Milovníkům hororového žánru dobře známý hrdina Pinhead jde s dobou! Tentokrát se vrací, aby s využitím svých rafinovaných ďábelských technik vyděsil všechny počítačové nadšence, kteří otevřou virtuální Lament Configuration na webu s adresou hellworld.com... (oficiální text distributora)

Lazy87

Celou dobu jsem se na to koukal s přiblblým úsměvem na ksichtě, přišlo mi to jako ty americké tenage horory, nebo jak jim mám říkat. Ovšem pak mě přešel i ten úsměv. Bota možná udělal s pekelníkem docela botu. Ne že by jeho filmy byly extrémně špatné, ale přijde mi to jako jednorázový tach co nejvíc z toho vytřískat. Navíc tento film bych ani do série Hellraiser nepočítal. To byla nějaká blbá onlineovka, či co, teda až na úplný závěr. ()

Pelidor

Dámy a pánové , já jsem se bavil. Už jsem vám říkal , že jsem fanda celé Hellraiserovské série? Takže bych klíďo píďo dal i pět hvězd, ale přece jenom musím býti trošku objektivní . A kdybych fanda nebyl , dal bych asi tři. Ale když je tam můj oblíbenec Jehlohlav Bradley , tak vždycky jednu přihazuju. Domluvil jsem .Howg! ()

Freddy a Frankie plánují návrat

Freddy a Frankie plánují návrat

08.01.2008

Dnes potěšíme příznivce dvou slavných hororových ksichtů. Freddy Kruger a Frankensteinovo monstrum jsou sice i přes žánrovou příbuznost dva naprosto odlišné a vzdálené fenomény, ale v uplynulých… (více)