Talentovaný mladý řidič (Ansel Elgort), který zajišťuje zločincům únik z místa činu, je ve své práci tím nejlepším z oboru i díky hudbě, kterou si během ní pouští. Když se Baby setká s dívkou svých snů (Lily James), vnímá to jako příležitost opustit život zločince a začít znovu. Poté, co je ale mafiánským bossem (Kevin Spacey) přinucen zúčastnit se další akce, která je předem odsouzena k neúspěchu, ocitá se v ohrožení jeho život, láska i svoboda. (Falcon)

Idenatoys

Velice slibný začátek, akce, napětí romantika a celkem dobrý nápad... Nicméně po půl hodině jde kvalita dolů a film se vlastně motá v kruhu... Pro nudný večer je to přijatelná podívaná. (Za ne 3*) ()

Mejkby

Taková příjemná akční oddechovka. Příběh je sice slátanina všeho co tu už kdy bylo, ale to vůbec nevadí. Bejby si "frčí" ve svym hudebnim vesmíru, nic moc neřeší... a podobně si "frčí" celej film (a to doslova, většina akcí je přesně do rytmu). A potěšil i vtipnej boss Kevin Spacey. ()

JendaBenda

Příjemné, lehce stravitelné a sladké. A akční k tomu! Já se bavil. Ten nápad s hudbou pro každou příležitost mě zaujal. Vlastně soundtrack podle hrdiny, kterého sleduji. Akční akorát, honičky parádní a slaďárna žáky trochu. 65% a možná něco k tomu. ()

MKreclik

Jeden z nejtrapnějších začátků, co jsem kdy viděl. Potenciál to mělo slušnej, škoda, že to Wright trochu posral. ()

RoyBatty444

Hudba, autá a sympaťák ktorý prešliapol. Pozerá sa na to v určitých častiach ˝brm brm˝ dobre ale niečo tomu chýba aby ma to vtiahlo. ()

Pignon

To má švih, koule a šarm. Akce podle nové módy, velmi osvěžující, i když samizřejmě pohádka, ale od toho je film! ()

Tess92

Ansela Elgorta nemusím od doby, co mi z něj bylo na zvracení v Hvězdy nám nepřály. Jednu hvězdu tomu dávám jenom proto, že jsem do dokoukala/byla donucena dokoukat do konce, protože přítel se jakž takž bavil. Trapný mix muzikálu s krimi nemá žádnou substanci a stále si hraje na to, jak je chudák Baby vlastně dobrý člověk a oběť okolností, což je u Američanů sice velmi oblíbené, ale já to fakt nežeru. Někdo, kdo krade auta, není žádný chudák, co na svůj osud neměl vliv. Je to trapárna plná klišé a debilních rozhodnutí. Ale možná jsem divná. Možná je úplně normální, že když uvidím někoho, s kým jsem byla dvakrát na rande, někoho zastřelit, tak je mým instinktem mu pomoct a ještě víc se zamilovat, ale já to fakt neberu. Tím spíš, že budu čekat na odsouzeného vraha pět let, abych s ním mohla strávit zbytek svého života. Plus tedy absurdní závěr přesunutý na nejvyšší akční otáčky a nesmyslná asistence Kevina Spaceyho alias bosse někomu, kdo mu zničil kariéru. Prostě naprostý blábol a místním 74 % opravdu nerozumím. ()

jenspifa

Teda, tenhle film mě úplně odboural. Dějové zvraty, akce a umění hlavního hrdiny tento snímek vyzdvihují, tempo filmu je vysokooktanové a proto tento film prozatím převyšuje všechny letošní akčňáky. Prozatím 75% ()

Mark1983

Dle mého dojmu je tento snímek líznutý i komediálním žánrem, ale jinak celkem se jedná o koukatelný průměr, k němuž se za čas dle chuti vrátím. Ten začátek v autě s tím tancováním u volantu mě nijak neohromil, abych se přiznal, což si myslím, že tohle tady ani být nemuselo. Co se týče akčních scén, tak to bylo dobré. ()

jerdnok

Úžasná kombinace klipu, akce a nějakého toho příběhu. Neskutečně našlapaný soundrack. Vynikající automobilové honičky. Pro mě je to jednoznačně film roku! ()

Capri2016

Tento film som musela vidiet lebo ma zaujala uputavka. Vyborny hlavny predstavitel Ansel Elgort (zrodila sa hviezda)! Dobry svizny scenar - vynikajuca prva polovica a solidna druha polovica filmu. Proste vyborny akcny sucasny film. Davam 80% (keby vyborne tempo a zapletka bola cely film tak ako na zaciatku, hodnotenie by bolo aj vyssie). A naviac soundtrack - hudba ktoru pocuval Baby Driver - proste to ma velmi bavilo! ()

JackKadlo

Pro mě velké zklamání. První polovina filmu celkem ušla, ale pak se z toho stala béčková srajda bez příběhu, s naprosto pitomými postavami a tunou logických chyb. Opravdu jsem čekal nějaké geniální finále, něco opravdu chytrého a šokujícího, ale výsledkem bylo jen těžké zklamání z nudy, hlouposti, přemrštěné stopáže, atd. Jako muzikální experiment celkem good, jako film to u mě bohužel neobstálo. ()

Jarda68

Poslední film Kevina Spaceyho je zklamáním...Rádoby efektní,akční jízda,která se chvíli snaží být Drive,jindy Bonnie a Clyde a v přestřelkách vykrádá Tarantina..Herecky nezajímavé,postavy ploché..Jen Lily James zaslouží pochvalu za slušné ztvárnění Debory a Jamie Foxx za hodně cool smrt:-)..Celkově průměr a s odřenýma ušima 60% ()

gurmanfilmu

Strhující přeturbovaná testosteronem nadupáná akčňárna, jehož téměř nekončící akce vás doslova zavrtá do sedačky stylem, který vám nažene mráz po zádech a úsměv do tváře. A když si myslíte, že už je konec, tak akce ne a ne přestat a závěrem naprosto emočně rozendávající finále jaxviňa. Bohužel jenom kvůli, že tenhle film nějací kritici a uživatelé CSFD srovnali s filmem Drive s Ryanem Goslingem(což je luxusní atmosférická pecka) jsem nejprve nechtěl Babyho zkouknout. Kvůli takový blbosti!!!! Nikdy jsem se jakožto filmový gurmán více nezmýlil. Je mi to moc líto. ()

bodo1

No retard, a pičovina na entú. Som to ani nedopozeral a to sa niekedy prekúsavam aj mesiac jedným filmom. Toto sa nedalo pozerať. Kokotko so slúchadlami, pilot F1 lupič a down. ()

Edgar Wright chystá další thriller

Edgar Wright chystá další thriller

20.06.2020

Režisér Edgar Wright se ve své novince Last Night in Soho poprvé vydá mimo žánry komedie, snímek, jenž dorazí v příštím roce, pak nebude jeho posledním vážnějším. Režisér se totiž upsal k chystané… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

Kdo si zahraje Dungeons & Dragons?

29.06.2016

Warcraft sice v Americe propadl, naštěstí to ale neznamená konec filmových fantasy. Hlavně studio Warner Bros., které se k žánru vrátí letošními Fantastickými zvířaty, je naopak hodlá tlačit co… (více)

Depp půjde pro mléko... a potká mimozemšťany

Depp půjde pro mléko... a potká mimozemšťany

24.10.2015

Když se u jednoho projektu sejdou Neil Gaiman, Edgar Wright a Johnny Depp, je celkem jisté, že půjde o hravou podívanou pro celou rodinu. A právě do téhle škatulky se chce vecpat adaptace dětské… (více)