Bylo nás pět (TV seriál)

Karel Poláček (kniha)

Ondřej Vogeltanz

Martin Šec

Petr Hapka

Adam Novák, Jaroslav Pauer, Jan Müller, Štěpán Benyovszký, Jan Brynych, Sandra Nováková, Dagmar Veškrnová-Havlová, Oldřich Navrátil, Jakub Hladík, Jiří Strach, Barbora Srncová, Gabriela Wilhelmová, Valentina Thielová, Lenka Termerová, Ljuba Krbová, Naďa Konvalinková, Jiřina Jirásková, Jana Kimlová, Marie Durnová, Nela Boudová, Jana Altmannová, Pavel Zedníček, Oldřich Vízner, Bohumil Vávra, Václav Vydra nejml., Ondřej Vetchý, Michal Suchánek, Karel Smyczek, Josef Šebek, Raoul Schránil, Václav Postránecký, Jiří Pecha, Petr Nárožný, Jiří Datel Novotný, Miroslav Moravec, Jiří Langmajer, Otto Lackovič, Rostislav Kuba, Lubomír Kostelka, Vladimír Javorský, Ladislav Gerendáš, Petr Brukner, Michal Pospíšil, Stanislav Zindulka, Jan Hraběta, Jan Bonaventura, Jiří Kodeš, Jiří Němeček, Josef Žluťák Hrubý, Bořík Procházka, Bořivoj Penc, Josef Kubíček, Otto Rošetzký, Zdeněk Vronský, Antonín Bubeník, Petr Hanus, Roman Hemala, Ludmila Zábršová-Molínová, Peter Kršák, Kateřina Daňková, Alexander Hemala, Jaroslav Satoranský, Lukáš Rumlena, Michal Kozelka, Vojtěch Oulický, Jiří Nový

Jeden z nejkrásnější seriálů české televize.(14.4.2004)

Hele to je na mě moc:D No jako je to dobrý, nuda tam není, ale vážně jsem málem umřel smíchy z těch chlapeckých hádek:D.....Ty nádivo jeden, ty jsi..ne ty, ty, ty ty:D:D:D hotovo..... A když bude dolejzat, tak mu řeknu ať nedolejzá....:D bože já asi chcípnu smíchy.. Mě kolikrát udivuje, že nějaká hovadina je opravdu velkým hitem:D ale já to nikomu neberu. Také se mi to docela líbilo. Vzpomněl jsem si na svoje dětské léta:-) Takže dávám za 4 hvězdy.(26.8.2012)

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 80% (4*) |(20.7.2013)

Odhlédnu-li od toho, že nejlepší Bylo nás pět jsou ti načtení Františkem Filipovským pro rozhlas, docela povedená adaptace.(12.10.2013)

Arest na chmury, vakace pro duši a díry kulébru smyslem pro humor. Pan Fajst do reklamy na masné produkty, starý Bajza na vlasový kondicionér a Zilvar nechť je Marlboro Man z chudobince!(22.9.2008)