Milovníkům hororového žánru dobře známý hrdina Pinhead jde s dobou! Tentokrát se vrací, aby s využitím svých rafinovaných ďábelských technik vyděsil všechny počítačové nadšence, kteří otevřou virtuální Lament Configuration na webu s adresou hellworld.com... (oficiální text distributora)

Olafsson

Divná zápletka, příbě nemá nic společnýho s "klasickým" Hellraiserem, ale celkem jsem se bavil, i kvůli přiměřenému množství pěkné nahoty a poměrně kvalitním gore scén... Za zmínku stojí opět vizuálně povedení Cenobites. ()

Brano odpad!

Ďalší z rady filmov, ktorý nemá hlavu ani pätu. Hrozná magorina. Po hodine som stále nevedel o čom tam vlastne ide. Nulový dej, krvavé scény tiež za nič nestáli. Herecké výkony podpriemerné, ako aj scenár. ()

Pitryx

Klasická vyvražďovačka obohacená o cenobity, kteří se zde doopravdy mihnou a o Pinheada, který je tu skoro dvě minuty. Nebo možná i tři. Triky dobré, ale neskutečně málo. Moc zábavné to už nebylo. ()

axik

Po předchozích dílech (6-7) se Hellraiserovská série částečně vylepšina. Hellworld má pointu, má vyvrcholení, není to jen rozsekávání těl. Ve vztahu k ostatním horrorům je to podrprůměr, co se týče celé série, průměr. Pohřbívání s trubkou celkem maso. ()

djbarrel

Další nepovedený Hellraiser, žádná atmosféra a spousta nudy. Celkově byl příběh hodně ujetý a maximálně nepravděpodobný. Prostě hovadina. Magická kostka na internetu a podobný nesmysly, to se fakt nedá. Pár scének ušlo, ale celkově podprůměr. 29 % ()

Aywes

No rozhodně lepší než předešlé díly od Ricka Boty berme to takle.Tento režisér totiž není pravděpodobně ve své branži nějak skvělí.Naopak je lehce podprůměrný a možná pro někoho odpudivý svými divnými nápady.Někdy to hold funguje někdy ne.Tady to konečně pro mě začalo fungovat.Rozhodně se Pekelný svět nezaslouží tak nízké hodnocení.Chytil to za docela dobrý konec.Zde totiž konečně je ta hlavní spojitost sexu a násilí.Bohužel zašel až moc daleko a tak se brutalita vymyká kontrole a brouzdá do moderních sračkoidních hororů.Pouze tenká hranice ho dělí mezi ohodnocení jednou hvězdou, co se týče využití násilí.Hellraiser je založen na úchylném, ale výborně a precizně zobrazeném násilí.Hlavní složkou by měla být také originalita což zde moc není.Pokud budeme brát tento díl s rezervou a říkat si, že je to doufejme poslední zprasení Pinheada tak se to dá odpustit.Škoda naprosto nevyužitého potenciálu Cenobitů.Není jen Pinhead, ale démonů je víc.Buďte už sakra kreativní!Sice se tam ostatní dostali do scén, ale pouze se tam objevily a zas zmizeli.Konec je naštěstí to nejlepší na celém filmu.Vysvětlení a závěr se povedl.Celkově to bylo snesitelné i dějem.Odpusťme tedy Ricku Botovi jeho hříchy a darujme mu vyšší hodnocení. ()

VanBradley89 odpad!

Nedokoukáno. Myslel jsem, že kvůli Lanceovi to dám, ale nebyla síla, která by mě přinutila vidět více jak 34 minut. Smutné, vážně smutné. ()

RobinPM100

Tak špatný, až to bylo celkem good :-D Lance Henriksen alias Bishop v totální psycho roli, Lagertha z Vikingů a Superman Cavill v jednom filmu. Pinhead se tam jen párkrát mihne, aby se zdůvodnilo, proč se to jmenuje Hellraiser, ale jinak velmi unikátní béčko, na kterém je něco, přes všechnu tu sračkovitost, sympatického ()

