poster

Cirkus Humberto (TV seriál)

Drama / Rodinný / Historický

Československo, 1988, 12x50 min

Předloha:

Eduard Bass (kniha)

Scénář:

Oldřich Lipský

Kamera:

Andrej Barla

Hudba:

Karel Svoboda

Hrají:

Jaromír Hanzlík, Petr Haničinec, Kathy Kriegel, Josef Kemr, Martin Růžek, Jiřina Bohdalová, Radoslav Brzobohatý, Claudine Coster, Josef Dvořák, Jiří Bartoška, Petr Nárožný, Iva Janžurová, Katja Rupé, Werner Possardt, Václav Postránecký, Oldřich Vízner, Kateřina Macháčková, Lubomír Lipský st., Josef Somr, Jiří Lábus, Radovan Lukavský, Josef Laufer, Jiří Holý, Vladimír Krška, Pavel Mang, Martina Hudečková, Pavel Vondruška, Jana Janatová-Havlátová, Karolína Kubalová, Adolf Filip, František Němec, Jana Paulová, Wolfgang Bathke, Hana Brejchová, Jana Hlaváčová, Josef Abrhám, Patrick Préjean, Libuše Šafránková, Dagmar Veškrnová-Havlová, Jaroslava Adamová, Svatopluk Beneš, Vlastimil Drbal, Hana Gregorová, Miloslav Homola, Václav Kotva, Taťjana Medvecká, Josef Větrovec, Jana Šulcová, Stanislav Fišer, Jiří Lír, Viktor Preiss, Martin Stropnický, Robert Vrchota, Petr Skarke, Igor Smržík, Rudolf Vodrážka, Antonín Jedlička, Rudolf Hrušínský ml., Marek Pavlovský, Tereza Vokurková, Josef Kubíček, Oldřich Velen, Jana Boušková, Vladimír Pospíšil, Hugo Kaminský, Hanuš Bor, Karel Chromík, Otakar Brousek st., František Hanus, Klára Lidová, Barbora Kohoutková, Kurt Conradi, Dietrich Adam
(další profese)
 • Tosim
  *****

  Opravdu důstojné a epické převedení jednoho z nejzajímavějších českých klasických románů na filmový materiál.(2.4.2003)

 • Wolodja
  *****

  Tak jsem si dneska v TV nahodou prepl na tento serial a vzpomnel si, jak jsem ve svych asi deseti letech koukal a hltal kazdou jeho minutu. A soucasne si uvedomil, jak kvalitni serial, ktery se s nasi soucasnou TV produkci neda vubec srovnavat, jsme byli schopni vyprodukovat. Skoda, ze to ted nejde :((17.10.2004)

 • Aky
  *****

  Myslím si, že Eduard Bass by musel být spokojen. Tahkle nějak asi cítil, myslel a uměl vyprávět. Romantika, krásné příběhy, sentimentu tak akorát.(17.10.2005)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V osmém díle v maringotce Helena Berwitz (Kathy Kriegel) podává Václavu Karasovi (Jaromír Hanzlík) dvě šambriéry. Ten s oběmi odchází z maringotky, ale ve stájích drží jen jednu a předává jí panu Wollschlagerovi. V manéži však pan Wollschlager drží šambriéry dvě. (VMa)

 • - Pavlu Mangovi, představiteli Vaška, začaly během natáčení vypadávat mléčné zuby, které byly nahrazeny umělými. (Fenk)

 • - Když se při natáčení splašili koně, lekl se i slon a utekl do polí. U obce Řitka běhal po strništi a byl odchycen, až když si zapíchl do nohy ostrou slámu. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace