Lindy (Kate Beckinsale) má problém s ovládaním hnevu, čo sa prejavuje vražednými sklonmi. Aby dokázalo ovládať svoje emócie, nosí vestu plnú elektród, ktorou si dáva do tela elektrické šoky akonáhle dostane chuť vraždiť. Keď je však zavraždený muž, do ktorého je zamilovaná, rozhodne sa vydať sa na cestu pomsty. Zatiaľ čo sa Lindy snaží vypátrať skutočného vraha, policajti prenasledujú práve ju, pretože sa v tomto prípade stáva hlavnou podozrivou. (Arsenal83)

sun.eagle

Pro Kate Beckinsale mám slabost od dob války upírů a lykanů, ale ani ona nemohla zachránit tenhle film, který je špatný ve všech ohledech a mnohdy jen nevěřícně zíráte co se to na obrazovce děje. Děsná pitomost. ()

pistabaci odpad!

Krista boha chcel som si napraviť chuť po Ave a dostanem toto? To komu zajebalo v makovici? Beckinsale je síce pekná ale to je asi všetko, zvrat predvídateľný, využitie elektrovesty skoro žiadne. Všetko natáčané pred greenscrenom (keď to porovnám s Avou kde to jak beží v parku fakt vyzeralo, že beží v parku, a asi aj bežala) akčné scény sú tu dve, stoja za konský kokot a hrdinak je braná odzadu takže, očividne si debužírovala a šecko za ňu odmakala kaskadérka.  A scéna kde sváca po detektívke batoľatá aby zdrhla, to už je fakt niečo za čo by sa nehanbil ani asylum. P.S. pokiaľ ste sa tešili na "Filcha" tak veľa sa tu neohreje. ()