Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

Nail

Bohužel jsem to neviděl ve 3D, pár záběrů mohlo být určitě perfektní. Jinak mě tento počin svou předvídatelností a nelogičností postav přiváděl k šílenství. Pro mě děs, není nad klasiku ze 74. ()

Plechpetr

No to byla ale blbost! Předchozí jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat, ale tohle bylo fakt o ničem. 2* za Alexandry kozy. ()

Patriot.X

Bratránek Leatherface.. To snad byla parodie. Ale ne, píšou tady horor, takže dávám za dvě. Na horor to bylo takový moc veselý a barevný. Pobavil mě únik pomocí ruského kola. Chytit se kabinky a doufat že mě nedoveze znovu do bodu A, kde čeká dement s motorovkou, to by mě fakt nenapadlo. ()

helraiser odpad!

Tak tohle ne!!!!!!! Kurva co to jako mělo bejt, totální znásilnění, znesvěcení originálu, jak jen mohlo něco takového vůbec vzniknout. Nic nefunguje, příběh total magoria a o naprosto dementním chování postav ani nemluvím. No prostě totál humus toho největšího zrna. Nejhorší díl série bezpochyby,díl který nikdy neměl spatřit světlo světla. Podotýkám, že remake z roku 2003 se mi líbil. ()

Dymatize

Tohle nemá s Texaským masakrem vůbec nic společného. O inteligenci postav škoda mluvit. Leatherface jenom chrochtá a heká, má směšnou masku a jde vidět že ho hraje nějakej starej a slabej dědula. A hororovou atmosféru to taky nemá ani náhodou, chvilkama jsem musel nudou přetáčet. Chudák Thomas Hewitt se musí obracet v hrobě.. ()

Jepator

Zajímavý nápad, navázat na původní snímek z roku 74 a byl by to i slušný horor, nebýt toho absurdního konce, kdy se hlavní postava Heather rozhodne spřátelit s vrahem, který jí vyvraždil všechny kamarády, včetně přítele u kterého se Heather nezdálo divné, že ve scéně v dodávce byl svlečený do půl těla a její blonďatá kamarádka měla na sobě jeho košili. ()

Franc1s odpad!

Omlouvám se,ale tohle byla extrémní sra*ka! Žačátek tuctovej, rozjezd jako by trval hodinu a pak nakonec nic.. Tolik nelogičností až je to zbytečné vypisovat, debilita obětí nezna hranic, vypadalo to jako by dělali vše proto aby mohli skončit pod motorovkou. A pak nakonec řezač s motorovkou je ovečka,kterou všichni zlobinkají.. Jak tohle sakra může někdo natočit a ještě se frajeřit, že je to ve 3D?!!(to asi kvůli té letíci motorovce skrz obrazovku..lol) Za tohle prachy v kině ani náhodou!! Asi bych pak radši skočil z mostu.. ODPAD!!! Radši koukněte na starší texasky. ()

zberatel

Kde bolo tam bolo, bola raz jedna dedicka ktora okrem rodinnych genov, ziskala aj posledneho pokrvneho pribuzneho bratranceka LEATHERFACEa. Ale az potom ako jej kamaratov naporcoval na drobno a zistila pravdu o svojej rodinnej linii.. Vizual atd fajn, logika ? No rodina je predsa rodina, aj ked je tak trosku PSYCHO.. alebo nie ? ;-) ()

nwx

Hlavní obludka méně hrozivá, než v předchozích dílech. Konec filmu hodně pokažený. Škoda škoda škoda. ()

Likan7

Naprosto zbytečný jako celá série. Nechápu ten hype okolo téhle mytologie. Originál, ten úplně původní film, byl špatnej, všechny ostatní díly byly příšerný a ty z nového tisíciletí ucházející vyvražďovačky s několika pěknými mladými lidmi. A tenhle díl není jiný. Casting na holky se povedl, to zase jo. Jak Alexandra Daddario, tak Tania Raymonde jsou neskutečně sexy holky a režisér to moc dobře věděl. Jen je škoda, že z celého filmu si budete pamatovat tehdy ještě úplně neznámýho Scotta Eastwooda, a pak tyhle dvě holky v jejich těsným tričku, respektive bez trička někde ve stáji. Tím to hasne, můžete to vypnout. Gore tu sice je, ale nemá nic navíc. Dneska už ani zdaleka nestačí mít hektolitry umělé krve, spoustu střev a rozpatlat to po podlaze. Bohužel pokud se na filmu nepodílí Wan, jsou to většinou horory naprosto k ničemu. A tohohle nevyjímaje. ()

