Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

pornogrind

Musím se přiznat, Třem tygrům a jejich humoru zrovna moc neholduju. I přesto jsem se rozhodl dát filmu šanci. Podívat se na to určitě dalo a nebudu lhát párkrát mě to i pobavilo. Kozub je rozhodně jeden z těch lepších novodobějších českých herců a přesvědčil mě o tom i tady. Přece jenom víc mi ale bude sedět ve vážnějších rolích. Logicky by se k Třem tygrům hodily přinejmenším 3 hvězdy. Já ale víc jak 2 dát nemůžu. ()

kingik

Tygří parta se zakousla do filmového pásu. A svými ostrými zoubky si razí cestu za humorným jackpotem. Dvěma nerozlučným kamarádům a naprostým outsiderům, kteří si v podstatě zbyli, kdy jeden je tak trochu frajer, kterému učarovala akční klasika na videokazetách a byl právě vystěhován exekutory z bytu, a druhý je šilhající a šišlající dement, se jednoho dne poštěstí vyhrát na stírací los tučnou finanční částku. Do propadnutí osmi milionů v sídle pražské loterie zbývá jen několik hodin. Cesta do Prahy vede přes Polsko, Slovensko i Brno. A všude na naše brachy číhá humor i nebezpečí. O výhře se záhy dozví jak místní mafie, tak dvojice roztržitých pronásledovatelů. Fanoušci uskupení, jejichž humoriádu dosud představovaly nejrůznější skeče, se konečně dočkali Štěpána Kozuba, Alberta Čuby a Vladimíra Poláka na velkém plátně. Jejich osobitý humor je pro neználky poměrně svěžím mixem, kdy se střídají naprosto trapné výplody s geniálně vtipnou originalitou. Vše, co tahle parta předvádí, působí neokoukaně. A s každou přibývající minutou vrší svoji kanonádu humoru. Mnohé jistě překvapí to, jak jejich eskapády nemají pevný dramaturgický ráz, mnohdy je cítit čirá improvizace a celkově se film příliš nezaobírá tím, zda to má nějaký stabilní řád. Režisér Emil Křižka navíc solidně zvládá akční vsuvky. Veškeré obsazení je skvělé. Dušan Sitek funguje jako mafián pěkně zlověstně, k ruce má maximální sexici Sáru Erlebachovou. Konají se camea Honzy Dědka (bývalý zabiják) Jiřího Kalouska (rybář) a Milana Baroše (doručovatel a také jeden z producentů filmu). Hlavní protagonisté předvedou i nějaké to bojové umění, se kterým mají zkušenosti, vrcholem je Polákova parodie na obtloustlého Stevena Seagala. Pro zhlédnutí humorných eskapád není vůbec nutné znát předchozí tvorbu tygří party. Naopak je výhodou, když o jejich stylu humoru nebudete vůbec nic vědět. Zrodilo se příjemné překvapení na poli české srandy. A zasmušilým divákům je vstup zakázán. 10/10 ()

LION-MR.T

Viděl v kině 6x. Víckrát jsem to nestihl. Nebudu se nijak obhajovat. A těm co se to nelibilo, však vy vite co mi můžete 😃 ()

Frajer42 odpad!

Na tento film jsem byl hodně zvědavý. Bohužel zdejší hodnotitelé tentokrát nelžou. Je to utrpení a jedna nekonečná trapnost. Zasmál jsem se snad jen u záběru na Kalouska na rybách. Část filmu jsem úspěšně prospal a vůbec o nic nepřišel. Příběh je absolutní sračka a celé to působí jako násilně slepená změť krátkých skečů. Obrovské zklamání. [10 %] ()

MikeCool

Dostal jsem to, co jsem očekával, respektive, co jsem očekával od tří-tygří party. Byla docela odvaha natočit celovečerní kino-film, v čele tak bizarních postav, jako je David Vot(r)ubek a Milááán, známé hlavně díky improvizačních internetových skečů. Proto je jasné, že se diváci v případně tohohle bizáru rozdělí na dva tábory. Pro jednu půlku to bude dno české komedie, bez příběhů, bez vtipu, ....bez všeho. A ta druhá půlka, mezi niž se řadím i já, tenhle film ocení, protože černo-trapno-humor téhle party já prostě miluju! Příběhově je to samozřejmě o ničem, ale na čem bude koncepčně stavět film s názvem Tři Tygři ve filmu: Jackpot, bylo a muselo být jasné všem už od začátku! PS: Drobná výtka: Jestli bude ještě nějaké příště, dost možná bych uvítal Votjubka ještě více retardovanějšího. Tady dal dohromady i souvětí, což mi k němu vůbec nesedí! 😀 ___ (Cinestar, Hradec Králové) ()

