HolkaVBotech

Nikolaj je moje tajná láska, takže mu leccos odpustím, ale tohle je divný. Prostředí hrozně zajímavý, vězeňská bezútěšnost, improvizované zbraně, černo-bílo-hnědý svět. Ale chování hlavního hrdiny je řetězec nelogických rozhodnutí a celou dobu to na pozadí tak nějak sere. A stopáž je teda zbytečně natažená. ()

srolyma

Názorná ukázka, jak dokonale fungují vězeňské rekvalifikační kurzy. Do basy vlezete jako bankovní úředník a vylezete jako čerstvý absolvent oboru Management - Vůdce gangu se specializací Vražda, smrt, zabití. Po absolventech tohoto oboru je velká poptávka, určitě větší než po bankovních úřednících, takže o řádně zaplacené pracovní nabídky opravdu není nouze. Nikolaj-Jamie Coster-Lannister-Waldau je téměř k nepoznání a jak je jeho dobrým zvykem, opět exceluje. Film je zajímavější ve vězeňské části než v té postvězeňské, celkově lepší průměr. ()

swinevenca

Že šatlava nepůsobí vždycky úplně nápravným způsobem je docela známo, ale že se dá za mřížema udělat jedním sraním taková kariéra, to už u nás na tý červený nebude zastavovat nikdo. Pokud se přehlídne, že celá ta story je podivně mělká a pro hnidopicha neuvěřitelná. Velká škoda, protože nápad je to minimálně za tři bludišťáky a Králoktat s Punisherem by bejvali byli schopný vyčistit celej fantasy-komiksovej svět, ()

sodomex

80 %. Střídání časových linek parádně zvládnuté, šlape to až do konce, který je hořkosladký. Zasloužené 4 hvězdy. ()

Aniki

Moc hezký, úsporný a zajímavý dramíčko. Ty řídítka pod nosem jsem nosil jeden čas taky, zkérovanej jsem, takže nebylo asi nic, co by se mi na snímku nemělo líbit. Fajn počin za plných pět. ()

BlondJames

Ty brďo to byla nuda, ale ti polonazí namakaný a pokérovaný chlapi, no mňam, proto jsem to vlastňe dokoukala do konce..ale řeknu vám, že to teda byla fakt nuda. ()

koza3

Tak ten celkový logický rámec tam moc není, ale ruku na srdce, kdo z nás to je schopen posoudit. Kosťa to zahrál bravurně a jde vidět, že umí složité postavy kterou byl nejen Jamie z GoT, ale i tenhle magor z Trestance. Bylo to napínavé, dramatické a konec byl tak trochu jasný, ale obecně jsem se "bavil". ()

shinbone

nevim jestli “držka” udělal dobře když šel v base tolik do fatálu. mohl se nechal párkrát vojet a za dva roky jít domu. ()

Sebule

Natrefil jsem na to náhodou, když jsem projížděl Netflix a zaujal mě Nikolaj Coster-Waldau ve vězeňském prostředí. Příběh o muži, který vedl téměř dokonalý život a stane se z něho největší vězeňský gangster. Je to opravdu takové dusné drama, kde Waldau společně s Bernthalem předvádí první třídu. Je tu ukázána dokonalá přeměna člověka a co s ním udělá systém, i když nevím, jak moc se to odráží od reality. Ale není to jenom o vězení a násilí, ale i o tom, co dokáže člověk obětovat pro rodinu. Hodnocení: 8/10 ()

mr.twizta

Poctiva kriminalka, ktere svedci nelinearni vypraveni. Nikolai zdima ze sebe maximum a zdatne mu sekunduje zbytek osazenstva. Jako zdejsi expert na Psychora nemam daleko k plnemu poctu. ()

universal

Dětská báchorka jak chytrý obchodník ještě k větší bídě přišel. Rádoby tvrdý a drsný film, kterému bohužel chybí uvěřitelný příběh. Pokud by to byl sci-fi film z vězeňskému prostředí, tak to by byla jiná. Bohužel film se tváří naprosto vážně a běda jestli budete pochybovat o lásce mukla k rodině. Pozlátko 5/10 (za hudbu a střih) ()

mouzi

Ponekud tezkopadna a obcas ne uplne logicka zalezitost. Je tu spatlane vsechno dohromady a v podstate se i pres dvouhodinovou stopaz nedozvime, jakym zpusobem doslo k tak razantni promene hlavniho hrdiny. Nema to hlavu ani patu. Slabe 3. ()

hufnagel

Moc som neveril na tú premenu z burzového makléra na zabijáka,dosť to bolo nereálne.A už ,vôbec nevysvetlili odkiaľ zobral pre ženu tých 179 tisíc,že čistých,čo mu druhý deň aj potvrdila. ()

hony23

Jeden uhlazený bankéř se dostane kvůli autonehodě do krimu, kde začne jeho už méně uhlazená kariéra ve zločinném gangu, ve které je nucen pokračovat i po propuštění. Začátek byl celkem nuda a dokonce jsem zvažoval, jestli by 20.repríza Sanitky nebyla záživnější formou zábavy, ale pak se to nějak rozjelo a závěr už neměl chybu. ()

CarLoSiiin

Nikolaj mi pomalu zacina prirustat k srdicku. Takovy charakterni lump mi dlouho chybel. Film i pres obycejne zapletky upouta, dej je sice prehnany, kvuli zanru vsak pochopitelny. Ja jsem naprosto spokojeny, dostal jsem, co jsem ocekaval. ()