TomStrom

Vizuál pěknej, ale ten příběh... to je prostě moc pitomý i na totální béčko. Rozhodně nejslabší článek v celé motorovkové sérii, netřeba si nic nalhávat. ()

Hellknight12

Dnes pozreté po rokoch. Za mňa druhá najslabšia časť série. Film má 92 min. Popravde čakal som viac... Herci sa síce snažia ako vedia ale scenár stojí za prd. Celý film je postavený na dvoch veciach. Prvá je A. Daddario, ktorá sa síce snažia ale má tak plochy scenár, že nemá skoro čo hrať. Jej scenár sa trochu zmení ku koncu filmu len aby sa nepovedalo, že hraje v dvoch polohách. Prvá je, že uteká a druhá kecá a ešte k tomu nemá nejaké zaujímavé dialógy. Druhá vec je tá, že sa spoliehali na 3D. Čo je aspoň za mňa najväčšia chyba. Pretože z filmu mám pocit, že sa úplne vysrali na scenár. V roku 2009 vyšiel Avatar a ten je postavený síce na 3D ale nie je to hlavná vec čo tento film vytiahlo. ( Aj keď ja osobne ho nemám rád. Myslím Avatar. ) Fakt je to, že bohužiaľ čo sa týka hororov je ich hneď niekoľko čo sa spolieha na 3D a zabúda sa na scenár. Na tento príklad je asi najlepšie uviesť film Night of the Living Dead 3D 2006, ďalej Silent Hill 3D a vedel by som pokračovať. Celkové hodnotenie za mňa je 55%. Tých 5% navyše oproti pôvodnému filmu je za A. Daddario naz ktorú sa dá pozerať. ()

dannyd14

No a máme to tu. Videl som síce camrip, ale kvalita obrazu bola celkom slušná. Do filmu som veľké nádeje nevkladal, nakoľko ma odradilo hodnotenie na imdb. Od filmu dostanete, to čo by ste dostať mali a to: napätie, teror, akcia, gore efekty a podobne. Tento camp movie sa mi celkom páčil, ale strašne mi bil do očí ten charakter hlavného záporáka Leatherface. Režisér zrejme vlastnosti vraha ako: chladnokrvný a bezcitný nechal na druhom konci sveta. Ďalej tu škrípe slabo využitý potenciál u hlavných hrdinoch, respektíve nehrdinoch t.j. rýchly spád. No a čo koniec filmu? niekoho prekvapí po dobrej stránke a iného zase sklame, nebudem prezrádzať. Z môjho hľadiska to zhrniem tak, že kľudne mohli pritlačiť producenti viac na pílku vraha a dopadlo by to tak lepšie. Avšak, teším sa na ďalšie pokračovanie. ()

john.h

Jak jsem se celkem bavil u předchozího Texas Chainsaw Počátku, tak tady ten faktor zábavy dost váznul. Párkrát se to sice solidně vyhnulo žánrovým klišé a dokázalo mě to v jednom nebo dvou momentech překvapit, ale to nestačilo. A ani poloodhalený kozy hlavní hrdinky a stereotypní kamarádka-kurvička ve spodním prádle tomu bod nepřidá. Ohromná stupidita se super lacinými digitálními efekty. Tak by se to dalo shrnout do jedné věty. Gore efekty mi připomněly Final Destination 2, kde ale vypadaly o chlup líp (a to je o deset let starší film) a hlavně jich bylo mnohem mnohem víc. ()

departed odpad!

Tuhle píčovinu že natočil ten samej, co natočil Takers? Tak to klesnul teda dost pod čaru. Alespoň že tam byla ta šukézní Daddario, jinak bych to ani nedokoukal, protože to už od začátku smrdělo céčkem. Na ní se dalo aspoň koukat (hlavně pak hopsající boobies). A ty trapný lekačky, pff. ()