Bláznivá střela

• Česko Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení (více)

Praštění tvůrci snímku Připoutejte se, prosím! se znovu sešli! Leslie Nielsen jako policista s tvrdými rysy a měkkým mozkem Frank Drebin div nezakopne o plán atentátu na královnu Elizabeth. Do šílených akcí se zapojí také Priscilla Presley, O.J. Simpson, vycpaný bobr, dva baseballové týmy a nesourodá směsice dalších postav, a tak se "smíchometry" hroutí. (Magic Box)

Brucey

Aj keď to miestami tiahlo ku 4*, tých 5* mu proste musím dať, keďže tak úžasná spleť gagov a hlášok sa nevidí každý deň. ()

dsaiko

Rok 2020 a takhle prehistorická vykopávka mne pobavila jak už dlouho nic. Ano, je to hloupé, prvoplánovité, hodnocení něco mezi odpadem a pěti hvězdami, ale má to něco, co to povyšuje na umění grotesky. ()

Salus

V těchto dobách ještě slovo "Bláznivá komedie" nebylo považováno za sprosté. Leslie Nielsen ve skvělé formě. ()

casyy

Po Žhavých výstřelech nejspíš nejlepší parodie, co jsem kdy viděl. Nekonečný příval mistrovských gagů mě donutil strávit drtivou většinu filmu v záchvatech smíchu. ()

blekekeke

Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se v době vzniku při sledování filmu ustavičně nesmál. A to je u komedie velké plus :o) ()

Mapl

Jedna z nejlepších parodií, jaká kdy spatřila světlo světa. Výborný Leslie Nielsen a absurdní zápletky a skeče - tohle nemá chybu, doporučuji! 91 % ()

B3njamin

Nejstřeštěnější komedie co kdy byla natočena. L. Nielsen a jeho přiblbej výraz který za každé situlace rozesměje. ()

Thomak

Dobrá parodie, ne ale můj šálek, vyrostl jsem z toho.. Některé vtipy sou super, některé vyloženě trapné. Celkem proč ne, docela mě to bavilo. ()

kishi_SO

klasika parodii. Uzasny Leslie ako porucik Drebin, usmevne gagy a neuveritelne trapne situacie a krasna Priscilla, ktora ma nadherneho bobrika. ()

Chris_Mike

Tohle je prostě klasika, klasická parodie, která je narozdíl od dnešních parodií (vyjma Scary Movie a Superhero) . Za ty dnešní, opravdu špatné bych označil Děsnej biják, protože takhle nevtipnou komedii jsem hodně dlouho neviděl. Co bych ještě dodal. Excelující Leslie Nielsen, ale to je myslím naprosto zbytečné, neboť v tom mají snad všichni jasno. ()

Mathyen

mezi bláznivými parodiemi je tato nejlepší, skvělý Nielsen a neuvěřitelné gagy, které nikdy neztratí na síle ! ()

Flamik

"Hele, to je Enrico Pallazzo!, Ani hnout Drebne - má pistoli! - vidím :D" Hrozně moc vtipných momentů, ti s velkým smyslem pro humor se musejí řezat smíchy celou dobu, na mě tam toho je až moc, stejně je to jeden z těch na kterej se můžu podívat kdykoliv. ()

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

18.04.2024

Jak to tak vypadá, opravdu letí naším směrem. Nová Bláznivá střela, v níž by legendární postavu detektiva Franka Drebina, jehož efektivitě se rovná pouze jeho neschopnost, měl ztvárnit… (více)

Zemřel O. J. Simpson

Zemřel O. J. Simpson

11.04.2024

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)