Kothy

Nakonec to nebyl takový průser. Samotné skeče ale této partě sednou víc. Například letošní Vyšehrad mi přisel dost lepší. Film ocení hlavně fanoušci této šílené party, zbytek na to asi bude jen nevěřícně hledět. Zápletka je dost jednoduchá, David vyhraje velkou výhru pomocí stíracího losu a snaží se spolu s Milanem dostat do Prahy kvůli proplacení výhry. To se ale nelíbí místnímu mafiánovi, a tak na ně pošle svoje kumpány. Po cestě zažívají spoustu šílených a trapných situací. Vtipné to sice je, ale zas ne tak, že by se člověk za břicho popadal. Ale třeba scéna v kostele je dobrá. Je tam i dost cameí a ačních scén. "Přepálil start." :D ()

Geralt z Rivie odpad!

Je jen těžko uvěřitelné, že na tohle šel někdo do kina a dobrovolně zaplatil vstupné. Ale vidím, že pár psychicky narušených členů fanklubu tu je. ()

SeBig odpad!

Hrát postiženýho = funny. Všichni se tam chovají jak totální dementi, vtipný to není, příběh nulovej. To už i zlatej Kameňák snad. PŘÍŠERNÝ! Kdyby šlo dát mín jak ODPAD dal bych mín jak ODPAD. A na takový sračky chodí lidi do kina. Nesnášim Tři tygry a jejich dementní humor. ()

dopitak

Chápu že si kluci chtěli natočit akční film, že se u toho asi nepředstavitelně vyřádili, ale když tady se střetává celkem solidní crazy comedie (Čuba, Fero, Polák) s debilitou Kozuba a hrozně se to tluče. Určitě se najde hodně fanoušků, kterým se hodinu a půl dlouhé šilhání a šišlání hurónsky líbí, nám normálním to ale po pár scénách přijde otravné. Jestli to celé bylo jako promo pro divu jménem Sára Erlebachová, tak to potom jó, nic podobného jsem nikdy ještě neviděl. Napadlo je poslat jí do Hollywoodu? Podle mě by Scarlet strčila do kapsy. Soukromě, protože jsem si tím taky prošel a to ve zralém věku, bych doporučil dobrou ortodoncii, v detailu několika posledních záběrů je vidět, že zoubky potřebuje porovnat. Ale nádherná kočka to je. ()

Crocuta

Bizarní komedie, která svým prvoplánovým humorem (ne)důstojně navazuje na pofidérní tituly z 90. let, jako "Trhala fialky dynamitem" nebo "Ještě větší blbec, než jsme doufali". Produkty Tří Tygrů mám rád, ale celovečerní formát, kdy jsou vtipné skeče a výborné hlášky poslepovány debilním, trapným a (což je nejhorší) nudným dějem, jim ani trochu nesvědčí. Štěpán Kozub přehání své pitvoření natolik, že mu dost často není vůbec rozumět. A čemu mělo sloužit třeba takové cameo Miroslava Kalouska, to ví asi jenom Bůh... ()

korbitch22

Neskutečná trapárna a čistá demence. Na tohle se dneska chodí do kina, na tohle se dávají peníze a tomuhle se dneska český divák směje a považuje to za humor. Kozub je retard na přesdržku, vydržet to jeho žvatlání dá normálnímu člověku neskutečně zabrat. Štáfek a jeho Vyšehrad možná používá jednoduchý, sexistický a fekální humor, ale aspoň se trefně a satirou do něčeho trefuje a umí vyprávět ucelený příběh, jeho film má nějaký děj a spád. Tohle je z filmařského hlediska nesnesitelná a ubohá amatérská žumpa pro naprostý idioty. Jednu hvězdičku nepokrytecky dám, protože aspoň ten Čuba uměl občas pobavit, asi 4x sem se zasmál povedenému vtipu a to jen proto, že na mě funguje situační humor. Takže zničení auta na vrakáči mě nahlas rozesmálo, vyhození revizorů z tramvaje, sérka na Slováky a parodie na Seagala. Jinak primitivní a iritující. Kozub by zasloužil spláchnout do hajzlu, kam patří. ()

Arsenal83 odpad!