Wulz

Dobrý díl. Po schlédnutí všech 7 dílů, je 8smý skvělým zakončením. Jasně ... Mínusů by se našlo a třeba ne málo. Ale porovnám li to s dílem 9tým (dalo by se říct), tak je tenhle celkem krásným zakončením. Páč to co přišlo pak byl....... Nový díl asi nebude...no škoda. I když kdyby měl dopadnout jako díl následující, tak je to snad i lepší. A tenhle bude nadále, nejlepším zakončením. !!!!ne nejlepším dílem, samozřejmě.. ()

Taron

Jeden z nejlepších filmů série. Zábava vážně od začátku do konce a pointa byla super. Nesrovnatelný s předešlým dílem, kterej byl úplná slátanina. ()

Nikolas__

Popravdě se rozhodně u mě nejednalo o nějaké zklamání, poprvadě bych filmu dal možná i větší procentní hodnocení, než má zde na čsfd, nicméně tři hvězdy si to nezaslouží ani náhodou. Nějaké ty věci to k průměru tahají (atmosféra, vizuály), nějaké jsou prostě ale na až moc low úrovni (postavy, scénář). Pozitivum je rozhodně Lance Henriksen jako záporák, taktéž sice špatní, nicméně sympatičtí herci, není to pro mě tedy vyloženě nejhorším dílem i když to je pořád celkem odpad. Zajímavé je, že série ani po tomhle neumřela a vrátila se v roce 2011 s Hellraiser Revelations. Mně přijde že čekat cokoliv od této ságy je naprosto dementní, jen jeden díl z jedenácti (!!) mi přijde fakt super. ()

spawnxp

Pubertální vyvražďovačka postavená na "ďábelský" internetový (?) "game" a na finální "dekonstrukci" Lance Henriksena? A na ksichtíku Katheryn Winnick? No, moc to nefunguje... Scénář pominutelnej, Pinnhead pominutelnej. Rick Bota (rejža) to poslal zpátky do kytek. ()

Kosi.. odpad!

V mnoha ohledech naivní puberťáckej slasher prosycenej pop rockem od chlapeckejch americkejch kapel. To je sice opravdu děsivá věc, ale ne v tom pozitivním slova smyslu. Celá pointa o pomstě vůbec nedává smysl, návaznost na universum Hellraiseru je nelogická, závěr trapnej a neúdernej. Vskutku dno série a hororu vůbec. :( ()

pavont

Urcite Botov najlepsi hellraiser kde sa pomerne mierni s predstavami a ma to zaujimavy uvod aj uspokojujuci zaver a scena deleneho Nenriksena ma vylozene pobavila. Zdarile zakoncenie jednoho kultu. ()

Vital

Nejhorší díl s celé série,a zřejmě nízkým rozpočtem,ten konec to zabil nejvíc,ten mi celý film otrávil nejvíc! ()

surface

Spanilá jízda Ricka Boty (režiser filmu) měla skončit u druhého dílu! Ještě chybí Jason X, Freedy Crueger, Rambo a jsme kompletní...brak celkové hodnocení 20% ()

baronGrga

Hellraiser 8 chce sázet na "překvapivou pointu", která logicky vysvětlí sled nelogických, rádoby mystických událostí. Jakoby měly poslední desítky minut filmu objasnit vše, co se ve filmu zdálo naprosto nepochopitelné a připitomělé. Jenže - překvapení z rozuzlení se nekoná, pointa spíš působí jako výmluva tvůrců pro všechen ten ánsámbl pseudopekelných výkřiků. A nakonec, aby to fandům nebylo líto, vlepíme tam opravdickýho Pinheada a vrátíme se od ratia k nadpřirozenu.. Nepodařený slepenec za 35%. ()

Dexies

Počítače ? počítačové hry ? nu proč ne, ale ten příběh má mírné trhliny, děsivé momenty prakticky nejsou, předvídatelný závěr ... herci k tomuto filmu sednou, výprava se taky snažila, jedná se o slabší průměr z celé Hellraiser série ... ovšem zapomeňte na horor ... ()

Freddy a Frankie plánují návrat

Freddy a Frankie plánují návrat

08.01.2008

Dnes potěšíme příznivce dvou slavných hororových ksichtů. Freddy Kruger a Frankensteinovo monstrum jsou sice i přes žánrovou příbuznost dva naprosto odlišné a vzdálené fenomény, ale v uplynulých… (více)