Režie:
Vít OlmerKamera:
Ota KopřivaHudba:
Jiří StivínHrají:
Luboš Veselý, Veronika Jeníková, Barbora Straková, Jana Švandová, Milada Ježková, Karel Brožek, Valentina Thielová, František Švihlík, Václav Knop (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Antony je posedlý představou spokojeného rodinného života, ovšem o jeho malou dcerku se musejí starat rodiče jeho ženy, která zemřela při autonehodě. Naneštěstí Marta, se kterou se Antony poněkud zbrkle oženil, si svou budoucnost představuje zásadně jinak, než on. (oficiální text distributora)
Hrají
Luboš Veselý
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Hořící keř (2013) (TV film)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (divadelní záznam)
Veronika Jeníková
Československo
Nejlepší filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Barbora Straková
Nejlepší filmy:
Antonyho šance (1986)
Druhý dech (1988) (seriál)
Jana Švandová
Československo
Nejlepší filmy:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Brakýři (1983) (TV film)
Vracenky (1990)
Milada Ježková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vesničko má středisková (1985)
Vrchní, prchni! (1980)
Kulový blesk (1978)
Karel Brožek
Československo
Nejlepší filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Hadí jed (1981)
Co je vám, doktore? (1984)
Valentina Thielová
Československo
Nejlepší filmy:
Tichá bolest (1990)
Boxer a smrť (1962)
Sněženky a machři (1982)
František Švihlík
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Smutek sluší Elektře (1991) (divadelní záznam)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Člověk proti zkáze (1989)
Václav Knop
Československo
Nejlepší filmy:
Postřižiny (1980)
Zbojník (2023)
Lokis (1986) (TV film)
Jana Altmannová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Vrchní, prchni! (1980)
Kolja (1996)
Jan Hraběta
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (divadelní záznam)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (divadelní záznam)
Akt (1997) (divadelní záznam)
Ladislav Gerendáš
Československo
Nejlepší filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Tři veteráni (1983)
Královský život otroka (1992) (TV film)
Viktor Nejedlý ml.
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Obecná škola (1991)
Šíleně smutná princezna (1968)
Proč? (1987)
Ivona Krajčovičová
Československo
Nejlepší filmy:
Húkanie sovy (1988) (TV film)
Deti (1985) (TV film)
Co je vám, doktore? (1984)
František Řehák
Československo
Nejlepší filmy:
Na samotě u lesa (1976)
Vynález zkázy (1958)
Slavnosti sněženek (1983)
Franta Kocourek
Československo
Nejlepší filmy:
Commedia del arte (1980) (divadelní záznam)
Kára plná bolesti (1985)
Balada pro banditu (1978)
Jiří Bartoška
Československo
Nejlepší filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (divadelní záznam)
Hřbitov pro cizince (1991) (TV film)
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Boca Abrhámová
Československo
Nejlepší filmy:
Nejistá sezóna (1987)
Antonyho šance (1986)
Dneska přišel nový kluk (1981)
Zdeněk David
Československo
Nejlepší filmy:
Periferie (1996) (TV film)
Báječná léta pod psa (1997)
Bídníci (1998)
Petr Gotlieb
Nejlepší filmy:
Báječní muži s klikou (1978)
Antonyho šance (1986)