neskutočné.Ako budúci študent práv tento seriál naprosto žeriem.Hlavná dvojka je neskutočne sympatická a každý diel je skvelý.Nieje to len seriál o právnikoch to určite nie.Na 100% doporučujem.Koniec prvej sérii wow , na druhú sa neskutočne teším a som strašne zvedavý.Bože no a začiatok druhej sérii, to snáď nieje možné niečo tak parádne som dlho nevidel.A skoro by som zabudol snáď nikde sa mi nestalo že by som si seriál po prvom diely tak zamiloval a dal ho hneď medzi moju TOP10.U mňa jednoznačne 5* a 100%..2 séria parádna , poviem pravdu asi 1 diel mi nesadol ale inak skvelé , stále ma to neskutočne baví a koniec bol o trochu slabší než v 1 sérii ale super.Tak niekym zatracovaná 3 séria u mňa bola asi TOP.Každý diel som si užil bola to jazda a finále tým myslím 2 posledné diely niečo neskutočné.Teším sa na ďalšiu sériu . 4 séria je fantastická a neviem ako je to možné ale stále to je lepšie a lepšie.Druhá polka 4 séria poviem len jedno toto sa musí páčiť každému . 5 série prvé 4 diely zatiaľ slabé a vôbec ako zmenili osobnosť Harveymu ....Tak máme tu letné finále a ja poviem len toľko , na tento seriál musí byť fanúšik neskutočne nedočkavý . Séria skončila ,a nech si vraví kto chce čo chce, tento seriál na kvalite nič nestráca.Pri poslednom dieli som mal husiu kožu a neskutočne som si ho užil.Som strašne zvedavý na ďalšiu sériu a poviem len jedno tento seriál Milujem.Nie že by som chcel seriál ukončiť to ani náhodou ale midseason finale 6 série by som bez problémov bral ako koniec.Akurát by som pár vecí doladil.Čo sa týka pokračovania rozbeh bol naozaj slabší ale potom sa Suits vrátili v plnej sile a dokázali ma rozsekať na plno. Finále úžasné pre mňa sa nič nemení a na next season sa teším neskutočne.Tak 7 série citeľne slabšia, miestami dochádzal dych ale ako celok ma stále bavila a mala silné časti. Rozlúčenie s Mikom a Rachel celkom odfláknuté a posledná časť mala byť rozhodne inak. Nehnevajte sa ale polka sa venovala Jessica a pilotu pre Pearson (vieme že zbytočne). Na srdci ma zahrialo aspoň objatie Mika s Harvym ale tá svadba a rozlúčka teda veľmi slabé. 8 séria bez Mika si udržala nadštandard aj keď citeľne chýbal. Mali sme tu silnejšie časti ale pár mi nesadlo a v niektorých sa riešili úplne zbytočné romantické veci. Finále však veľmi podarené, tak poďme na poslednú. Suits si vo svojej poslednej sérii udržal latku top seriálu, dokázal dojať a hlavne, dokázal zakončiť celý tento výnimočný príbeh o podvodníkovi, ktorého prijal najlepší právnik na svete. Suits Ďakujeme, teším sa chvíľu keď si to celé zopakujem. ()

Paul_cz

Už jsem to vykonstruovaný dementní melodrama jak z jihoamerickejch telenovel v prvním díle páté sezóny nedokázal vystát. Když se Louis začal asi po dvacáté rozčiloval z dementních důvodů na Donnu, vypnul jsem to, smazal jsem to, vykašlal jsem se na to. 3* za ty první dvě sezóny co byly supr. Dropped po čtyřech sezónách. ()

Hepy13

Asi nenajdete jinej serial kterej by nabízel krásnější náhledy na Newyorský panoráma než v Kravaťácích. Taky nevim jestli má nějaký seriál tolik různých melodií zhruba v každé páté scéně. Někdo píše že ho seriál chytl už od začátku, mě teda určtě ne. Jo ty právnické vtípky a narážky v kanclech jsou cool, ale zase né až tak návykové. Po první sérii která neni až tak dobrá jsem váhal jestli pokračovat dál, ale dle zdejších komentářů jsou další série daleko lepší. A sám vim že u pár seriálů které sleduju je tomu podobně, a kvalita s přibývajícími řadami stoupá. Druhá série lepší než jednička, ale pořád to není ono ale budu koukat dál. Čtvrtá série je uplně někde jinde než ty předtim - Celá naprosto vynikající! Neuškodilo by do jednotlivých dílů zařadit víc vztahů a osobního života všech postav, protože tý pravničiny je někdy až moc. Taky je škoda že se v seriálu víc neobjevuje Mikův bratr, který tam je jen v počátečních dílech. Kravaťáci by se taky dali nazvat jako vysoká hra s arogantními figurkami v oblecích. Ale jinak to v právnických kruzích asi nejde. Všichni jsou krásní, chytří a bohatí...teda až na tu vopici Jessicu, ta je všechno, jen né krásná. Navíc tam dělá uplný hovno, akorát se prochází po chodbách každej den v jinym drahym modelu. Nejlepší je když si Harvey s Mikem (řešící miliónový kauzy), dávaj za pár babek kafe a bejgl u stánku s hotdogy. To mě vždycky dostane :-) P.S - Znáte někdo podobnou ženskou jako je Donna??? Dejte mi na ni čislo! Potřebuju sekretářku :). ()

