Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 3
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele oasismanik k tomuto seriálu (6)

Kdo přežije (2000)

Vychcaný, arogantný zmrd, ktorý sám seba nazýva Fairplay, obrovský fúzatý človek s výzorom ľudoopa Rupert, holý, tučný gay Hatch, nádherná Amber s najkrajšími zelenými očami, vyjebanec Boston Rob, Yul Kwon, najlepší vodca kmenu Andrew Savage, uplakaná citlivka, ktorá sa bojí vtákov, nabratá opica Osten, najobľúbenejší a najnenávidenejší Russel, extrémne príťažlivá Sugar...nedá sa ich nemilovať, reálny ľudia v nereálnych situáciach, momentálne na tom dosť "ujíždím" a moc ma to baví, viac ako keď som mal 11 rokov a bola prvá séria, ani som nevedel, že sa to ešte stále natáča. No a Jeff Probst samozrejme, najvačší sympaták. ()

Perlové ostrovy (2003) (S07)

"Mám na to, som predsa muž a je logické, že som silnejší a múdrejší, keby bola napríklad súťaž o to, kto skor otehotnie, tak by to možno vyhrali tie dve, ale inak nie" Top hráči: Johny Fairplay, Rupert, Andrew Savage, najlepšia nevýberová séria. ()

Návrat hvězd (2004) (S08)

!!Spoilery!! Skvelá séria a výborná zostavička. Moja top trojka: Lex, Boston Rob, Rupert ()

Cookovy ostrovy (2006) (S13)

!!spoilery!! Skvelá séria bez výraznejších zmrdov, za to plná sympatických a šikovných ľudí. Celej hre jednoznačne dominuje finálová dvojka Ozzy a Yul, milion by som im dal obidvom. ()

Gabon (2008) (S17)

Extrémne udná séria, zaujímavé iba pre prostredie, úsmev Sugar a nejaké tie Randyho hlášky. ()

Hrdinové proti padouchům (2010) (S20)

!!! SPOILERY !!! Najlepší Survivor všetkých čias, bez debaty. Ten najlepší mix najvačších zmrdov doterajších sérii (Russel), najvačších dobrákov a sympaťákov (Rupert, Tom, James) a ľudí niekde uprostred (Coach, Sugar, Boston Rob), samostatná kategoria je potom "veterán" Colby, ktorý sa tam celý čas len debilne a prispato usmieva, v každej výzve vypadne asi po piatich sekundách a je mu to vlastne najviac u piči, ten to nakoniec dotiahne až do top 5, ani sám nevie ako a ani o to vobec nestojí. Najlepší survivor vôbec. 10/10 ()