Presný opak inteligentného humoru. Trápne a nevkusné, chceli by to zahrať na blbého a blšieho, ale oni to hrať nemuseli, oni takými sú. Sílený humor, ktorý skĺzol do totálnej trápnosti. ()

Chrustyn odpad!

Neznám seriálovou podobu, ale sledovat tuhle debilní partu v celovečeráku je až životu nebezpečný. Nejsem žádný intelektuál, vyhledávající v komedii cokoliv hlubšího, ale sledovat pitvořícího se Kozuba a jeho partu stejně dementních kamarádů bylo k nepřežití a nenašel jsem zde jedinou, alespoň minimálně vtipnou scénu, zato hromadu trapný křeče. ()

Marze

V tomto zanru bulvarni komedie se tu vubec nevystavel pribeh. Jde jen o improvizaci malych skecu a maly naznak romance. Dobrych vtipu je malo. Humor je vulgarni,blaznivy,lidovy a hrubozrny vyuzivajici onech organu. Plusy filmu jsou delani si legeace ze svych buranskych a sexistickych hrdinu. Napriklad navsteva Prazaka v ostravskem fitku je uz legrace sama o sobe. Hrdinove jsou typizovane looserovstvi, coz je take zabava sama o sobe. A vse zahaleno do bajecneho pocitu trapna. ()

VenDulin85

Nebojme se toho a pojďme do plných! Když jsem včera viděla ostravské kino Luna plnící se nejrůznějšími typy a hlavně věkové kategorie, které bych tam nečekala, říkala jsem si, co to bude. Průšvih nebo úspěch? Povede se z improvizačních pětiminutových skečů dosáhnout na celovečerák? Podle mě se jim to povedlo, po celou dobu jsem se bavila a některé fórky možná vstoupí do historie (nepůjdu radši teď nějakou dobu na jakoukoli křížovou cestu, bo...). Scénář, postavy, animované vsuvky, akční scény, všechno bylo vymazlené tak, až se jeden skoro plácal po rameni za tvůrce z toho, že se dívá na český film, za který se nemusí stydět. A nebo jsem jen podjatá ovlivněná fanynka, jejímuž hodnocení nepřikládejte vůbec žádný význam ;-). ()

TheEvilTwin

To, že je česká kinematografie naprosté dno a odpad světového filmu, už víme. Nicméně je fajn, že zde máme mladou generaci Kozub, Štáfek a spol, kteří se snaží dělat věci jinak. Tři tygři mají sice stále typický český nádech ala radši bych byl znásilněn nadrženým býkem než sledovat tak trapné, okatě cvičené dialogy, levný vizuál a být ponořen do totálního cringefestu, kterému se v kině smějou jen boomeři 50+ okolo mě a z něhož většinu vtipů jsem četl před 10 lety ve špalíčku českých vtipů, a tudíž je to neoriginální kopírka, jenže pak je tady alespoň pár pozitiv. A to fakt, že největší část humoru pramení z “fajneho ostravskeho přizvuku”, zábavnosti hlavní dvojky a naprosto primitivního humoru, což za mě je alespoň důvod film dokoukat a celkem se u něj bavit. Jinak bych ve filmu ale žádný velký kinematografický zážitek rozhodně nehledal a ikdyž je to v jádru kvalitativně dost pofiderní záležitost, zasmát se u ní naštěstí dá. ()

eraserhead666

Asi úplně chápu případné zklamání skalním milců a milek improvizačních skečů (sám jsem jeden z nich), na druhou stranu si uvědomuju, že snaha o nějaký alespoň na první pohled částečně jednolitý příběh jdoucí z bodu A do bodu B (bez čehož celovečerák uděláte jen výjimečně), tu atmosféru skečů a scének zkazí. Tedy, na jednu stranu jsem i zklamaný (čekal jsem např. že se tam objeví více postav a např. u vyzvednutí výhry jsem vyloženě očekával Vavaru), na druhou stranu, miluju Votjubka a tady jsem ho dostal plnou měrou (byť v lehce light verzi) a scény v Polsku a s polštinou mě rozsekávaly. Takže za mě, pokud zůstanou improvizační skeče a jednou za čas se hodí nějaký film, proč ne? 3,5* ()

claudel

Já jsem se na začátku dost zděsil a obával se, že to bude další ze zástupu bláznivě praštěných a nezařaditelných českých komedií. Pak se to ale rozjelo, sice stále bláznivě, ale tak, že mi to sedlo a zasmál jsem se i párkrát nahlas. Štěpán Kozub s Albertem Čubou disponují nepopiratelným talentem a kreativitou, takže se těším na jejich další kousky. ()