Lindy (Kate Beckinsale) má problém s ovládaním hnevu, čo sa prejavuje vražednými sklonmi. Aby dokázalo ovládať svoje emócie, nosí vestu plnú elektród, ktorou si dáva do tela elektrické šoky akonáhle dostane chuť vraždiť. Keď je však zavraždený muž, do ktorého je zamilovaná, rozhodne sa vydať sa na cestu pomsty. Zatiaľ čo sa Lindy snaží vypátrať skutočného vraha, policajti prenasledujú práve ju, pretože sa v tomto prípade stáva hlavnou podozrivou. (Arsenal83)

Trailer 1

verbal

Poté, co si dříve od přirození naprosto rozkokošná Bekinsdejlka nechala transplantovat xicht, aby vyjebala s časem, a na hlavu ji přišili úplně jinak vypadající zbotoxovanou a přemejkapovanou padesátiletou školačku s ochrnutými mimickými svaly, nejen, že mě teď nočně moří skoro více než podobně zpotvořená Zombíkidmenka, ale mám při jejím současném sledování i takový dost divný pocit. Jako bych kdysi děsně toužil vyprcat transvestitu. A ke vší té traumatizující hrůze její nejnovější notně přefiltrované a zoufale přitroublé instapózování filmově teoretická věda jednoznačně definuje odborným termitem „Sterilní a nezáživná kokotina“. Už Katku asi nemyluju! ()

Jara.Cimrman.jr

"Já nechci přítele. Nakonec bych mu vyrazila a dala sežrat vlastní zuby." Tak to se mnou Lindy zkus. Jsem veselej, hravej a mám slabost pro agresivní sexy holky, který okamžitě jdou po koulích. A imponujou mi, když uměj vypnout drzou servírku, házet miminem na cíl nebo týrat McLaren. Nezájem? I když tě nechám vyhrát? Tak nic, konec snění. Bavilo mě to a brzy zapomenu, o čem to bylo. Na Lindy však nikoli. Ta se mnou bude muset prožít nějakej ten vlhkej sen. ()

choze

Nejhorší je srážka s blbcem a pro blbce je pak nejhorší srážka s Lindy (Beckinsale). Protože tu každý blb okamžitě vytriggeruje k výbuchu zběsilého a brutálního násilí. A i když díky speciální elektrošokové vestě zrovna udrží nerva a pěsti na uzdě, aspoň si představuje, co by dotyčnému udělala. Což je dost zábavný koncept, který oceníte tím spíš, čím víc lidí vás v reálném životě sere. A hlavní hrdinka je i díky Beckinsale sympaťačka (Stathamovi by to samozřejmě člověk věřil víc a našly by se i zajímavější herečky), takže bych si to klidně dokázal představit i jako seriál o několika řadách. Narozdíl od tvůrců, kteří z toho dokázali vytěžit jen dějově i akčně zcela zapomenutelný akčňák, který aspoň trochu zachraňuje svižné tempo, stírací slovní výměny a občasný nápad (házení miminy v porodnici). Po otravném trajleru jsem čekal něco mnohem horšího, tohle hladce zapadne mezi ty ostatní průměrné báchorky o zabijákyních z poslední doby (Ava, Výbušnej koktejl, Protégé, Kate). ()

Lima

No jo, ostrý holky a hloupí mužští trubci, to dnes v Hollywoodu frčí. Navíc Tanya Wexler má ponětí o tom, jak se točí akční žánr, asi jako já o vaření, nebo o tom, jak se štupují ponožky. Ale na rozdíl od ní, která není v tomhle femi terroru schopna sesmolit jedinou zajímavou akční scénu, já aspoň zvládnu ukuchtit vajíčka natvrdo :o) Její předchozí ´Vrtěti ženou´ byl velmi příjemný, decentní snímek, ale páni kravaťáci, opravdu necpětě za každou cenu ženy někam, kde se necítí komfortně (čest vyjímkám jako Kathryn Bigelow). __ PS: Botox tentokrát nenadělal větší škody jako u kolegyň (Nicole Kidman že pozdravuje), Beckinsejlka je pořád hot. ()

Eliott

Film, který ocení spíše mužští diváci, neboť je plný akce a hlavně na plátně 90 minut poskakuje šílená, ale překrásná blondýna. Příběh sice není nic moc a přímočaře držíce svého plánu se blíží ke svému předvídatelnému konci, ale propracované bojové scény s Kate Beckinsale vážně potěší. K tomu všemu je dílo díky návalům hněvu hlavní postavy přirozeně vtipné a já dokonce v závěru váhal mezi 3-4 hvězdami. 68% ()

• Natáčení filmu probíhalo v Londýně v Anglii a v Sofii v Bulharsku. (SONY_)