poster

V zajetí démonů 2

 • USA

  The Conjuring 2

 • USA

  The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  V zajatí démonov 2

 • Velká Británie

  The Conjuring 2

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA, 2016, 134 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Visáč
  ***

  O triedu horšie ako jednotka. Kým sa Warrenovci aktívne pustia do riešenia prípadu, uplynie hodina (!) reálneho času a pak nasleduje už iba prepálený jump-scare-fest. The Clash milujem, ale ukotvenie deja do metropole UK peckou London Calling považujem za otrepané klišé a na krucifix ako ultimátnu zbraň proti silám zla som vyslovene alergický. Čo ma ale naštvalo najviac: medzi dobovými zábermi z britskej TV ani sekunda z šou Bennyho Hilla. Neodpustitelné!(9.6.2016)

 • Cervenak
  ****

  Wan už trochu mäkne, ale stále je to v tejto chvíli najlepší hororový režisér, ktorý vám aj chrchlaním nebohého penzistu spoľahlivo naplní trenky blatom.(25.9.2016)

 • MikeCool
  *****

  Horor roku 2016! Bezpochyby to nejlepší, co se za rok 2016 ve světě duchařského hororu natočilo! Nevím, proč někteří rádoby kritici a uživatelé ČSFD brečí nad ohranými hororovými klišé duchařských hororů. Když mě to sakra baví a sledování filmu si užívám plnými doušky, tak mi může být úplně ukradený, že něco podobného se obejvovalo v jiných duchařinách! Ba naopak, druzí Wanovi Démoni mi upřímně přišli daleko více originálnější, než první díl. Mělo to šťávu a grády od samotného začátku, až po závěr, což se v dnešní době u hororu moc nevídá. Za mě tedy velká spokojenost a poměrně velké překvápko. PS: Madison Wolfe by si zasloužila nějaké ocenění! Její výkon byl vskutku okouzlující! :-) ___ (Cinestar, Hradec Králové)(11.6.2016)

 • S.Quentin QUALE
  *****

  Než abych kňučel, že je to zas to samý, což nepopírám, ale ani nic jinýho jsem nečekal, sem radši plesknu pětku, protože hororovej fanoušek, kterej by v suchu letošního roku pil jak suchý hrudy, vyleze i po klišoidním Wanově odleženým elixírku z kina nalemtanej jak Zeman z arménskýho sklepa s kořalkama. A když tady můžou být v červeným trapný komiksáky na jedno brdo pětkrát do roka, může tady být červenej Wan na jedno brdo jednou za tři roky. Doporučuju (a repete si dám pak pěkně sám doma)!(9.6.2016)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Wanův Conjuring 2 byl jasným černým koňem letošního roku a byť mi příjde o chlup slabší než první díl, první místo letos nejspíš stejně urve. Wanův rukopis je znát v každém ohledu. Vynikající hrátky s kamerou, působivé interiéry, když má přijít lekačka nepříjde a naopak( Wan je prostě v tomhle výborný) a pochválit musím i samotné záporné postavy( Jeptiška a Crooked man byli tak úžasní, že chci vidět s němi sólovku raz dva) Jeptiška je dokonce už i potvrzená. První hodinu diváka dusí docela agresivním tempem, kde téměř každých 5 minut je divák v napětí netušící, co příjde dále,ale po příchodu Warrenových je docela dlouhá pauza, kde jsem se chvílemi nudil, za což také strhávám plný počet. Finále byť kratší, tak slušné. Vymítání ve sklepě v jedničce však bylo intenzivnější. Co se týká lekaček, tak na mne zapůsobily pouze dvě, ale to je dáno spíše počtem zhlédnutých hororů a odolností vůči leknutí. Nic lepšího v žánru Duchařina není a nebude a to je potřeba si uvědomit. Story 7/10, Atmosféra 9/10, Gore 0/10, Vizuál 8/10, Akce 6/10, Napětí 8/10,Humor 3/10. Zábavnost 8/10, Lekačky 7/10. 85%(26.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace