Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele bmx6 k tomuto seriálu (11)

Thajsko (2002) (S05)

Nevěřil jsem tomu,že tato série je tak špatná.Bohužel po shlédnutí mi došlo,že to hodnocení tady je oprávněné.Tolik jsem se snad ještě u Survivor nenudil.Pro mě jednoznačně druhá nejhorší série. ()

Amazonie (2003) (S06)

Nejlepší série ze všech.Bylo tu více lídí,kterým jsem fandil,ale můj největší oblíbenec byl Matthew. ()

Gabon (2008) (S17)

Pro mě vcelku povedená série.Bohužel s vítězem nejsem vůbec,ale vůbec spokojenej.Jo Bob byl sice na spousty věci šikovnej,ale na mě prostě působil velice špatným dojmem.Doufal jsem,že to vyhraje Kenny.Sice dost lhal,ale pro mě jednoznačnej týpek.No pak tu máme Suger-totální kráva a naprosto jí nesnáším.Ono se to nezdá a hrála si na neviňátko,ale byla to podrazačka a ani vlastně nevím co si tím chtěla dokázat,že do finále vezme Boba a už za to jí nenávidím.Za spousty vyloučení Sugar nenávidím.Jinak prostředí je výborné,ale já mám přeci jen radši výzvy,které se odehrávají ve vodě. ()

Hrdinové proti padouchům (2010) (S20)

Pro mě je tahle série bezpochyby tou nejlepší.Russell Hantz je nejlepší hráč.To co tu předvádí je úžasné a strašně moc ho obdivuju.Se všema tam pěkně vyjebal.Nachechtal jsem se u toho dost.Je to týpek.Pěkně mě sere,že nevyhrál.Se Sandrou jako vítězkou nejsem spokojený.Pro mě byla absolutně nezajímavá a o to se vlastně i snažila,ale nemám jí rád.Stejně pořád lepší než Parvati,protože tu jsem nesnášel nikdy i když je pěkná.Pak tu máme Colbyho,tak ten byl zase mým největším zklamáním.Nebo tu máme výbornýho Coache.Právě u něj mě trochu mrzelo vyloučení.Začínal jsem mu fandit víc a víc,ale RUSSELL HANTZ je prostě RUSSELL HANTZ..........No zkrátka NEJLEPŠÍ série.Skvělí hráči,skvělá hra,zranění,srandy dost.Užil jsem si dost. ()

Jižní Pacifik (2011) (S23)

Vítez tentokrát zasloužený,ale celkový dobrý dojem ze série nemám.Nudil jsem se u ní,takže tím pádem jsem si jí nemohl užít. ()

Filipíny (2012) (S25)

Pro mě jdna z nejlepších sérií!Ne nejlepší,ale je mezi těmi nejlepšími!!Konečně jsem taky jednou spokojený s vítězem!!!Byl bych sice o něco radši,aby vyhrála Lisa než Denise,ale to nevadí jsem s ní spokojený.No samozřejmě můj nejoblíbenější hráč byl Jonathan Penner-hrál úplně jinak než dříve.Nejvíce jsem snad nenáviděl Jeffa,jak já byl rád,že je ze hry (pěkně mě sral),no a s Abi to bylo skoro to samý,ale v jednu chvíli jsem jí i dokonce fandil!!Naštěstí to mě hned přešlo.Russel ten mě tak dostal,ten se choval jako totální pako.Carter za celou hru neudělal nic,ale nevadil mi.Artis tomu jsem taky fandil,jenže mě trochu štvalo,že ani nějak moc nehrál-což je nesmírná škoda.Malcolm nebyl špatný a v soutěžích se mu dařilo,ale také jsem mu moc nefandil.No zkrátka skvělá série.Bavilo mě rozdělení do tří kmenů a nejlepší bylo,že jeden z nich stále a stále prohrával :-).Opět jsem si Survivor užil na 100%. ()

Caramoan (2013) (S26) odpad!

Obrovské zklamání.Nejhorší série!!! ()

Krev není voda (2013) (S27)

Na rozjezd prozatim hodně dobrý,tak uvidíme jak se to bude dál vyvíjet.:-) ()

Cagayan (2014) (S28)

Že by mohl SURVIVOR ještě nějak překvapit?Ano dokáže,po dlouhé době mě ohromil,jen tak dáál. ()

Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (S35) odpad!

Jak tu vetšina píše,tak je to naprostá pravda.Nejhorší série všech dob.Je to všechno jeden velký fake...Ono už to delší dobu stojí za hovno,ale poslední dvě série jsou teda fakt něco extra.Spíš než jako reality show,mi to připadá už jako předem připravený seriál,kde každý má své místo a ve výsledku mají i svého předem určeného božského vítěze....Za každým rohem imunita nebo nějaká směšná výhoda a absolutně žádné přirozené chování lidí jako tomu bylo dříve.Nejhorší jsou kmenovky,kde se každý tváří tak lacině,kde i dement pozná,že to jsou špatní herci a že to nemůžou být skutečné reakce.Proč si alespoň trošku nedají záležet,vždyť je to všechno tak do očí bijící.....(Vždy jsem to sledoval s takovým nadšením,vím...ono už nějaký ten pátek to nefunguje,ale přesto jsem se na Survivor moc těšil,ale po tomhle šílenství 2017 s tím už definitivně končím....ani zvědavost už nezafunguje...) ()