TheSpearCZ

Tak po týhle sérce, se chci stát okamžitě právníkem. Po strašlivé době se v nějakém seriálu nenašla jedna, respektive dvě TOP hlavní postavy, které si nejde nezamilovat. Obě linky, jak Mikeův život "předtím", tak Harveyho "vysoké případy" jsou brutálně záživné a musím přiznat, že Harvey je asi moje nejoblíbenější postava ze všech, co se charakteristiky týče. Každá epizoda je výborná, rozhodně nenudí a je to celé takové fancy. Za zmínku stojí i výborná Meghan Markle s Vannesou Ray. Rozjezd to je teda stylovej a cejtím z toho jedno velký guilty pleasure. 1. série - 100% Druhá série se zaobírá válkou mezi firmou a Danielem Hardmanem a opět to stálo za to. Viděly jsme pár nových tváří (Abigail Spencer nejlepší věc na celé druhé sérii paradoxně). Jinak první polovina série uchvátila (stejně jako celá první), jenže v té druhé zase trochu upadalo tempo a konec vyloženě nic moc. Jo a ty anglány si mohli odpustit. 2. série - 95% Tak třetí série je opět stejně kvalitní jako dvě předchozí, ale je to více méně pořád o tom stejném a chtělo by to nějaké oživení v podobě lepších příběhů. Jinak ale není co vytknout. 3. série - 95% ()

VictorMartel

„When you work with tigers, once in a while, they're gonna take a swipe at you. I like working with tigers. Of course when they get out of hand, you put them down.“ (S03E03) Tak to je svatá pravda každé dobré spolupráce. ()

H4N1CK4

Chlapi v obleku jsou prostě sexy a já tyhle dva právníky fakt žeru. A Luis Litt je tak dokonale slizkej, až ho musíte zbožňovat! :) ()

warrenur

Je to hodne svizne, vtipne a i celkom inteligentne. Velmi som si oblubil postavy Harvey-ho, Mony a tiez Luis-a. To su figurky jedinecne a maju svoj vtip, charakter a ich konanie je vzdy lahko citatelne. Nejde mi nedat do protivky so serialom Damages - Patty Hewes, ktory sice bol z podobneho pravnickeho prostredia, avsak mal vazny pohlad na vec a postradal samozrejme taketo sarkasticke a naivne stvarnenie fungovania pravnickeho sveta. Z prvej serie najslabsie paradoxne hodnotim poslednu, zavercnu cast, kedy sa mi i vztahove podanie uz nezdalo ani iskrive, ani logicke. Akoby ku koncu dochadzal dych. Kazdopadne ma serialik zaujal natolko, ze siahnem isto po druhej serii, dufajuc, ze prekona tu prvu. ()

ElManiacus

Něco jako tohle jsem hledal a nemohl najít . Díky Bohu našel a dokonce to předčilo má neskromná očekávání, lehkost seriálu je cítit v každé minutě, sledovat právnické drama kde nechybí ironie, chytrý humor a nadsázka je radost, k tomu je to zabaleno do prvotřídního na míru šitého obleku, jak říkám radost - 88%. ()

El-Barto

Čirá chemie mezi všemi postavami celého seriálu v té nejlepší podobě. Výborně se střídá drama, které je pořád o krok napřed, s odlehlečeným hláškováním. První série je vysoký nadprůměr, druhé série je nebezpečeně návyková. Třetí série mě oproti prvním dvěma zdaleka tolik nebavila a pokaždý, když jsem slyšel nějakou variaci na frázi "go behind my back" začínaly se mi protáčet oči. I přesto ale slušný nadprůměr a pokračování si nenechám ujít, protože "Mike´s gonna get litt up". ()

simon84

Baví. V rámci "právnických" seriálů jeden z těch nejlepších. Těším se na leden a třetí sérii. a přesně jak píše Iesumir: Pánové, kdo z nás by nechtěl být Harvey Specter... ()

barteca

Je to svižně napsané, zahrané i zfilmované, až je někdy líto, že to není celovečerák. Zatím každá epizoda má nápadů a zápletek na rozdávání. Bezvadné jsou hlášky z jiných filmů. You are Trekkie ! ()

Flagg

A to jsem si myslel, že největší frajer v obleku je jednou pro vždy Barney Stinson... Klady? Skvělé dialogy, a výborně napsané a zahrané postavy. Zápory? Na další sérii si budeme muset počkat až do léta. Takže snad jen dodám, že Harvey je borec, Rachel s Donnou jsou kočky, a Louisovi bych asi taky s radostí nachcal do kanceláře...no i když....:) ()

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku