Bylo nás pět (TV seriál)

Karel Poláček (kniha)

Ondřej Vogeltanz

Martin Šec

Petr Hapka

Adam Novák, Jaroslav Pauer, Jan Müller, Štěpán Benyovszký, Jan Brynych, Sandra Nováková, Dagmar Veškrnová-Havlová, Oldřich Navrátil, Jakub Hladík, Jiří Strach, Barbora Srncová, Gabriela Wilhelmová, Valentina Thielová, Lenka Termerová, Ljuba Krbová, Naďa Konvalinková, Jiřina Jirásková, Jana Kimlová, Marie Durnová, Nela Boudová, Jana Altmannová, Pavel Zedníček, Oldřich Vízner, Bohumil Vávra, Václav Vydra nejml., Ondřej Vetchý, Michal Suchánek, Karel Smyczek, Josef Šebek, Raoul Schránil, Václav Postránecký, Jiří Pecha, Petr Nárožný, Jiří Datel Novotný, Miroslav Moravec, Jiří Langmajer, Otto Lackovič, Rostislav Kuba, Lubomír Kostelka, Vladimír Javorský, Ladislav Gerendáš, Petr Brukner, Michal Pospíšil, Stanislav Zindulka, Jan Hraběta, Jan Bonaventura, Jiří Kodeš, Jiří Němeček, Josef Žluťák Hrubý, Bořík Procházka, Bořivoj Penc, Josef Kubíček, Otto Rošetzký, Zdeněk Vronský, Antonín Bubeník, Petr Hanus, Roman Hemala, Ludmila Zábršová-Molínová, Peter Kršák, Kateřina Daňková, Alexander Hemala, Jaroslav Satoranský, Lukáš Rumlena, Michal Kozelka, Vojtěch Oulický, Jiří Nový

Jeden z nejlepsich ceskych serialu vubec - krasne klukovske pribehy, vyborne ztvarnene mladymi talenty. Vzdy se na nej rad znovu podivam.(7.9.2003)

Ano ano, Rychnov nad Kněžnou, má srdeční záležitost, žil jsem tam celých devět let.(29.8.2008)

Na tom se vyrůstal. Klasika, které nemám moc co vytknout, ikdyž bych si ji dneska těžko znova pustil.(26.6.2003)

• WANDRWALL

Knihu je radost číst, tedy až na poslední třetinu. Sonda do světa i sociálního své doby. Seriál knihu zprznil, zcela postrádá poetičnost a rytmus knihy. Herci jen odříkávají texty, scény studí, celkové vyznění uspává, ba mě až odpuzuje. Takže jen za výkon K.Poláčka - 2. Seriál - odpad.(18.8.2010)

Arest na chmury, vakace pro duši a díry kulébru smyslem pro humor. Pan Fajst do reklamy na masné produkty, starý Bajza na vlasový kondicionér a Zilvar nechť je Marlboro Man z chudobince!(22.9.2008)